Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy za rok DW przeprowadzi transmisję z rozwodu tych "facebokowych" dzieci :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wiśniewski też brał ślub z mandaryną poza granicami kraju i guzik z tego małżeństwa, już rozwodu nie brał z taką pompą
0
Ale siara.W życiu bym tak nie chciała.
0
Widziałam, piękny widok. Pozdrawiam narzeczeństwo :)
0
dziecinada
0
Kolego kochany pisze się Pozdrawiam narzeczonych a nie narzeczeństwo co to za jakaś nowomowa? Komora przecież już niema ale naleciałości pewnie pozostały. A tak swoją drogą ten spęd to jedna wielka Kicha.
0
Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi.
0
Co to za jakieś pogaństwo?
0
Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi. 
      masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek   http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html   a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 
0
Szkoda, że ten krąg życzliwości jest tylko na dachu centrum, bo w życiu to różnie bywa....
0
masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek   http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html   a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 
  Co się czepiasz? Każdy chodzi jak chce. A wogóle to trzeba być zbokiem, aby czychać z aparatem na "moment" by zrobić zdjęcie dla takich drugich zboków jak ty, co to się podniecasz jak mrówka na wykopki..... Jest jakiś nakaz chodzenia w majtkach? Może potrzebowała tak pójść. Może lubi sex? Co wam do tego przedstawiciele "różańcowej krócjaty"???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: