Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozienalia 2017 w Lublinie: Program imprezy. Dużo polskiego hip-hopu i nie tylko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2017 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Mdło mi się robi na te imprezy dla wieśniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozienalia i wszelkiego typu takie imprezy studenckie to po prostu pijaństwo do utraty przytomności , kur*stwo po akademikach i po parkach i tego typu rozrywka dla młodych ludzi bo nic innego nie mogą im władze zaoferować a kto na tym zarabia ? m/in dystrybutorzy alkoholu w każdej formie . Ale kultura ! Ale rozrywka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meeeeeeeeeee MEEEEEEEEEEEEEEEE Meeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert Margaret ? Przecież to jakaś 25-letnia "szafiarka", która wydała 2 plastikowe popowe płyty, a jej targetem jest gimbaza. Czy to jest muza dla studentów to ja nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł idźcie na te kozienalia i pokazujcie wszysktim jacy jesteście destyngowani i wspaniali.  Aha nie zapomnijcie sobie wyobrazić ze to kogoś obchodzi.   :). Pozdro 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak co roku. ten ból dupy stetryczałych społeczniaków i innych konfitur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceniajcie to, że są jakieś koncerty, że dzieje się w Lublinie, że nie mieszkacie w martwym mieście, cieszcie się z takich rzeczy i korzystajcie, bo życie przeleci wam przez palce, a we wspomnieniach będziecie mieć tylko zburaczałe narzekanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz nie mam na co pójść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w czasach studenckich nie opóściłem żadnych kozienalii lub juvenalii. po studiach też mi się zdarzało sporadycznie wy***yć ale od jakiś 10 nie byłem ani razu z prostej przyczyny; pod względem koncertów (i niestety nie tylko) imprezy staczają się i z przykrością zauważam, że w tej kwestii nic się nie zmieniło. piwo mogę wypić w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek wreszcie będzie po Paco czy przed Paco ? Odpowie mi ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia nie ma na co isc a piwo moge wypic w pubie albo w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem! Było super. Niezła impreza przy ulubionym piwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...