Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli chorzy płacą za każde lekarstwo ,to niech będzie odpłatne oddawanie krwi.Wtedy jej nie będzie brakować.Nie może być tak,że płacimy za wszystkie produkty farmacji,a najdroższy lek jest za darmo.Jest to zwykłe naciąganie.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dawcą krwi od wielu lat. Chciałam ostatnio oddać krew, ale pani doktor "odrzuciła"mnie z banalnego powodu. Odniosłam wrażenie,że ta krew nie jest im aż tak niezbędna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chorzy płacą za każde lekarstwo ,to niech będzie odpłatne oddawanie krwi.Wtedy jej nie będzie brakować.Nie może być tak,że płacimy za wszystkie produkty farmacji,a najdroższy lek jest za darmo.Jest to zwykłe naciąganie.!!!
  też jestem za, za wszystko trzeba płacić, no ale  kosztem chorych pieniądze zostają dla tych na górze, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ten weekend (8-9.08.2015) mozna oddawać krew na mazurach - mragowo (RCKIK) oraz Olsztyn (BAHK)- zachecamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddawałam w lato w krwiobusach BAHK. polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...