Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszmar na Filaretów. Gigantyczne korki (zdjęcia)

Utworzony przez Wytłumaczy mi ktoś ten aka, 19 września 2013 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Szkoda, że wczoraj nie nagłośniono tego faktu, bo dzisiaj mało kto wiedział co go czeka w drodze do pracy.... KOSZMAR. Ludzie na przystanku czekali na autobus na ul. Filaretów też nie było żadnej informacji nawet na przystankach!!!
już w zeszłym tygodniu były informacje (lokalna prasa, internet), że Filaretów będzie nieprzejezdna 19-21.09.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle problem!!! Ale to taka nasza narodowa tradycja zawsze trzeba nażekać!!!   Drogowcy najlepiej powinni to zrobić w nocy z soboty na niedzielę, bo w niedzielę trzeba żeby droga była otwarta bo na zakupy trzeba pojechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jeśli pozwolisz mi palić w autobusie i zapewnisz mi ruchome biuro gdzie mogę rozłożyć stertę papierów, to może...  A tak to się bujaj z swoimi autobusami dzieciaku co z tylko z plecaczkiem jeździsz do szkoły. Lepiej przesiądź się na rower.  
1. Totalny brak organiczacji 2. Zagrożenie dla innych użytkowników dróg (grzebanie w papierach i gadanie przez komórę w trakcie jazdy) Tak się składa, że zajmuję kierownicze stanowisko jednej z firm. Na szczęście (dla Ciebie i dla mnie) nie jesteś moim pracownikiem (IP)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i lubelski  Manhatan słoiki z Czubów znowu korkują  aUtami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie jest to robione w porze nocnej i podczas weekendu, DLACZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i lubelski  Manhatan słoiki z Czubów znowu korkują  aUtami....
 
i lubelski  Manhatan słoiki z Czubów znowu korkują  aUtami....
zawsze tak się dzieje po wakacjach  ,że po 10 września po wypłatach nawała samochodziarstwa tłumi przepustowość lublina-bo na zakupy,bo po papierosy i papier toaletowy ,bo wjechać gdzie się da , do tego dochodzi tysiące studentów w  samochodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i lubelski  Manhatan słoiki z Czubów znowu korkują  aUtami....
      @ Ulice miast :weź się tak nie podniecaj na wszystkich forach określeniem “słoiki”, to że sam siedzisz w zapyziałym Lublinie i codzienny obiad pakujesz na talerz a nie do słoika nie czyni Cię lepszym burakiem od tych jeżdżących z obiadem w słoiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...