Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kosiarki, podkaszarki, części - gdzie kupić w Lublinie ?

Utworzony przez Julia, 17 czerwca 2013 o 09:05
Witajcie,   Poszukuję w Lublinie dobrego sklepu ogrodniczego z miłymi cenami. Chcę kupić kosiarkę i podkaszarkę. Ważny jest dla mnie późniejszy serwis, ewentualny dobór części. Za pomoc i doradztwo serdecznie dziękuję forumowiczom. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witajcie,   Poszukuję w Lublinie dobrego sklepu ogrodniczego z miłymi cenami. Chcę kupić kosiarkę i podkaszarkę. Ważny jest dla mnie późniejszy serwis, ewentualny dobór części. Za pomoc i doradztwo serdecznie dziękuję forumowiczom. Pozdrawiam

Castorama, Practiker, Obi...?
0
Nie nie chce marketingowego bełkotu i późniejszych problemów a to z reklamacją  a to z czymś. Brakuje także serwisu.
0
W Praktikerze mają teraz fajne promocje na kosiarki http://www.praktiker.pl/produkty,143/ogrod.html  :) A czy brakuje serwisu? To niby po co jest gwarancja? Jeszcze nie miałem z tym problemów. Teraz można dokonać zakupów w Praktikerze online :)
0
Ja polecam ten sklep internetowy: http://www.meble.ogrodowe.net/kosiarki Sam zakupiłem tam kosiarkę, ceny przyzwoite, a kosiarka pierwsza klasa ;)
0
Polecam Firmę AS-SERVICE która mieści się  przy ul. Morcinka w Lublinie, posiadają w sprzedarzy bardzo dobry jakościowo sprzęt w konkurencyjnych cenach. Na miejscu znajduje się także serwis.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: