Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraszewskiego: Citroen na dachu. Kierowca w szpitalu

Utworzony przez zażenowany, 7 czerwca 2011 r. o 19:18 Powrót do artykułu
citroen na dachu, a jeep włączał sie do ruchu, kiedy to go przepuścił jakiś samochód i tenże jeep wjechał wprost pod nadjeżdżający jeep, czyli jeep sam z sobą, a citroena krasnoludki odwrócili. Brawo dla dziennikarzy, nie wiem, ale po tej nagonce, że nie ma dnia, żeby nie przeczytało się czegoś z błędem, to ja bym zwątpił, albo czytał sto razy, zanim pod tym się podpiszę i upublicznię. No właśnie, w tym problem że was "redaktorków" już wstyd zżera, że się nawet nie podpisujecie, a dalej byki walicie. Ja rozumiem, że ten się nie myli co nic nie robi, ale w granicach jakiejś przyzwoitości, i nie takiego pokroju błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy Toyota nazywana jest "jeepem" hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauta napisał:
a od kiedy Toyota nazywana jest "jeepem" hehehehe
od wtedy od kiedy buty "NIKE" to adidasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktory ogarnijcie się. Poczytajcie może kurier gdzie naoczny świadek relacjonuje to zdarzenie. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...