Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ponadto fundacja już raz wprowadziła uczelnię w błąd organizując w jej murach debatę na temat kreacjonizmu z udziałem zwolenników wyłącznie jednego światopoglądu" - to może władze uczelni by chcieli, by wypowiadali się też zwolennicy płaskiej ziemi? to jest spór między faktem a sennym marzeniem czy raczej koszmarem, o czym tu dyskutować? tu tylko trzeba edukować ciemne masy, by może w końcu coś dotarło do nędznej namiastki nerwowych zwojów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy "kreacjonizmu" wyjaśnijcie mi tylko jedną kwestię: Jak Adam i Ewa zaludnili Świat...? Traktowanie starego testamentu w sposób dosłowny ujawnia nie jedna taką "tajemnicę wiary"...! To mądra księga ale dla mądrych ludzi którzy potrafią prawidłowo interpretować jej przypowieści. Zgadzam się z przedmówcą: o czym tu dyskutować...? Tu trzeba edukować! Nawet JPII zgodził się z działem biologii jakim jest ewolucjonizm. Ewolucjonizm od wielu dziesiątek lat nie jest już teorią to dział nauki...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa z 17.41 Kiedy juz skonczysz gimnazjum, może uda im sie nauczyc Cie polszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecjonizm to NIE nauka, nie ma miejsca na takie brednie na uczelni!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak Adam i Ewa zaludnili świat" Zapytaj rodziców to ci powiedzą skąd się biorą dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią, że jest wolność słowa... Ciekawe czego się tak boją ewolucjoniści, skoro ich teoria jest taka wspaniała - powinni bez trudu wykazać jej prawdziwość i pokonać przeciwników. A jednak się boją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze na UMCS-ie musi uchodzić za epokę niczym nieusprawiedliwionych umysłowych harców odbywających się w murach uniwersytetów europejskich. Debaty, trudne pytania, podważanie dogmatów... a kysz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Zwolennicy "kreacjonizmu" wyjaśnijcie mi tylko jedną kwestię: Jak Adam i Ewa zaludnili Świat...?    2. Nawet JPII zgodził się z działem biologii jakim jest ewolucjonizm.   3. Ewolucjonizm od wielu dziesiątek lat nie jest już teorią to dział nauki...!
1. Przyjdź człowieku na debatę i zapytaj! Widać jest o co. Odpowiedź może Cię zaskoczyć!   2. Co to ma do prawdziwości lub fałszu jakiejś teorii?   3. Tylko dowodów, no cóż, jakoś brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teoria grawitacji to też teoria; jakby ktoś wyszedł z okna na 2 piętrze się przespacerować, to może odczułby uderzenie w kośc ogonową, a poczułby ewolucję i jej mankamenty na wlasnym, powiedzmy, tyle. albo stracilby swoje kły i chwilę pomyślał. no chyba że ktoś od piorunochronu woli gromnicę, a od szczepionki modły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...