Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dajcie spokój z tym osiłkiem ochroniarzem graffiti Kowalskim, leje po ryju w klubie a tu chce zostać Prezydentem Lublina no smiech na sali hahahahah na siłowni może i być prezydentem ale nie Lublina, ludzie opanujcie sie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski na pewno nie jest moim kandydatem, ale, gwoli uczciwości, chciałabym sie zapytać, kiedy i kogo walił po twarzy? Bo rzucać pomówieniami jest bardzo łatwo. Czasem bywam w Graffiti, i nigdy nie mam zastrzeżeń co do jego pracy, i odnoszenia sie do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich odwaznych w polityce brak, wiec dla mnie Kowalczyk to jedyny, który miał odwagę przeciwstawić się pisowi nie zważając na to, że zostanie wyrzuciony z partii, to sie nazywa honor  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pis pewnie płacze tylko najlepszych odeszło z partii i maja kopot a sa zapowiedzi, iż odejda kolejni...pis umiera w Lublinie, a Panu Kowalczykowi życze jak najlepiej dobry porządny samorządowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich odwaznych w polityce brak, wiec dla mnie Kowalczyk to jedyny, który miał odwagę przeciwstawić się pisowi nie zważając na to, że zostanie wyrzuciony z partii, to sie nazywa honor
To nie odwaga,tylko agentura POstsoviecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis już dawno sie posypał, waśnie poprzez odejście Piotra Kowalczyka, Ewy Dados, czy Zbyszka targońskiego, Jadwigi itd...wtedy lubeleskie struktury pisu zubożały, jesli odejda kolejni koledzy to juz w ogólenie wyobrażam sobie partii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Kowalczyk i spółka to mistrzowie, którzy odeszli z pis-u wszyscy wiemy dlaczego, bo ludzie w partii nie mają prawa myśleć...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poprę pana Piotra Kowalczyka mądry młody i uczynny człowiek nie zepsuty polityka pragnący wiele zmienić dla regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Kowalski pochwali swoim wykształceniem. Nie ma nawet matury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis już dawno sie posypał, waśnie poprzez odejście Piotra Kowalczyka, Ewy Dados, czy Zbyszka targońskiego, Jadwigi itd...wtedy lubeleskie struktury pisu zubożały, jesli odejda kolejni koledzy to juz w ogólenie wyobrażam sobie partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa Dados nigdy nie była radną. Radną jest ELŻBIETA Dados
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiemy, że prezes nie toleruje ludzi z własnym zdaniem, czego najlepszym dowodem jest, tu u nas w mieście, odejście Kowalczyka. W PiS zostają tylko "mierni ale wierni" mogący potencjalnym wyborcom zaproponować jedynie ... kawę i ciastko, nic więcej. Co do samego Kowalczyka młoda zdolna bestyja, to nie przypadek, że swego czasu rządził PiS w Lublinie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo czyżby pis znalazł kandydata na Prezydenta, dzisiaj ma w końcu ogłosić,  a fakty sa takie,że gdyby Kowalczyk nie odszedł z pisu to na bank byłby dzisiaj ich kandydatem na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk jest dobrym przewodniczącym Rady Miasta i niech tak zostanie, pamietamy jak przypilnował "kolegę{", który to tylko wpadał na podpis i kasę inkasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Piotr Kowalczyk byłby teraz kandydatem PIS na prezyudenta Lublina, stracili człowieka z doświadczeniem w samorządzie, ale tego nie przewidzieli, teraz jest problem znaleźć kandydata w partii, który mógły merytorycznie powalczyć z Prezydentem Żukiem, a łatwe to nie bedzie, bo jakby nie patrzec to były udane 4 lata rzadzenia w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jestem cekawy kogo to pis wystawi do walki o fotel Prezydenta naszego miasta, choć nie zdzwiwiłbym się gdyby znowu przełożyli termin bo juz chyba 3 razy mieli ogłosić i nic z tego nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin potrzebuje managera a nie politycznych pomiotów. Jak ktoś nie wykazał się chociażby prowadzeniem swojej firmy lub byciem w kadrze zarządzającej PRYWATNEJ firmy moim zdaniem nie powinien nawet startować. Miernota goni miernote i taki właśnie będzie lublin przez następne 4 lata. Jest mi z tego powodu bardzo przykro... i pisze to jako bezpartyjny lubelak. Ludzie o pamiętajcie się. Potrzebujemy managera z jajami żeby rozchustać Nasze Miasto a nie politycznych chciwych na państwową kasę kolegowiczów którzy odwieczac się będą kolegom przez resztę kadencji fuchami i etatami. zenad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pan Żuk! Precz z tymi kandydatami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...