Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2018 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Oczywiście, że młode pielegniarki przyjdą i będą pracować, wystarczy rozejrzeć się ile młodych już pracuje. A te które nie chcą pracować, nie muszą, praca nie jest przymusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że młode pielegniarki przyjdą i będą pracować, wystarczy rozejrzeć się ile młodych już pracuje. A te które nie chcą pracować, nie muszą, praca nie jest przymusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy o co prosisz. Pielęgniarka to nie służąca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet na nowo wybudowanych oddziałach nie ma podnośników, tak nas traktują. Wg BHP możemy podnieść 20 kg. I nie przekraczajcie tego. Czyli do 100 kg pacjenta nawet 4 pielęgniarki to za mało. Niech się dyrekcja nauczy i zamontuje odpowiedni sprzęt. Przestańcie w końcu sobie radzić. Renty i tak wam nie dadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga sluzbo zdrowia, drodzy forumowicze. Pozwolcie ze dorzuce kilka skromnych slow od siebie. A ze mieszkam w Szkocki i studiuje pielegniarstwo, sadze, ze moj wpis byc moze zaciekawi co niektorych. Otoz nie bede sie nawet spieral ze poziom polskiego pielegniarstwa jest o niebo wyzszy niz ten na Wyspach, AlE jest pewne ale: Po pierwsze, kazdy pracownik sluzby zdrowia, bez wzgledu na stanowisko jest traktowany jak rowny z rownym ( rzecz jasna sa wyjatki, ale ja tu nie o wyjatkach). Jesli jakims cudem przekrocYsz ilosc kontraktowych godzin, albo Ci placa dodatkowe pieniadze(zalezy rzecz jasna od stazu), albo w najblizszym czasie zrekompensujesz to w postaci dodatkowych wolnych dni. Treningow masz co nie miara, a jesli chodzi o bezpieczenstwo pacjenta jak i pielegniarstwo, to ichniejszy System opieki/NHS wrecz ma bzika na punkcie prawidlowego podnoszenia/transportowania pacjenta. Bo jesli cos pracownikowi nie daj Panie Boze, stanie sie cos w kregoslup I to z winy pracodawcy, tenze moze placic gigantyczne odszkodowanie!!?. Gdyby w Polsce prawo bylo skuteczne I gdyby przelozeni traktowali pielegniarstwo czy tez inne osoby ze sluzby zdrowia ze zrozumieniem, nie dochpdziloby do takich sytuacji jakie maja miejsce w Polsce. Podwyzki place I to co najmniej do sredniej krajowej to minimum. Po drugie, Slava komunikacja interperdobalna jak I nie raz brak podstawowego szscunku nie tylko do podwladnego ale tez i pacjenta, spieodowaly, ze sluzba zdrowia w kraju jest jaka jest. Jest to przykre tym bardziej z punktu widzenia osoby ktora kocha Polske ale jednoczesnie ma realne porownanie z innym krajem. Smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.s. przepraszam za ewentualne bledy gramatyczne, tudziez stylistyczne .Jednak sens zachowany. Powodzenia w walce o swoje bo bez Was ta cala machina systemu zdrowia lezy!! I pamietajcie ze wykonujecie kawal dobrej roboty I ze jest wiele osob Was popierajacych. Piotrek z Edinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż żadna młoda pielęgniarka czy polozna nie przyjdzie pacowac za psie pieniadze. Czasy się zmieniły. Jest tyle ofert pracy, że możemy negocjować i to robimy. Osobiscie szukalam pracy az znalazlam za godne pieniadze. Mam dobre warunki pracy, zarabiam srednia krajowa to i jestem zadowolona z pracy i sie staram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Pielęgniarki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się jesteśmy z wami pielęgniarki z innych szpitali trzymają kciuki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około 8 lat temu wyjechałam za granice jako pielęgniarka zaraz po ukończonych studiach. Pamietam kiedy poszłam do naczelnej pielęgniarki w moim lokalnym szpitalu a ta odpowiedziała „proszę zostawić CV na stoliku i wyjść”. Moje CV było jednym z wielu na stosie papierów. Wiedziałam wtedy że nie ma dla mnie miejsca we własnym kraju. Teraz, po 8 latach mam ustabilizowane życie. Bardzo wysokie stanowisko pielęgniarki i szacunek w pracy którego nie ma w polskich szpitalach. To przykre kiedy rozmawiam ze znajomymi którzy zostali w Polsce kiedy mówią ze nic sie nie zmieniło. Czas aby zawód pielęgniarki był szanowany bo to ciężka praca. Pomogę każdej zainteresowanej osobie która chce wyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie reszta personelu ! W tym szpitalu pracują tylko lekarze i pielęgniarki ? To niech chorych noszą na barana a jedzenie przynoszą z domów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tym porozumieniem z lekarzami w tytule?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żądania 1000 zł podwyżki to jest k***a skandal, szkoda że nie chcą od razu 5000 podwyżki!!! Wywalić tych nierobów co śpią po nocach za grube pieniądze na zbity pysk!!!! Podwyżki i tak nie małych już zarobków lekarzy, pięlegniarek, fizjoterapeutów nie spowodują zmniejszenia kolejek w służbie zdrowia, czy ktoś jest to w stanie pojąć?
 Tak a potem płacz bo nie ma w Polsce lekarzy i pielęgniarek bo wszyscy wyjechali. Myślisz,  że jak lekarze wyjadą to kolejki się zmniejsza? Trzeba młodych zachęcać do zostawania w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczekaj na tą  młodzież, życzę zdrowia a jak zachorujesz wyjeżdżaj bo tam ja znajdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...