Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszmar w szkole. 18-latek bił, obmacywał i próbował gwałcić koleżanki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Gdyby taki typek zaczął dobierać się do mojej córki, odwiedziłbym go w jego domu i przedstawi mu wizję sikania na kucęcy. I to by było jedyne ostrzeżenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden absolwent gimnazjum nie może się pogodzić z ich likwidacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kastracja pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE SĄ OJCOWIE TYCH DZIEWCZYNEK .JAŚLI BY KTOŚ W TAKI SPOSÓB SKRZYWDZIŁ MOJĄ CÓRKĘ SAM BYM GNOJA DOPADŁ I ........SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hormony. Tak nas natura wyposażyła. W zależności od osobnika obserwujemy mniejszą lub większą agresję i pęd do przedłużenia gatunku. Niby mamy się za coś lepszego niż zwierzęta, ale czy rzeczywiście tak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli nauczyciele z ZNP , pewnie strajkowali by nie likwidować gimnazjów . Albo odbierali wskazówki z genderowej grupy PONTON . Zlikwidować wreszcie tą wylęgarnie łobuzów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś by dali radę- przywiązaliby do pręgierza, zebrali 10 chłopa i od każdego by dostał wpier.. Potem puściliby wolno. Chłopak rozglądałby się na ulicy ze strachu przed każdym małolatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym obciął jaja i po sprawie. Po co męczyć chłopa w sądzie. Potem jeszcze nastał bym 10 chłopa żeby łomot mu sprawiły i pozamiatane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie tego smiecia do dyspozycji ojcow tych dziewczyn. Wykastrowac gnide to malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w tej wsi nie ma chłopów tylko same cioty....Na miejscu ojca tego zboka ukręciłbym mu łba aby wstydu rodzinie nie przynosił.Ale widocznie syn nie lepszy od ojca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować go prewencyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były szkoły specjalne dla takich. Są jeszcze? Czy już wszyscy jesteśmy równi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że zwierzę wychodzi również z komentujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego nikt nie zresocjalizuje.Tylko kastracja chemiczna inaczej kogoś zgwałci i zabije.To osobnik psychopatyczny. do psychiatry bez kolejki i zamknąć.amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za ujawnieniem nazwy tej placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna powiedzieć,naiwny,jak sędzia,czemu tak prawana pokraka skazała dzieci na przebywanie z tym zbydlęconym gnojem? czy trzeba być takim głupim sędzią ,żeby tego nie wiedzieć? zamknąłbym ich obu na 3 miesiące w ciasnej celi o chlebie i wodzie,wszytko sie pokreciło ,taki głupi sędzia ma być obroną przed bydlakami dla społeczeństwa ,a jest obrońcą bydlaka ,głupie panstwo,jeszcze nasze pieniądze bierze i to niemałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petarde chciał przeruchać ale mu nie chciałą dac za darmo ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że chodził do mojej szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gazeta kłamie rzeby zrrobić sensacje wojtek jest niewinny jak by był winny to by dawno siedział ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...