Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraszewskiego: Citroen na dachu. Kierowca w szpitalu

Utworzony przez zażenowany, 7 czerwca 2011 o 19:18 Powrót do artykułu
citroen na dachu, a jeep włączał sie do ruchu, kiedy to go przepuścił jakiś samochód i tenże jeep wjechał wprost pod nadjeżdżający jeep, czyli jeep sam z sobą, a citroena krasnoludki odwrócili. Brawo dla dziennikarzy, nie wiem, ale po tej nagonce, że nie ma dnia, żeby nie przeczytało się czegoś z błędem, to ja bym zwątpił, albo czytał sto razy, zanim pod tym się podpiszę i upublicznię. No właśnie, w tym problem że was "redaktorków" już wstyd zżera, że się nawet nie podpisujecie, a dalej byki walicie. Ja rozumiem, że ten się nie myli co nic nie robi, ale w granicach jakiejś przyzwoitości, i nie takiego pokroju błędy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a od kiedy Toyota nazywana jest "jeepem" hehehehe
0
internauta napisał:
a od kiedy Toyota nazywana jest "jeepem" hehehehe
od wtedy od kiedy buty "NIKE" to adidasy
0
Redaktory ogarnijcie się. Poczytajcie może kurier gdzie naoczny świadek relacjonuje to zdarzenie. WSTYD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: