Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wreeeeszcie.. już dawno trzeba było zamknąć tą stajnię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarej nie jarek hihihih
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież w kiblach była kostka brukowa i pisuary na drewnianych ścianach cięzko po pijaku pocelowac więc po 23 wali sie na ściane stare wiejski klimaty i komu to przeszkadza niech nie przychodzi !! w budynku sanepidu na 3 maja jest taki sam standard niech się skontrolują !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Wreeeeszcie.. już dawno trzeba było zamknąć tą stajnię..
TEŻ JESTEM ZA TYLKO JESZCZE OCHRONA TO POWINNY SIĘ ZAJĄC ODPOWIEDNIE ORGANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam w Malibu swoje wesele i byliśmy z mężem zadowoleni. Gościom smakowało jedzenie i nie zauważyliśmy żadnych niedociągnięc ze strony organizatora. Nie chodziłam tam z lupą ale Było czysto, to nowy lokal. Przeczytałam tez ze zamknęli Oregano i też jestem zdziwiona bo lubie ten lokal i nie raz tam jadłam. Poza wygórowanymi cenami wszystko było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czułem, że coś jest nie tak z tym lokalem. Może to zamknięcie nauczy czegoś właścicela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha bravo monia55 ;d dokladnie, tylko najgorsze wiesniaki tam sie bawili;d upps teraz bedziecie jezdzic do trawnik na dyski lol...my preferujemy czekoladke;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pisuaru w męskim WC wszystko leciało na nogi, a Toi Toi'ie na zewnątrz czyć było z 25m:) Wiem co pisze byłem tam kilka razy i nie żałuję ze wreszcie zamknęli, próba poruszenia tematu na forum dyskoteki skończyła się zablokowaniem mojego konta. Proponuję jeszcze nadzór budowlany czy budynek dyskoteki nadaje się do tego typu działalności oraz czy spełnione są wszystkie wymogi ppoż. pozdrawiam wszystkich Anty Malibu, bawcie się gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marco napisał:
Z pisuaru w męskim WC wszystko leciało na nogi, a Toi Toi'ie na zewnątrz czyć było z 25m:) Wiem co pisze byłem tam kilka razy i nie żałuję ze wreszcie zamknęli, próba poruszenia tematu na forum dyskoteki skończyła się zablokowaniem mojego konta. Proponuję jeszcze nadzór budowlany czy budynek dyskoteki nadaje się do tego typu działalności oraz czy spełnione są wszystkie wymogi ppoż. pozdrawiam wszystkich Anty Malibu, bawcie się gdzie indziej
Jeszcze nie dodałeś że przez kilka ostatnich miesięcy obowiązywał zakaz wynoszenia alkoholu na zewnątrz, nawet na parking, chodził tam taki pan z ochrony i jak kto miał swoje piwko w samochodzie to ten pan właził w butach do auta i otwarte piwa wylewał na ziemię. pozrdawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie konkurencie, który szukasz tylko okazji, żeby dokopać leżącemu i pod różnymi nickami wypisujesz na Malibu - jeśliś Pan jeszcze nie zmądrzał, to najwyższy czas, bo jak to mówią - nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty konkurent napisał:
Panie konkurencie, który szukasz tylko okazji, żeby dokopać leżącemu i pod różnymi nickami wypisujesz na Malibu - jeśliś Pan jeszcze nie zmądrzał, to najwyższy czas, bo jak to mówią - nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku ...
Panie Stefanie a ja już nie wiem który raz mówię że nie jestem z konkurencji i kupę kasy u Pana już zostawiłem, i nawet nieźle można się u was pobawić ale zamknięci jesteście wszelkiego rodzaju krytykę i tylko o to mi chodzi, nic do was nie trafia bo od razu Myślicie że to konkurencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sie bedom ruhac lahony s lublyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cristiaon napisał:
hahaha bravo monia55 ;d dokladnie, tylko najgorsze wiesniaki tam sie bawili;d upps teraz bedziecie jezdzic do trawnik na dyski lol...my preferujemy czekoladke;d
zgadzam sie teraz beda trawniki albo jakas inna dziura czekolada jest ok pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee grajkoss - jakby ci naprawde nie pasowalo to bys tam nie chodził, ale ty widac ze jestes zainteresowany bo sledzisz ten temat i sam po raz kolejny sie wpisujesz, ktos jak raz zajrzy na ten temat to potem mu kolo malego lata a tobie jednak nie jak ankonkurent napisal ty chyba jednka jestes z konkurencji, ciekawe ktorej bo juz tylko kilka dziala dyskotek kolo lbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grajcoss napisał:
Jeszcze nie dodałeś że przez kilka ostatnich miesięcy obowiązywał zakaz wynoszenia alkoholu na zewnątrz, nawet na parking, chodził tam taki pan z ochrony i jak kto miał swoje piwko w samochodzie to ten pan właził w butach do auta i otwarte piwa wylewał na ziemię.
haha jak wylał na ziemię to jeszcze pół biedy,w moim samochodzie było mokro przez to wylewanie `na ziemię` Kase niezle trzaskali na tym interesie i nie wydaje mi sie zeby szef tak po prostu to zostawil. Do potańcówki na wiejskim balecie Malibu idealne. Nie mam tu na myśli poniżać imprezowiczów bo swego czasu baardze często tam bywałam i zawsze balet udany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co Wy macie do tego Malibu ?! Mi sie tam podoba a raczej podobało bo kto chce sie pobawic to sie wszedzie pobawi a nie w jakiejś "CZEKOLADCE" ! Same lubliniary tam chodza i co? ja jakoś ich nie wytykam palcami! Malibu rządzi! A co do ochroniarzy i kibli to juz inna bajka Pozdro dla ludzi z MALIBUUUUUU!!!!!! No i lubliniarom też xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wezcie klapnijcie ja i bylam w' czekoladce ' i w malibu i powiem wam ze i tu i tu jest fajnie ogolnie to ja jezdze do brand clubu...! a Ci wszyscy co tak gadaja o malibu zxe co to za dyskoteka itd ze wiejska itp to to jest chyba na popis takie cos ... i co wy gadacie wiejska dyskoteka hahaha too czemu tam jezdzi duzo ludzi z lbn a nie np do 'czekolady' nooo czego ? haaa sama jestem z lbn wiec wiem... Nara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*maleńka* napisał:
Ja nie wiem co Wy macie do tego Malibu ?! Mi sie tam podoba a raczej podobało bo kto chce sie pobawic to sie wszedzie pobawi a nie w jakiejś "CZEKOLADCE" ! Same lubliniary tam chodza i co? ja jakoś ich nie wytykam palcami! Malibu rządzi! A co do ochroniarzy i kibli to juz inna bajka Pozdro dla ludzi z MALIBUUUUUU!!!!!! No i lubliniarom też xD
Dokladnie zgadzam sie z Toba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...