Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mozna koryto wstawic, bedzie taniej. Dwadzieścia lat temu, po wuefie wszyscy w klasie pilismy z kranu i było dobrze, nikt sie nie zatruł. Teraz trzeba poidełko za 2 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Ja jak nie mam fazy na gazowaną to non stop piję kranówkę. Raany, ile razy uratowała mi życie w niedzielę rano... A tak serio - mineralizację ma identyko jak Cisowianka czy Nałęczowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna koryto wstawic, bedzie taniej. Dwadzieścia lat temu, po wuefie wszyscy w klasie pilismy z kranu i było dobrze, nikt sie nie zatruł. Teraz trzeba poidełko za 2 tys.
MASZ RACJĘ - TERAZ JAK BY KTOŚ ZOBACZYŁ , ŻE DZIOBEM DOTYKASZ KRANU TO NATYCHMIAST DEZYNFEKCJA - I JESZCZE PROKURATOR BY SIĘ CZEPIŁ - W WOJSKU KILKUNASTU CHŁOPA NAPIŁO SIĘ Z JEDNEJ MANIERKI I WSZYSCY PRZEŻYLI 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne kiedyś na tarze praliśmy:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zwrócił uwagi że kranówa nie jest taka zdrowa. Ma dużo kamienia szkodzącego na nerki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegotuj wodę niegazowaną kupioną w sklepie,a przekonasz się ile zawiera kamienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dowcipni uczniowie zaraz wysmarują takie źródełko gównem, oplują, obkleją glutami z nosa i gumami do żucia, także będzie kupa śmiechu z przewagą kupy i ciekawe kto potem z tego będzie chciał korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dowcipni uczniowie zaraz wysmarują takie źródełko gównem, oplują, obkleją glutami z nosa i gumami do żucia, także będzie kupa śmiechu z przewagą kupy i ciekawe kto potem z tego będzie chciał korzystać.
No piękne sobie świadectwo wystawiasz... Ja bym na to nie wpadł ale ale najwyraźniej u ciebie to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna fuszerka! POIDŁA (jak w obroach) powinny być z budzikiem, który będzie se dynadł i dynadł... A jeśli juz o budziku, to czy ta woda jest Święcona? Jeśli nie to wypada Poświęcić trochę czasu i napisać kiedy będzie urzoczyste Poświęcenie! Zawszt to lepiej jak Budzik będzi truł niż mają się zatruć dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha takich głupot juz dawno nie widzialem. Woda zawiera duzo kamieni hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad ma podobne poidełka w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...