Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kruk: Chcemy pomnika ofiar katastrofy na placu Kaczyńskiego

Utworzony przez glejt, 15 kwietnia 2011 r. o 19:22 Powrót do artykułu
tak i w 2012 roku w każdym dowodzie osobistym informacja: to jest mieszkaniec Polski, kraju w którym mieszkał kaczyński... PiSuary też opatrzone tablicą tragedii smoleńskiej... ja proponuję palić i niszczyć te wszystkie pomniki, CO TAM WAWEL.. PIRAMIDY TO GODNE MIEJSCE NA SPOCZYNEK KRÓLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko bede mial gdzie sie wylac po drodze do kebaba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona potrafi tylko coś tam coś... Pozdrawiam Panią serdecznie słowami pani ,,boga'' - cyt. Lech Kaczyński do obywatela: ,,spieprzaj dziadu''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna rura kombinuje jak głębiej wejść Jarkaczowi w odbyt aby załapać się na kolejną wycieczkę do sejmu, albo coś tam, coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj coś tam, coś tam, chcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tym spotkaniu i nie jest prawdą, że byli tam tylko ludzie starsi. Pan Maciarewicz bardzo dobitnie wyartykułował, jak polski rząd mataczy w sprawie śledztwa smoleńskiego. Posługiwał się wyłącznie opisem faktów, nie sięgał po inwektywy, jak uczestniczący w tym forum komentatorzy. Można wszystko poniżyć, ośmieszyć, znieważyć jak czynicie to Wy, albo można bronić honoru Polski, jak czyni to On. Wiecie co to jest honor szydercy? Magda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Byłam na tym spotkaniu i nie jest prawdą, że byli tam tylko ludzie starsi. Pan Maciarewicz bardzo dobitnie wyartykułował, jak polski rząd mataczy w sprawie śledztwa smoleńskiego. Posługiwał się wyłącznie opisem faktów, nie sięgał po inwektywy, jak uczestniczący w tym forum komentatorzy. Można wszystko poniżyć, ośmieszyć, znieważyć jak czynicie to Wy, albo można bronić honoru Polski, jak czyni to On. Wiecie co to jest honor szydercy? Magda
NIE WIEMY, TYLKO TY JESTES PRAWDZIWĄ POLKĄ, JA NIE JESTEM BO NIE NALEŻĘ DO TWOJEJ SEKTY,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie na co pieniędzy publicznych wydawać?? teraz w co drugim większym mieście będzie plac kaczora i pomnik katastrofy smoleńskiej. nie zaprzeczam-to jest tragedia ale niech ludziom to zostanie w głowach i sercach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne wbrew Tobie człowieku pomodlę się dzisiaj za Ciebie... nigdy nie powiedziałam, że jestem jedyną prawdziwą Polką choć ciągle z dumą myślę o swoim kraju... i wiem, ze kiedyś przyjdzie taki dzień i w Twoim życiu, że będziesz musiał zastanowić się nad sensem bytu... mam nadzieję, że nie będziesz wtedy sam i ktoś obok Cię nie wyśmieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Lublin będzie jeszcze większym zaściankiem jak jest. na pewno zdobędzie tytuł ESK. Won PiSdu z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
spoko bede mial gdzie sie wylac po drodze do kebaba
A masz czym ? bo tym frędzlem to tylko trzewiki możesz sobie zmoczyć i to jak ci prostata Pozwoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glejt napisał:
mów za siebie czarna wrono, ja wcale nie chcę takiego pomnika! Mam już dość tego ciągłego gadania tylko o jednym!!!
Daj namiary to ci sylikonem niedomytą woskowinę uzupełnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka najpewniej znowu pije, a Antek niezmiennie spełnia prawie wszystkie kryteria schizofrenii jakie dyktuje się studentom medycyny na VI roku. Wszystko po staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kownackix napisał:
NIE dla pomnika Lecha Kaczyńskiego w Lublinie !!! http://www.facebook.com/pages/Nie-chcemy-placu-im-Lecha-Kaczy%C5%84skiego-w-Lublinie/182708935108004 http://wp.me/1ryvl
Naczytałeś się "LEKTURY URBANA" i teraz wszystko co ma sens ty kwitujesz NIE NIE NIE.... Nie ma "NADZIEJI" abyś powiedział TAK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy coś tam coś tam, coś tam , coś tam, coś ,yyyy coś tam, coś tam coś yyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
yyy coś tam coś tam, coś tam , coś tam, coś ,yyyy coś tam, coś tam coś yyy
Tw. Bronek łączy się z tobą w BULU i NADZIEJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy pani coś tam coś tam potrafię była pijana czy tylko zmęczona?
Ona po pijaku potrafi rozsądniej się wypowiedzieć niż twój Niesiołowski na trzeźwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Ona po pijaku potrafi rozsądniej się wypowiedzieć niż twój Niesiołowski na trzeźwo
Ale żonglować gumowym fi***em, jak Palikot, by nie umiała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zapewne wbrew Tobie człowieku pomodlę się dzisiaj za Ciebie... nigdy nie powiedziałam, że jestem jedyną prawdziwą Polką choć ciągle z dumą myślę o swoim kraju... i wiem, ze kiedyś przyjdzie taki dzień i w Twoim życiu, że będziesz musiał zastanowić się nad sensem bytu... mam nadzieję, że nie będziesz wtedy sam i ktoś obok Cię nie wyśmieje...
codziennie sie zastanawiam, i jak widze takich ludzi jak ty to jeszcze bardziej utwierdzam sie w fakcie ze trzeba ratowac nasz kraj. i nie mieszaj wiary z polityką, bo grzeszysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Ona po pijaku potrafi rozsądniej się wypowiedzieć niż twój Niesiołowski na trzeźwo
bo do ciebie przemawia bełkot, to tak myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...