Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koty i psy schroniły się u dobrych ludzi

Utworzony przez no name, 18 października 2009 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Czworonożnym szczęściarzom gratuluję. Wierzę, że właściciele okażą się odpowiedzialni, i te zwierzaki nigdy nie wrócą do schronów. Pozdrawiam Organizatorów akcji i wszystkich nowych psich i kocich Panów i Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no name napisał:
Czworonożnym szczęściarzom gratuluję. Wierzę, że właściciele okażą się odpowiedzialni...
I to jest najważniejsze właśnie... Bądźcie ludźmi ludzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no name napisał:
Czworonożnym szczęściarzom gratuluję. Wierzę, że właściciele okażą się odpowiedzialni, i te zwierzaki nigdy nie wrócą do schronów. Pozdrawiam Organizatorów akcji i wszystkich nowych psich i kocich Panów i Panie
Otóż to . Miejmy nadzieję ,że nie była to jedynie chwila zauroczenia nowych właścicieli czworonogami , ale przemyślana decyzja i odpowiedzialność za te bezbronne stworzenia. Dobrze, że bywają jeszcze ludzie , którym krzywda innych leży na sercu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce rośnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest w porządku, dopóty dopóki ludzie okazujący miłosierdzie zwierzętom, potrafią także okazywać miłosierdzie ludziom. I nie chodzi mi tylko o pomoc bezdomnym czy chorym. Chodzi mi o ludzkie miłosierdzie względem wszystkich, zwykłe relacje, bo znam przypadki, że ktoś przygarnia wszystkie zwierzęta i trąbi na lewo i prawo jak je kocha, a jeśli chodzi o relacje międzyludzkie to idzie jak tajfun i pali za sobą wszystkie mosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwertas napisał:
Wszystko jest w porządku, dopóty dopóki ludzie okazujący miłosierdzie zwierzętom, potrafią także okazywać miłosierdzie ludziom. I nie chodzi mi tylko o pomoc bezdomnym czy chorym. Chodzi mi o ludzkie miłosierdzie względem wszystkich, zwykłe relacje, bo znam przypadki, że ktoś przygarnia wszystkie zwierzęta i trąbi na lewo i prawo jak je kocha, a jeśli chodzi o relacje międzyludzkie to idzie jak tajfun i pali za sobą wszystkie mosty.
A wiesz dlaczego? Bo to zazwyczaj od ludzi a nie od zwierząt dostaje się najwięcej kopniaków w d... Zwierzę kocha bezinteresownie, człowiek niestety nie. Osoby które są wrażliwe na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą nigdy nie przejdą obojętnie obok kogoś kto potrzebuje ich pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wiesz dlaczego? Bo to zazwyczaj od ludzi a nie od zwierząt dostaje się najwięcej kopniaków w d... Zwierzę kocha bezinteresownie, człowiek niestety nie. Osoby które są wrażliwe na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą nigdy nie przejdą obojętnie obok kogoś kto potrzebuje ich pomocy.
POPIERAM !!! Kto nie ma serca dla zwierząt , nie ma też dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I to jest najważniejsze właśnie... Bądźcie ludźmi ludzie !
Zwłaszcza, ze zwierzęta wyrwane ze schronisk kochają naprawdę bardzo mocno. Okrucieństwem byłoby ponowne skazywanie ich na schron. Sama mam kota ze schroniska i jest to najwspanialsza, najcudowniejsza, najłagodniejsza istota jaką kiedykolwiek mogłabym mieć. To, co przeżyła a czego mogę jedynie się domyslać pozostawiło trwały ślad w jej psychice. Pamiętam jak przyjechała do nas i bała się wyjść z kąta, jak niepewnie stawiała łapki na dywanie po to aby w koncu położyć na nim pyszczek z taką radością, do dzisiaj łza mi się w oku kręci jak sobie przypominam. Te zwierzaki naprawdę zasługują na drugą szansę. U ludzi którzy je naprawdę pokochają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama mam dwa huskie z adopcji sa wspanialymi psiakami teraz przygarnelam dwie sunie ktos wyrzucil z auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...