Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kościół i obok szkołą aby księża mieli blisko do zabawy ! pedofile yebane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego szkoła może być zapełniona przez 12 godzin dziennie a kościół już nie może być uruchomiony przez tyle godzin non stop? Co takiego przeszkadza obcemu państwu w naszej Ojczyźnie wykorzystywać zagrabione Polakom grunty z "dużą przerwą" jak w szkole i nieustannie ogłusz/pi/ać niezupełnie ogolone, ostrzyżone i wyczesane barany swoimi manipulacjami?
  Po pierwsze to podaj jakiś przykład "zagrabienia" gruntu przez Kościół. Konkretnie. gdzie i kiedy. Dotychczas bowiem było tak, że KK dostawał ziemię w formie nadań, potem komuna mu część ziemi ukradła, a potem część z tej ukradzionej zwróciła. Zatem czekam na twój przykład.   Po drugie, kościół jest "uruchomiony" 12 godzin na dobę. Zawsze możesz wejść. Nie ma woźnego ani biletów wstępu.   Po trzecie, te "wyczesane barany" idą do kościoła z własnej woli. Tymczasem przypominam, że w żydobolszewickiej Europie szkoła, z właściwą jej indoktrynacją polityczną i światopoglądową (w tym pogawędki z pedałami) jest obowiązkowa. Kto tu zatem kim "manipuluje"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosciol i to koniecznie! Szkola nikomu szczescia nie daje, a Kosciol tak! Nawet szafarze nasi ukochani potrafia zagospodarowac niejednego ministranta...a w mniej korzystnych warunkach i gospodynie domowa rowniez!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Cóż za głupie pytanie, w państwie wyznaniowym tylko Jedyny Sluszny Kościół, a tak serio to już czarny pasożyt i tu swe opasłe ramiona wyciąga ! wszędzie, gdzie powstają nowe bloki od razu wrasta tam Kleszcz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół, kościół a najlepiej dwa albo trzy. Co tam się będziemy rozdrabniać. Od razu walnijmy 5 na kupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna koncepcja ! Można nawet powiedzieć bardzo słuszna !!! ;) Przecież idąc ku postępowi mamy już w Lublinie multikino, więc zbudujmy ... multikościół !!! Osiem kościołów w jednym !!! Akurat na tym terenie ! A co nie stać nas ?! Będziemy pierwsi !!! Będą bilety wstępu i popkorn i wagon relikwii wszystkich świętych itd !!!  :D  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem należy wzniesć tam dwudziestopiętrowy budynek,a każda kondygnacja to powinien być osobny kiściól imienia jakiegoś polskiego świetego...a szkoły to se w zady wsadzcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 24 lata, jestem młody... i tak patrze się na otaczającą mnie rzeczywistość...wszędzie wyzysk, bieda, byli studenci pracujący w biedronce... Boże mój kochany dokąd zmierza ta Polska... wszędzie kościoły i księża wyciągający ręce po pieniądze...i następny kościół i następna maszynka do zgarniania pieniędzy przez kurię... a gdyby powstała szkoła... =kilkadziesiąt miejsc pracy... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 24 lata, jestem młody... i tak patrze się na otaczającą mnie rzeczywistość...wszędzie wyzysk, bieda, byli studenci pracujący w biedronce... Boże mój kochany dokąd zmierza ta Polska... wszędzie kościoły i księża wyciągający ręce po pieniądze...i następny kościół i następna maszynka do zgarniania pieniędzy przez kurię... a gdyby powstała szkoła... =kilkadziesiąt miejsc pracy... pozdrawiam
Sprzedaj BUCU nerkę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła na biedronki jest prawie pusta, ale obok na osiedlu świt wybudowali bezmyslnie drugą szkołę    -  takie beznadziejne decyzje są szkodliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie naliczyłem 39 parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym preferował kościół ! nigdy nie wiadomo , co może się wydarzyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naturalnie, że kościół, a najlepiej taki, żeby wjechać samochodem do środka ! widać , w jakim stanie jest polski katolicyzm. mój dziadek , całe życie , co niedziela chodził do kościoła 7 kilometrów . i z powrotem. teraz 700 metrów - dla gorącej wiary katolika jest niemożliwością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to podaj jakiś przykład "zagrabienia" gruntu przez Kościół. Konkretnie. gdzie i kiedy. Dotychczas bowiem było tak, że KK dostawał ziemię w formie nadań, potem komuna mu część ziemi ukradła, a potem część z tej ukradzionej zwróciła. Zatem czekam na twój przykład.   Po drugie, kościół jest "uruchomiony" 12 godzin na dobę. Zawsze możesz wejść. Nie ma woźnego ani biletów wstępu.   Po trzecie, te "wyczesane barany" idą do kościoła z własnej woli. Tymczasem przypominam, że w żydobolszewickiej Europie szkoła, z właściwą jej indoktrynacją polityczną i światopoglądową (w tym pogawędki z pedałami) jest obowiązkowa. Kto tu zatem kim "manipuluje"?
  Idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan "drs" dokładnie zapoznałby się z wnioskiem i nie prowokował. Wniosek dotyczy mniejszej części działki na której ma powstać kościół. Większa część działki przeznaczona jest na budowę kompleksu szkolnego, która ma powstać najpóźniej za 2 lata. Wielka filozofia czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i widze ze czerwonym qurwom nie podoba sie inicjatywa wystawienia katolickiej swiatyni w miescie gdzie studiowal Papiez Swiety Jan Pawel 2! a czym wy kanalije jestescie zeby decydowac o tym komu co potrzeba? Polacy nie dyskutuja jak chodzi o Kosciol, tylko wierni pamieci patriotow i ojcow buduja na chwale Pana Naszego... Proste i niedyskutowalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o pustych i zamykanych szkołach słyszałeś?
Na pewno nie w tej okolicyl. W szkole na Roztoczu dzieci uczą sią na trzy zmiany od 7.30 do 17.30 i nie mieszczą się w budynku. Szkoła wynajęła sąsidni  budynek przeznaczony na przedszkole , zeby pomieścić wszytskich uczniów.  Szkoła na Bursztynowej to moloch gdzie uczy się kilka setek dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze lubelscy katole chętnie wypowiadają się na forum. Taka to mentalność katoli - wolą posyłać dzieci do kościoła gdzie urzędują pedofile w czarnych sukienkach - niż do szkoły. Zabobonny ciemnogród ten Lublin. Obejrzyjcie sobie niedouczone katole darmowy w necie film "ZEITGEIST" i pogódźcie się z tym że waszego boga nigdy nie  było. Klepiecie te swoje paciorki a tak g...no wam z tego przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech powstanie szkoła pod patronatem obrońcy pedofilów teraz świętego i wszyscy będą zadowoleni. Katoland całą gębą i pomyśleć że za sprawą Żydów żyjących ponad 2000 lat temu a potem za sprawa pogańskiego króla Konstantyna który złożył ten syf do kupy Polska jest aż tak podzielona  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłbym za szkoła ale...szczerze? NIC nie jest potrzebne ! za 10 lat w lublinie szkoły bedą stały puste, nie ma juz etatów dla nauczycieli nowych, za 15 lat beda zamykane.  mam tragiczny przyrost naturalny. Polska ma jeden  z najniższych przyrostów naturalnych na świecie, wynosi 1.3. Przyrost rzędu 2.0 gwarantuje wymienę pokolen, Polska sie wyludnia, Lublin sie wyludnia. Młodzi uciekaja do innych miast albo za granice.w pierscieniu 2 km sa 3 koscioły  mozna isc na spacer albo podejchać. dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...