Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozienalia 2013 Lublin: Znamy program, zobacz kto zagra

Utworzony przez pasti, 26 kwietnia 2013 o 15:11 Powrót do artykułu
aaaaaaaaaaaaaaaaa zajebiscie!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
afromental? serio? ;/ jeśli chodzi o rock, to słabo słabo...
0
NO TO NIEZŁĄ LIPĘ NAM ZAFUNDOWAŁY SAMORZĄDY UMCS-U I RESZTY. CO TO ZA ZESPOŁY ?KTO TO ZNA? A MIAŁA BYĆ TAKA POMPA .LIPA I TYLE. PROTESTUJE I IDĘ NA JUWENALIA I FELINIADĘ. PS. ZMIENCIE TYCH ORGANIZATORÓW.
0
W Krakowie m. in. Hunter i Sabaton. Ale tam koncerty są płatne.
0
Mam nadzieję, że tym razem gural się pojawi w Lublinie..
0
na medykaliach wystapia m.in. Gooral, Letni Chamski Podryw, Łąki Łan, Lady Punk, Coma. wystarczy sprawdzic na oficjalnych stronach zespołów.
0
Rzekoma "Studentko UMCS" przemawia przez Ciebie Urzędowski tudzież Gajewski
0
Mam nadzieję, że to żart, bo na razie to nikt mi nie wierzy, że takie gwiazdy będa....
0
Z roku na rok coraz gorzej, gdzie te stare czasy i dobre koncerty? No ale czego się spodziewać jak ludzie w samorządzie teraz są w nim tylko dla baletów, darmowego chlania i inny profitów...
0
ale gwiazdy, żenada... to sie Widomski postarał
0
ja jebie... k pozostałe samorządy się w ch i więcej postarały. Brodki jeszcze nie było, Afromentalu nie było,oprócz Talliba i Vavamuffin to nikogo nie było do tej pory na Juwenaliach w Lublinie... rap/reagge na poziomie no i ten Miuosh <3. brawo Piotrek!
0
Jednak samorząd UMCS robi coś fajnego fajnie, że znowu będzie P.I.W.O.
0
żal i żenada........ poza vavamuffin NIC ciekawego....... dodatkowo za olanie korowodu ludzie powinni zbojkotować te kozienalio-kulturalio-prywatną farsę........
0
Hmmm, po przeczytaniu "gwiazd", które wystąpią na tegorocznych kozienaliach, muszę z zadowoleniem stwierdzić, że moja intuicja mnie nie zawiodła: DNO i BEZNADZIEJA, TRAGEDIA i MASAKRA !!! W tym roku, podobnie jak w poprzednim nie ma po co iść na koncerty. Wstyd na tle innych majowych koncertów w Lublinie !!!
0
5 uczelni i tylko tyle ...
0
Świetnie, naprawdę koncerty na dobrym poziomie, nie mogę się doczekać, w końcu coś nowego
0
gdzie jest punk! koorwa!
0
Ile trzeba miec lat aby móc w tym uczestniczyć?
0
Ciekawe czy parkingi na ul. Langiewicza przy akademikach będą czynne w tym czasie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: