Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnoludek, leśnik, smok przeciwko wandalizmowi w komunikacji miejskiej

Utworzony przez Przemysław Leniak, 13 grudnia 2013 r. o 10:42 Powrót do artykułu
znaczy znowu kasa publiczna poszła do Pietrasiewicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysł, dość mam już zniszczonych pojazdów, krew mnie poprostu zalewa jak widze nowiutki przystanek wymazany markerami itp. Jeśli co 10 osoba zareaguje to może coś się zmieni. Dość pobłażliwości dla wandali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy znowu kasa publiczna poszła do Pietrasiewicza?
  Nie no, chyba miejski radny na urlopie bezpłatnym w UM, obecnie zatrudniony w MPK jako specjalista ds. promocji komunikacji za 8000zł + premie znalazł czas na przygotowanie tych wykwintnych grafik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak spinacie? Przecież to Wasze dzieci to robią. To są skutki waszego bezstresowego wychowania. Dziecko przecież musi się wyżyć na czymś/ kimś, więc o co Wam chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam dzieci i w związku z tym sadzę że to nie moje sądze jednak że w tym wyzyciu się coś jest bo skoro w Lublinie nie ma oferty kulturalnej dla ludzi ba nawet światełka świateczne likwidują bo wadza one patofilom to moze faktycznie jedyna rozrywką pozostaje niszczenie taboru i majatku firmy która wielkimi kwotami patofili winnych nedzy kulturalnej Lublina wspiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...