Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradzież w galerii handlowej. Złodziejkę nagrała kamera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 o 13:22 Powrót do artykułu
Bożenka z Klanu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze nogą powinna upchać, blond pazerniak
0
A bramki nie piszczały?Pare lat temu ekspedientki nie zdjeły zabezpieczenia ze spodni,bramki się rozdzwoniły w kolejnym sklepie.Mimo że miałam paragon miło nie było.
0
Gupia blondi :))
0
A co to za blondi? Po odrostach widać, ze malowana lala :).
0
A bramki nie piszczały? przeciez na tych ubraniach są zabezpieczenia
0
Wygląda na Ukrainke ja bym szukał za wschodnią granica
0
Jak to jest że jak małego sklepikarza okradną i ma nagrania to nie wolno publikować wizerunków, ale z galerii handlowej to co chwile się publikuje?
0
Jaki jest sens montowania kamer przy suficie, kamery powinny być montowane żeby było widać dokładnie twarz takiego osobnika.
0
Ale trzeba być prymitywem żeby coś takiego robić.....dno kompletne. Wstydź się dziewczyno.....jesteś pospolitą złodziejką
0
Ten kto to udostepnił ten film powinien być ukarany od tego jest policja zeby jej szukać a film udostepnił bezprawnie 
0
sama to zgłoszę żeby zajeli sie tymi co obslugują monitoring nie mozna takich rzeczy robić 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: