Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy za rok DW przeprowadzi transmisję z rozwodu tych "facebokowych" dzieci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiśniewski też brał ślub z mandaryną poza granicami kraju i guzik z tego małżeństwa, już rozwodu nie brał z taką pompą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale siara.W życiu bym tak nie chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam, piękny widok. Pozdrawiam narzeczeństwo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziecinada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego kochany pisze się Pozdrawiam narzeczonych a nie narzeczeństwo co to za jakaś nowomowa? Komora przecież już niema ale naleciałości pewnie pozostały. A tak swoją drogą ten spęd to jedna wielka Kicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jakieś pogaństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi. 
      masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek   http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html   a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ten krąg życzliwości jest tylko na dachu centrum, bo w życiu to różnie bywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek   http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html   a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 
  Co się czepiasz? Każdy chodzi jak chce. A wogóle to trzeba być zbokiem, aby czychać z aparatem na "moment" by zrobić zdjęcie dla takich drugich zboków jak ty, co to się podniecasz jak mrówka na wykopki..... Jest jakiś nakaz chodzenia w majtkach? Może potrzebowała tak pójść. Może lubi sex? Co wam do tego przedstawiciele "różańcowej krócjaty"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...