Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozienalia: Dużo hałasu o głośnych studentów

Utworzony przez studentka, 13 sierpnia 2011 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tw napisał:
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he? Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym, nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he? Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym, nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
Z kretynem szkoda dyskutować. Ty nawet nie zaliczasz się to tej grupy "pijanych małp" jak to napisałeś (Nawet pijana małpa ma więcej rozumu od ciebie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?
W innych miastach w większości przypadków ludzie nie mają problemu z tym aby pojechać trochę dalej na jakąś imprezę muzyczną w lokalizacji, która nie będzie przeszkadzać zwykłym, mieszkańcom, którzy potrzebują się wyspać, wstać następnego dnia i pójść do pracy. Sam studiowałem i znam osobiście kilku takich wieśniaków jak ty. Taki typ studenctwa niestety jest dość często spotykany w Lublinie. Ciągle im źle, uważają, że są w centrum uwagi i wszystko się należy a np Konstatynów czy np Felin to są dalekie przedmieścia. Jeszcze bardziej potwierdza to ostatni artykuł rozżalonego gościa, który zrobił wielką aferę bo kierowca MPK wydał resztę jak najdrobniejszymi monetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Z kretynem szkoda dyskutować. [/quote] między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele" Przemilczeć to najlepsza metoda. Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy. O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz? Dziwne bo teraz są wakacje, studenci powyjeżdżali w dużej mierze, kradzieże są dalej, notorycznie płoną samochody, ludzie wracając drą swoje ryje po nocach... Czary. Do tego wielcy oburzeni mieszkańcy, na te imprezy może przyjść i wejść każdy i nikt tam nie kontroluje ani nie robi (może niestety) tak by byli tylko studenci.
tw napisał:
Sam studiowałem i znam osobiście kilku takich wieśniaków jak ty. Taki typ studenctwa niestety jest dość często spotykany w Lublinie.
Widać dużo Cię nie nauczyli i nie wiem w jakich kategoriach właściwie mnie oceniasz gdyż w ogóle mnie nie znasz, ale co tam :> [quote name='tw' timestamp='1313321959' post='514466'] Ciągle im źle, uważają, że są w centrum uwagi i wszystko się należy a np Konstatynów czy np Felin to są dalekie przedmieścia.
Ja bym to powiedział o mieszkańcach, a urok tych imprez jest właśnie taki, że przez krótki okres są na czechowie, potem na miasteczku, polibudzie i końcówka jeśli nic nie przekręciłem na Felinie. Co innego dla mnie jakbyś miał koncerty przez miesiąc pod oknami, co innego przemęczyć się tydzień. Weź pod uwagę, że nawet jak wszystko przemieścisz na Felin to i tak jakoś z niego ten dziki tłum będzie wracał demolując wszystko, łącznie z autobusami po drodze.
Ostatnio edytowany 14 sierpnia 2011 r. o 13:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele" Przemilczeć to najlepsza metoda. Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy. O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz? Dziwne bo teraz są wakacje, studenci powyjeżdżali w dużej mierze, kradzieże są dalej, notorycznie płoną samochody, ludzie wracając drą swoje ryje po nocach... Czary. Do tego wielcy oburzeni mieszkańcy, na te imprezy może przyjść i wejść każdy i nikt tam nie kontroluje ani nie robi (może niestety) tak by byli tylko studenci. Widać dużo Cię nie nauczyli i nie wiem w jakich kategoriach właściwie mnie oceniasz gdyż w ogóle mnie nie znasz, ale co tam :> Ja bym to powiedział o mieszkańcach, a urok tych imprez jest właśnie taki, że przez krótki okres są na czechowie, potem na miasteczku, polibudzie i końcówka jeśli nic nie przekręciłem na Felinie. Co innego dla mnie jakbyś miał koncerty przez miesiąc pod oknami, co innego przemęczyć się tydzień. Weź pod uwagę, że nawet jak wszystko przemieścisz na Felin to i tak jakoś z niego ten dziki tłum będzie wracał demolując wszystko, łącznie z autobusami po drodze.
Jak widać, nie wszyscy wyjechali. Zastanów się "człowieku" zanim coś napiszesz a wtedy napisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa. A ciekawe co by było, gdyby w tym miejscu zorganizowano przegląd piosenki pielgrzymkowej czy jakiś inny festiwal muzyki religijnej. Czy to by przeszkadzało mieszkańcom w równym stopniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci UMCS tak też potrafią zabawiać innych : http://www.youtube.com/watch?v=IIf0JbW_nEA&feature=player_embedded#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...