Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kowalczyk i Targoński wstąpili do PSL

Utworzony przez Mariusz, 14 października 2012 r. o 13:08 Powrót do artykułu
Zaufałem temu człowiekowi i oddałem na niego głos, myślałem że godnie bedzie reprezentował Prawo i Sprawidliwośc w radzie miasta. A on wstępuje do PSL, tego się nie da pogodzić. Gdybym to wiedział NIGDY bym na tego pana nie zagłosował. Czuję się oszukany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej radzie to niezła sitwa siedzi. Tam częściej zmieniają partie niz niejedna laska majtki. Kiedyś chyba zmieniła partię radna Dados, Drozd, wczesniej Piatek, Więckowski, ten od przychodni i pewnie paru innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz synu jak wygląda ojciec głupiec. Problem w tym że na ojca jesteś skazany bo zdrajców zawsze będziesz mógł olać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------KOWALCZYK BEZ HONORU, STRACIŁ U MNIE "GŁOS" !----------------------------- Wśród lubelskich Radnych miejskich, wyodrębniła się "Grupa Nieprzyjaciół Lublina" której przewodniczy ro złamowiec Piotr Kowalczyk . Dlatego "Nieprzyjaciół Lublina", bo wspierają Prezydenta Lublina Zuka który uzurpował sobie prawo do "DYSPONOWANIA DOTACJAMI "UE" I INWESTYCJAMI Z TYCH DOTACJI " (sic?). Na uwagi Radnych "PIS-u", żeby Prezydent konsultował realizacje MILIONOWYCH DOTACJI"UE" i konsult ował Inwestycje z tych DOTACJI z Radnymi miejskimi, Prezydent ignoruje te uwagi(?). Właśnie Ci "Nieprzy jaciele Lublina" wspierając kontrowersyjną "działalność" Prezydenta Zuka występują WBREW INTERESOM MIASTA !. Wygląda na to, że inspiratorem tych "Nieprzyjaciół Lublina" było... PSL (sic?) gdyż akurat sam Waldemar Pawlak wręczył legitymacje PSL tym "rozłamowym" "Nieprzyjaciołom Lublina" (sic?). Pytanie pozostaje , co we Władzach miasta Lublina robi "PSL" ? . Lublin nie wioska !. Doprawdy , dorośli ludzie a zachowują się jak... dzieci w piaskownicy przy stawianiu "babek" z piasku...(?). Jeżeli tak Wam zależy na Lublinie (?), to wezwijcie "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) w celu przepro wadzenia w lubelskim Ratuszu Kontroli finansowej DOTACJI "UE" i INWESTYCJI Z TYCH DOTACJI realizo wanych przez Prezydenta Zuka . Kontrola ta bardzo przysłuży się Lublinowi . Po co stwarzać KONFLIKTY jak lepiej wreszcie dopomóc pięknemu Lublinowi gdyż dzisiaj w lubelskim Ratuszu powstają "dziwne" "Spół ki" które interesują się bardziej biznesem prywatnym jak interesem miasta Lublina !.Poprawcie się !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcom gul sie ruszył i siedzą na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy klub PSL w Radzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...