Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
koziłek matołek napisał:
może żeby Was Lubelaków pogodzić wstawcie sobie baranka w herb, może być wilkanocny
a Ty po co czytasz lubelska gazetę baranku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś, chamie, złoty róg, Ostał ci się jeno sznur Do wyborów niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wymienić radnym te pojemniki z sieczką które oni nazywają głowami? Jednak najlepszym rozwiązaniem dla miasta to tylko wymiana wszystkich urzędasów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają problem z kopytkami koziołka...-niech zrobią koziołka w butach(tak jak kot w butach)-tylko że wtedy będą miesiącami debatować na temat:"jakie buty dać koziołkowi?" :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyniek napisał:
A taksówkarze, by sobie podnieść adrenalinę, powinni sprawdzić ile ich prezes płaci za koziołki, a ile oni muszą za nie zapłacić.
nie wiesz o co chodzi to nie wysilaj muzgu bo chyba go nie masz.Koziołki to jest sprawa każdego kierowcy i nie istotnie gdzie i za ile go zrobi ważne by go miał a nie jak ty baranie piszesz ile płaci prezes.Dla mnie może mieć i za darmo a ja nie mam znajomości i muszę zapłacić 20 zeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...