Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krępiec: Samochód spłonął na S17

Utworzony przez Gość, 5 września 2013 o 19:59 Powrót do artykułu
co to było - porsche?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba po 16-tej Panie autorze :ph34r:
0
Na pewno po 18!!!!
0
Pewnie Solaris ;p jak wracałem przed 20 to jeszcze stały dwa wozy strazackie
0
to było przed 19sta i to nie był szmelcwagen jak by co :lol:
0
wygladalo na nisanna
0
napewno po 18 straz jeszcze skrecila na serwisowke zamiast na ekspresowke  
0
NO TO CO????
0
Jak dobrze że mamy tych strażaków.  Zawsze można na nich liczyć.  Są super.  
0
to było przed 19sta i to nie był szmelcwagen jak by co :lol:
Nie wiem co za różnica co to było ale...Opel Astra I 3-drzwiówka, z instalacją gazową. Dzisiaj w okolicach 9-tej widziałem jak wrak wywozili.
0
przeciez to widac ze to nie nissan ani vw....opelek jak nic:D sliczne auto...ma ktos wiecej zdjec ??
0
Dla tych ktorzy nie wiedza co to za auto bylo a ich interesuje:) Opel astra gsi ladny samochod no ale splonal niestety, straz swidnicka na miejsce zdarzenia przyjechala po 15 min a auto plonelo 10 min wiec nie udalo sie ugasic nawet skrawka auta. Posiadam wiecej zdjec jak auto wygladalo po 10 minutach, wtopilo sie w asfalt :(
0
Dla tych ktorzy nie wiedza co to za auto bylo a ich interesuje:) Opel astra gsi ladny samochod no ale splonal niestety, straz swidnicka na miejsce zdarzenia przyjechala po 15 min a auto plonelo 10 min wiec nie udalo sie ugasic nawet skrawka auta. Posiadam wiecej zdjec jak auto wygladalo po 10 minutach, wtopilo sie w asfalt :(
Chociaż byś głupot nie pisał !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: