Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszty życia w Polsce: Lublin najtańszym miastem

Utworzony przez sda, 27 listopada 2012 r. o 09:39 Powrót do artykułu
no to jeszcze prosze nałożyć na to słupki z zarobkami w tych miastach, okaże się, że w Lublinie zostaje najmniej po oplaceniu kosztow utrzymania, ale to chyba oczywista oczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtaniej w LUblinie, ale juz o najwiekszym bezrobociu to nie powiedzieli! Ludzie uciekajcie z tej lubelszczyzny gdzie tylko sie da!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz zapytajcie tego statystycznego mieszkańca, podróżującego komunikacją miejską ile zarabia, później porównajcie koszyk produktów w markecie, wtedy może się okazać, że w Lublinie wcale nie jest tak kolorowo jak próbujecie nam wmówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJTAŃSZYM ALE I NAJBIEDNIEJSZYM, Z DUŻYM BEZROBOCIEM, Z POLIKWIDOWANYMI ZAKŁADAMI PRACY. LUBLIN PRZY ŻYCIU TRZYMAJĄ JESZCZE TYLKO UCZELNIE WYŻSZE I TABUNY STUDENTÓW NAKRĘCAJĄCYCH HANDEL (LICZNE GALERIE HANDLOWE).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B! Jak długo będziemy musieli do was dokładać. Powinniscie płącic tyle co mieszkańcy szczecina i jeszcze więcej za to ze wczesniej płąciliście mniej. Dość utrzymywania Polski B z pieniedzy Warszawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w zarobkach tak nam daleko do Wa-wy i Wrocka, bo chętnie poniosła bym te o 30zł droższe koszty utrzymania gdybym zarabiała chociaż drugie tyle co teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto napiasał ten artykuł to niech się najpierw zastanowi co pisze. Ludzie zarabiaja naprawdę tutaj mało. Niektórym rodzinom ledwie do końca miesiąca wystarczy pieniędzy. Szkoda żeby jeszcze opłaty były duże. Może niech napisze o niskich pensjach. Ciekawa dla kogo te opłaty sa niskie pewnie dla tych którzy najwiecej zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy moich zarobkach 1100 zł, które nie zmieniają się od lat koszty życia wzrastają z dnia na dzień...to, że ktos w artykule wspominiał o opłatach komunalnych nazywając to "kosztami życia" powinien palnąć się w ten pusty łeb. Koszty życia to nie tylko opłaty komunalne i bilety, to także czynsz, wynajem mieszkania, żywność-bardzo droga by the way, ubrania, środki czystości, opłaty za internet, telefon itp. Gdzie ja za swoje 1100 mogę pomarzyć o własnym mieszkaniu, o rodzinie, o przyjemnościach....ehhh pozstaje mi tylko marzyć, albo wyjechać z tego chorego kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze zestawcie to ze średnimi zarobkami...a kolejność znacznie się zmieni...ostatni będą pierwszymi:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz artykuł tylko zachęca do wyjazdu do większych miast bo np: różnica między Lublinem a przepięknym Gdańskiem jest tylko 30zł! Wolę dopłacić miesięcznie 30zł i mieszkać blisko Sopotu, morza w mieście pełnym atrakcji i większych możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to totalna wiocha bez przyszłości miasto supermaketów wszystko drożeje a pensje stoja w miejscu znalezienie pracy bez znajomości graniczy z cudem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO WSZYSTKO WŁAŚNIE WINA TAKICH JAK TY PARÓWO Z WARSZAWY POLSKA A I B ZOSTAŁA PODZIELONA PRZEZ LIKWIDACJE ZAKŁADÓW PRACY BO POLSKA A MUSIAŁA MIEĆ WIĘCEJ PIENIĄŻKÓW, A TY JAK JESTEŚ TAKI MŁODY I WYKSZTAŁCONY TO JUŻ MOŻESZ JECHAĆ DO ANGLI NA ZMYWAK PANIE MGR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
przy moich zarobkach 1100 zł, które nie zmieniają się od lat koszty życia wzrastają z dnia na dzień...to, że ktos w artykule wspominiał o opłatach komunalnych nazywając to "kosztami życia" powinien palnąć się w ten pusty łeb. Koszty życia to nie tylko opłaty komunalne i bilety, to także czynsz, wynajem mieszkania, żywność-bardzo droga by the way, ubrania, środki czystości, opłaty za internet, telefon itp. Gdzie ja za swoje 1100 mogę pomarzyć o własnym mieszkaniu, o rodzinie, o przyjemnościach....ehhh pozstaje mi tylko marzyć, albo wyjechać z tego chorego kraju....
Chce się wyć !!!!!! TUSKU jak żyć ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiem jak komentować to zestawienie. Ranking mówi o najdroższych miastach w Polsce a wy tu się cieszycie, że jesteśmy najtańsi bo mamy 13. miejsce. Chyba zdajecie sobie sprawę, że w Polsce miast mamy trochę więcej, nie? Brak słów na tę głupotę! I jeszcze wydrukowaliście to na pierwszej stronie. No gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może porównamy teraz ZAROBKI w tych miastach!! Wtedy się okaże ile zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto napisał ten artykuł zapomniał dodać,że w Lublinie również zarabiamy najmniej w Polsce. To z kolei oznacza,że koszty życia w Lublinie sa najwyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA??????????????????? napisał:
A TO WSZYSTKO WŁAŚNIE WINA TAKICH JAK TY PARÓWO Z WARSZAWY POLSKA A I B ZOSTAŁA PODZIELONA PRZEZ LIKWIDACJE ZAKŁADÓW PRACY BO POLSKA A MUSIAŁA MIEĆ WIĘCEJ PIENIĄŻKÓW, A TY JAK JESTEŚ TAKI MŁODY I WYKSZTAŁCONY TO JUŻ MOŻESZ JECHAĆ DO ANGLI NA ZMYWAK PANIE MGR.
Polska A i B są podzielone w taki sposób ze względu na mieszkańców. Z tego nie wychodzi się łatwo, ale zawsze warto próbować. Znasz pewnie takie powiedzonko - czmuś biedny? boś głupi! czmuś głupi? boś biedny. Tak tak paróweczko prowincji - minie jeszcze kilka pokoleń zanim wyjdziecie z mentalnej Bialorusi. O moje wykształcenie się nie martw Dałem radę skompletować kierunek dający tytuł zawodowy o niebo lepszy niż te wasze mgr inż i inne równie bezwartościowe skróty Gdybyś był zainteresowany to mogę zlecić ci kładzenie papy na moim garażu. Pod warunkiem, że masz 2 lata doświadczenia i znasz język angielski bo w cywilozowanym świecie powoli odchodzimy od lokalnych dialektów zza Buga. Buziaczki ze Stolicy :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
62,61zł/miesiecznie różnica między Szczecinem a Lublinem. Czy to duzo ? nie to jest nic. Lepsze jest zestawienie średnich zarobków miedzy Szczecinem a "lublinem" 3000-1800zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle rankingi z księżyca wzięte,nie mające żadnego powiązania z realiami.Żaden z szanujących się dziennikarzy takiej bzdury by nie pisał Najpierw by zbadał dochody,a potem pisał o kosztach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie za 1 metr sześcienny wody płaci się 3,07? chyba na wsi jak masz w studni! U mnie na czubach metr wody zimniej kosztuje prawie 8 zł!! Coż to za bzdury!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...