Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Siemasz Bugi ) To fajnie że pracujesz w takim zacnym miejscu, pozdrowienia od starej kumpeli!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA..." czyli JAK (z) BAWI NAS KOŚCIÓŁ ?: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Jak Kościół kroczy Drogą (z) BAWIENIA ?: Szalejący ostatnioOjciec Rydzyk Tadeusz, a teraz Ks. Piot Natanek notorycznie pozbawiany zawodu przez Kur...iewną Brać może nasuwac pytanie: - Dziwisz się Narodzie, że Kościół cię (z) BAWI ? Bez żadnej zwłoki odkryte zwłoki w podziemiach Kościoła świadczą, że są to Zwłoki Zakonnicy - nycz dodać, nycz ująć! Zatroskany Naród krocząc Drogą (z )Bawienia powinien umacniać się w wierze odmawiając " Wierzę w Jednego B(l)oga ..."; " wierzęw B(l)oga Ojca Wszechmogącego ..." i " ojcze nasz , któryś jest w Niebie, Święć się Imię Twoje. bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom I nie wódź nas na pokuszenie Ale nas (z) BAW ..." Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś się w końcu wkur...wi i będziesz odpowiadać za obrazę uczuć religijnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: