Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze" myśl wodza Tuska. Trzeba było dać w łapę od razu by Cię przyjęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąć opinię z kliniki okulistycznej i nie do rzecznika a do prokuratora. Pieniądze przesłoniły myslenie i jakoś zapomnieli o p[rzysiędze Hipokratesa którą ksładają lekarze, Tu z urzędu powinien wkroczyć rzecznik dyscyplinarny bo od tego jest a nie od obrony kolegów konowałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowa służba zdrowia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto kosi trawe bez okularów ? co za cymbał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesne i zmodernizowane państwo Tuska i Komorowskiego. Może przynajmniej jeden młody przejrzy, nomen omen, na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzone konowały potrafią żądać tylko podwyżek a robić się nie chce. Pewien człowiek miał dobry pomysł - wziąć ich do wojska i wysłać do np. Afganistanu - może by się trochę pokory nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranie, temat jest nie o koszeniu trawy tylko o nieudzieleniu pomocy przez lekarzy, co za różnica w wyniku czego się to stało? jak lekarz idzie na urlop to na jego miejscu powinien byc ktoś w zastępstwie i to tyle w tym temacie; Puławy słyną z lekarzy, którzy w szpitalu przebywają "przelotem" między jedną prywatną przychodnią a drugą pobierając jednocześnie wynagrodzenie z (zadłużonego) szpitala za pełny etat czyli 8 godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej w Lubartowie zlikwidowali oddział okulistyczny, także jak ktoś ma problem z okiem po godzinie 18 to na ślepo musi zapitalać do Lublina. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie szpital, to umieralnia nr. 1 w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w Puławach , ale w mojej miejscowości pracownicy koszą trawę kosami spalinowymi bez jakichkolwiek zabezpieczeń . Aż się proszą o nieszczęście .Wiem co piszę , bo sam skosiłem niejeden hektar i gdyby nie okulary to oka już bym nie miał . Nauszniki też dobra sprawa . Renta raczej mi nie grozi.Pozdrawiam wypoczywających i pracujących w ogrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze wołają podwyżki!!!!!!!!!! bo mają dużo roboty a mało zarabiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jakiego POlikota czy koPOcza do POństwowego lekarza? Weterynarze przyjmują bez łaski i prawie o każdej porze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój - są lekarze i "lekarze" - rok temu spotkała mnie podobna przypadłość - zerwana rogówka, późny wieczór, Lublin - ból potężny, oko zapuchnięte, załzawione. Izba przyjęć na Kraśnickich odsyła mnie z kwitkiem - ani środków przeciwbólowych ani nawet oględzin oka - po prostu jedź człowieku na Chmielną - nieważne że ledwo stoisz z bólu na nogach, nie możesz mrugnąć... na szczęście człowiek ma przyjaciół na których możne polegać... za to opieka na Chmielnej - rewelacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce bardzo dużo osób po prostu wstydzi się zakładać okulary ochronne, maski przeciw pyłowe itd... bo jak twierdza TO WIOCHA, WSTYD lub NIC MI NIE BĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
PO jakiego POlikota czy koPOcza do POństwowego lekarza? Weterynarze przyjmują bez łaski i prawie o każdej porze.
weterynarze są od leczenia zwierzątek, natomiast tu mowa o leczeniu człowieka który jak sądzę odprowadzał co miesiąc składki na ubezpieczenie zdrotne między innymi po to, żeby uzyskac w razie potrzeby lekarską pomoc, a jeszcze dodam, że weterynarzowi się za wizytę płaci, co jak widac umknęło twojej uwadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu klinika na chmielnej,trafiam zbordowym okiem, ze skierowaniem z pogotowia,jest sobota,czekam 4 godziny,wchodze do gabinetu ,dostaje opieprz od lekarza obcokrajowca za skierowanie,nastepnie mówi mi ze to wylew i odsyła mnie po niedzieli do swojego okulisty.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są szkoły i nauczyciele wychowania techniczno-praktycznego, którzy powinni podsumować wiadomości o BHP zamim młodzież pójdzie na wakacje? A gdzie jest sołtys i władze gminy, które powinny wysyłać pouczenia o BHP? A gdzie są sklepy, które sprzedają kosiarki i maszyny rolnicze i te do koszenia trawników? Sprawa nadaje się do dobrego adwokata, którzy może założyć sprawę bezpłatnie z podpisaniem 50/50 na podział za odszkodowanie i cierpienie fizyczne. To jest poważna sprawa i w dodatku całemu złodziejskiemu systemowi zdrowia należy się nauczka. Chyba, że chłopakowi i jego ojcowi poprzednio dostarczono informacje o BHP i oni nie przestrzegali przepisów sami, wtedy im należy się dobry mandat aby pamiętali o przepisach BHP przez dwie dekady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nerwus napisał:
Wziąć opinię z kliniki okulistycznej i nie do rzecznika a do prokuratora. Pieniądze przesłoniły myslenie i jakoś zapomnieli o p[rzysiędze Hipokratesa którą ksładają lekarze, Tu z urzędu powinien wkroczyć rzecznik dyscyplinarny bo od tego jest a nie od obrony kolegów konowałów.
OCZYWISCIE!!! Lekarz ktory odmowi pomocy, z miejsca powinien byc zawieszony w pracy az do satysfakcjonujacego zakonczenia sprawy. Poprzewracalo sie w glowach tym wszystkim pseudolekarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nowoczesne i zmodernizowane państwo Tuska i Komorowskiego. Może przynajmniej jeden młody przejrzy, nomen omen, na oczy.
A czy w panstwie "PISUAROW" bylo inaczej? Panowie Tusk i Komorowski nie zdazyli jeszcze "posprzatac" po poprzednich cymbalach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy w panstwie "PISUAROW" bylo inaczej? Panowie Tusk i Komorowski nie zdazyli jeszcze "posprzatac" po poprzednich cymbalach.
A szpitalem w Puławach to kto zarządza PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...