Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kreda zamiast pasty do zębów, krem ze szpiku kostnego. Jak w PRL kobiety dbały urodę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2016 r. o 08:29 Powrót do artykułu
a dla mnie jest teraz szokujące, że w wieku już 14-18-20 lat pieprzą się jak króliki, bo za komuny w tym wieku to dzieci się uczyły i nie było do pomyślenia aby do szkoły chodziło pioruństwo w ciąży czy mając dziecko, jak teraz, ciąża, nie uczy sie no bo ciąża, i taki nieuk, który umie tylko nożyska rozkładać zdaje do następnej klasy. U mnie w technikum jak dziewczyna była w ciąży to od razu została wydalona ze szkoły. Uczniowie mają się uczyć a nie bawić się w rodzinę. No i mamy teraz skutki, my stare pokolenie po średniej szkole więcej umiemy jak teraz z wyższym. Mam to u siebie w pracy. Wstyd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat może i pod względem w sumie niedalekiej historii ciekawy, ale po co na fotografii ten złodziejski i fałszywy znak ipn-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod względem higieny to dostęp jest ale poziom wiedzy i korzystania z mydla jest jeszcze na niskim poziomie... tak tak obywatele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może słówko jak w II RP , kobiety dbały o urodę ? ale nie te z tzw. elit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych bzdur nie czytałem,niech ten cały IPN zajmie się w końcu zbrodniami na Wołyniu ,a nie wypisuję czystą propagandę ,bo tak nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie wypisywać głupoty bo sie sami kompromitujecie ! To sś wyobrażenia niedorozwiniętych absolwentów gimnazjum niczego nieczytających , marnie przyswajających wiedzę, nie odróżniających wojny trzydziestoletniej od II wojny światowej z nosami w smartfonach i czerpiących wiedzę historyczną z filmowych komedii Barei. Jednym słowem biednych matołków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat to o kredzie i szpiku to prawda!!! Kreda działa jak delikatny środek ścierny, a szpik zawiera komórki macierzyste. Ale niektóre inne przepisy to masakra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech IPN dla porównania poda przepisy z prasy brytyjskiej z tego samego okresu. Niedobory przełomu lat 40/50 były konsekwencją II WŚ i występowały niezależnie od ustroju politycznego. A najlepiej zerknąć do opisów życia robotników w czasie "złotego" dwudziestolecia międzywojennego. A nie, sorry, wtedy komuny nie było, więc wszystkim żyło się w pytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja teściowa ma 86 l jest ze wsi.Zdrowa,śmiga jak mały samochodzik.Ludzie przedwojeni są zdrowsi i dłużej żyją niż dzieci ur.w latach 50 czy 60 tych. Przed wojną nie było chemii i była naturalna selekcja dzieci. A teraz co mamy syf! Tyle moich koleżanek i kolegów już nie ma.Najstarsza miała 58l.Bieda to nie znaczy brud! Moje włosy i zęby zniszczył rak.A żółtaczkę sprzedał mi szpital 1997r.WZW c .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...