Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kowalczyk i Targoński wstąpili do PSL

Utworzony przez Mariusz, 14 października 2012 r. o 13:08 Powrót do artykułu
I dobrze się stało jak PiS nie potrafi utrzymać władzy to po jasną Anielkę się do niej pcha? Dla sportu? Polityka to nie igrzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karierowicze! Nie układało się w PiS i chcieli wyjść? OK. Ale przechodzenie do PSLu to już zwykły koniunkturalizm i k.u.p.a.! Straciłem szacunek dla Kowalczyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pis nie chce pracować tylko RZDZIĆ TO JASNE ŻE L;UDZIE TYPU kOWALCZYKA I TARGOŃSKIEGO gdzieś musieli pójść . A że do PSL to chwała im za za to że nie do innej klapki tylko do solidnego partnera ! Brawo Hetman to Twoja zasługa ! A Zarząd Groadzki PSL to AKCEPTOWAŁ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z KL Dobre!! Na zjeździe jako obserwatorzy pojawili się przedstawiciele PiS i PO na własne oczy postanowili zobaczyć jakiego piwa naważyli. Obecnie wśród obserwatorów traw narada komu to piwo podsunąć do wypicia, na krótkiej liście (PiS) znajduje się nijaki Sylwester T. obok widzę rozgrzewającego się Grześka Cz. oraz Krzyśka M.(który dziś nie jest, jak zwykle w szczytowej formie). Na ławce PO też jest gorąco Jacek S. wypycha Staśka P. ten spogląda na Henię S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Paxu do PSL droga przez ZChN i PiS to sylwetka Targońskiego - wrócił do PRL-owskich korzeni. Można i tak tylko po co? Kowalczyk to jeszcze wżzyciu kilka ugrupowań zaliczy - był w RS AWS i PiS to jeszcze wiele nim. Jak to jednak wcześniej czy później wyłazi z ludzi zwykła bezideowość i karierowiczostwo. Obaj to doskonałe przyzkłady współczesnej klasy politycznej Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA! WYBÓR PRZYNALEŻNOŚCI PARTYJNEJ ZALEŻY OD TEGO, GDZIE POJAWIA SIĘ PROPOZYCJA KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH I WŁASNEGO BIZNESU??? Czego można spodziewać się po Panu Kowalczyku, sprzedaje się jak prostytutka polityczna temu, kto da więcej i zaproponuje lepszy interes. Czy doktryna polityczna, program partii i postulaty działania PSL są znane Panu Kowalczykowi - od czego jest Dziennik Wschodni - niech zapyta, bo daję głowę, że Piotr Kowalczyk nie ma otym bladego pojęcia i jego decyzja jest wyrachowaną grą polityczno-biznesową. Przepraszamy, że nie jesteśmy już ociemniałym narodem i nie pozwolimy z siebie robić idiotów. "Skok cywilizacyjny" polega na tym, że dokonujemy czegoś, co do tej pory nie zostało osiągniete, ale dla Marszałka Hetmana wystarczy ludziom naopowiadac, że się skok dokonał i myśli, że wszyscy to łykają jak młody pelikan. Czas jest niemiłosierny i rozlicza już Hetmana, Kowalczyka i im podobnych, więc chcą zbudować sobie wspólną tratwę na której dopłyną do kolejnych wyborów. Szkoda wysiłku Panowie, już nikt nie zaufa człowiekowi, który startuje do sejmu dla zrobienia wyniku, a potem kit pociska, że go chcą tu na miejscu i on byle jakim posłem nie będzie tylko marszałkiem. Podobnie z przeodniczącym Kowalczykiem - od studiów panem politykiem - nie zna się na niczym więc chce być politykiem - ale czas takich nieuków i populistów na szczęście mija, bo czasy są trudne i ludzie przetarli oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA! WYBÓR PRZYNALEŻNOŚCI PARTYJNEJ ZALEŻY OD TEGO, GDZIE POJAWIA SIĘ PROPOZYCJA KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH I WŁASNEGO BIZNESU??? Czego można spodziewać się po Panu Kowalczyku, sprzedaje się jak prostytutka polityczna temu, kto da więcej i zaproponuje lepszy interes. Czy doktryna polityczna, program partii i postulaty działania PSL są znane Panu Kowalczykowi - od czego jest Dziennik Wschodni - niech zapyta, bo daję głowę, że Piotr Kowalczyk nie ma otym bladego pojęcia i jego decyzja jest wyrachowaną grą polityczno-biznesową. Przepraszamy, że nie jesteśmy już ociemniałym narodem i nie pozwolimy z siebie robić idiotów. "Skok cywilizacyjny" polega na tym, że dokonujemy czegoś, co do tej pory nie zostało osiągniete, ale dla Marszałka Hetmana wystarczy ludziom naopowiadac, że się skok dokonał i myśli, że wszyscy to łykają jak młody pelikan. Czas jest niemiłosierny i rozlicza już Hetmana, Kowalczyka i im podobnych, więc chcą zbudować sobie wspólną tratwę na której dopłyną do kolejnych wyborów. Szkoda wysiłku Panowie, już nikt nie zaufa człowiekowi, który startuje do sejmu dla zrobienia wyniku, a potem kit pociska, że go chcą tu na miejscu i on byle jakim posłem nie będzie tylko marszałkiem. Podobnie z przeodniczącym Kowalczykiem - od studiów panem politykiem - nie zna się na niczym więc chce być politykiem - ale czas takich nieuków i populistów na szczęście mija, bo czasy są trudne i ludzie przetarli oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z KL też dobre!! oto ja szef opozycji oto ja Sylwester T.w wolnych chwilach chodzę na pielgrzymki, czytam czytania w kościele, ulubiony sport-jadowite wpisy na fejsie, brawurowa jazda AUDI A6 , kierujem rówież 5 osobowym Klubem w Radzie Miasta, Moim osiagnieciem zyciowym jest bycie radnym,nigdzie nie pracuje, dogadalem sie z Grzesiem i Krzysiem taksówkarzem z Canberry że za dwa lata wystartuje na prezia ratusza. a zapomniałbym - sprzedajem tez dawnych kolegów którzy od czasu do czasu odwołują mnie z szefa klubu ale Krzysio mówi żebym sie nie przejmował tym bo on mnie i tak popiera........ a przeciwko preziowi jestem bo zlikwidował bezpłatne parkingi i musze płacić za postój mojom audica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA! WYBÓR PRZYNALEŻNOŚCI PARTYJNEJ ZALEŻY OD TEGO, GDZIE POJAWIA SIĘ PROPOZYCJA KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH I WŁASNEGO BIZNESU??? Czego można spodziewać się po Panu Kowalczyku, sprzedaje się jak prostytutka polityczna temu, kto da więcej i zaproponuje lepszy interes. Czy doktryna polityczna, program partii i postulaty działania PSL są znane Panu Kowalczykowi - od czego jest Dziennik Wschodni - niech zapyta, bo daję głowę, że Piotr Kowalczyk nie ma otym bladego pojęcia i jego decyzja jest wyrachowaną grą polityczno-biznesową. Przepraszamy, że nie jesteśmy już ociemniałym narodem i nie pozwolimy z siebie robić idiotów. "Skok cywilizacyjny" polega na tym, że dokonujemy czegoś, co do tej pory nie zostało osiągniete, ale dla Marszałka Hetmana wystarczy ludziom naopowiadac, że się skok dokonał i myśli, że wszyscy to łykają jak młody pelikan. Czas jest niemiłosierny i rozlicza już Hetmana, Kowalczyka i im podobnych, więc chcą zbudować sobie wspólną tratwę na której dopłyną do kolejnych wyborów. Szkoda wysiłku Panowie, już nikt nie zaufa człowiekowi, który startuje do sejmu dla zrobienia wyniku, a potem kit pociska, że go chcą tu na miejscu i on byle jakim posłem nie będzie tylko marszałkiem. Podobnie z przeodniczącym Kowalczykiem - od studiów panem politykiem - nie zna się na niczym więc chce być politykiem - ale czas takich nieuków i populistów na szczęście mija, bo czasy są trudne i ludzie przetarli oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS lubelski (i nie tylko) ma szczególną zdolnośc marnotrawienia ludzi, wypychania ich z własnych szeregów i wpychania w ręce politycznej konkurencji. Takie są skutki nieudolnych rządów "działaczy" - małych bezideowych ludzi, zadufanych w sobie, z klapkami na oczach, przekonanych, wbrew faktom, o swei "misji", którą rzekomo mają wypełnic. Dla kogo to i po co, nie wiedzą oni sami, ale upajają się tym, nie bacząc na koszty i wstyd, jaki przynoszą swemu ugrupowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek, na czkawkę, której, jak widac, padłeś ofiarą, najlepszy jest łyk zimnej wody, choc i zimny kompres też by ci się przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech państwa nic nie zdziwi, bowiem polityka to specyficzny rodzaj prostytucji, a ta - choć niezalegalizowana - ma się w Polsce dobrze. I niech państwo nie dadzą się nabrać na żadne zaloty tych - i innych - panów kiedy będą do państwa ochoczo mrugać z przedwyborczych billboardów. Życzę dobrego samopoczucia ich wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla PSL to jest najważniejszy dzień w historii Lublina.Nigdy jeszcze nie mieli,żadnego radnego a teraz za jednym zamachem 2. Mam nadzieję,że za to zagranie w kolejnych wyborach Pan Kowalczyk otrzyma co najwyżej pług do orania. Z drugiej strony po tasmach PSL ,wszyscy się wyśmiewali i byli oburzenia na politykę PSL ,tylko nie u nas U nas wszyscy się tam pchają .Bo tam są stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUUHAHA ALE JAJA, TO JAK PLUNIĘCIE W TWARZ SWOIM WYBORCOM, TO JEST PARANOJA, A JA NA NIEGO GŁOSOWAŁEM... NIGDY WIĘCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co to chodzi czy w ktoś wstąpił do SS lub NSDAP. Polowania na czarownice już dawno nie było, płytkie te wasze zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to przekreśli Panów dalszą karierę polityczną tego i miastu życzę, aby takich ludzi w radzie nie chcemy. Ja nigdy na nich nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechrzty, i tak zostanie im ta ksywa na zawsze. W klubie "Wspólny Lublin" też dominują przechrzty. To taki gatunek płazów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo oni zdradzili? Polskę? Jakieś jaja. W Lublinie nie ma kogo zdradzać, więc jak można zdradzić. Banda nierobów boi się, wyklinając swoich byłych kolegów, bo sami od żłobów są odsunięci. Śmieszne te wasze pisanko. Tak na marginesie im bardziej będzie się jeździć po byłych kolesiach tym lepsze notowania u nowych kolesi. Czy ktoś z piszących uczył się trochę marketingu politycznego? Pozdrowienia dla idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowana napisał:
Myślę, że to przekreśli Panów dalszą karierę polityczną tego i miastu życzę, aby takich ludzi w radzie nie chcemy. Ja nigdy na nich nie zagłosuje
Już nie jesteś im potrzebna,wykorzystali cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zobacz synu tak wygląda zdrajca"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...