Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kruk: Popełniłam błąd

Utworzony przez ~janek63~, 29 listopada 2008 r. o 12:03 Powrót do artykułu
Pani poseł takie tłumaczenie to małemu kaczorkowi cała POLSKA widziała co Pani wydziwiała wstyt mi z panią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł alkohol spożyty wieczorem, utrzymuje się w organiźmie przez ponad 24 godziny zależnie od spożytej ilości.Przecież wielu kierowców ,po libacji alkoholowej na następny dzień ma jeszcze duże stężenie alkoholu we krwi i traci prawo jazdy. Warto o tym pamiętać . A dziennikarze, to taka ich natura żeby przyłapać osobę publiczną w takim stanie. Mają wtedy sensacyjkę i nakład pisma w górę.Pozdrwki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ona a wyborcy popełnili błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsyd, wstyd i jeszcze raz wstyd ,że takiego posła mamy z Lublina! Tak na marginesie pani poseł, niech pani zmieni przyjaciół- rozumiem,że pani była na bani ale przyjaciele nie powinni pani dopuścić na widok publiczny w takim stanie. No ale każdy ma przyjaciół na jakich zasłużył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle niewinna "LELEJA".I po co te kłamliwe wykręty.Pochlała pani Poseł zdrowo i tyle.Ale przecież reprezentuje "Prawo iSPRAWIEDLIWOŚĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Automobilklub Chełmski zaprosi ją jako pilotkę dla posła Kurskiego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po parodniowym skrytopiciu to normalne, że człowieka telepie, że śmierdzi od niego przetrawionym alkoholem i że wszelkie przeszkody terenowe typu schody, windy a nawet otwarta przestrzeń itp. wywołują lęk i napady psychoz. Ja to rozumiem i Panią posłankę też. Ale nie rozumiem jak ktoś z problemem alkoholowym może piastować tak odpowiedzialny zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psłom wszystko można , ja jak bym był pod wpływem ( paragraf 52 ) to już bym nie pracował . Ale ... co wolno Wojewodzie... Pani poseł powinna poddać się samokrytyce i odciąć sobie palec wskazujący , na stole prezesa partii .!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani glos i wyglad swiadcza o tym ze lubi pani sobie dobrze golnac, a ten przypadek tylko to poswiadcza-amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to musiało w ciepłej restauracji jeszcze ładniej panią porobić skoro bała się pani że się wywróci.. najlepiej jest iść w zaparte i się nie przyznawać ze się piło i pracowało zarazem na bani.. wstyd że takie osoby pracują na takich stanowiskach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Bałam się, że po wyjściu z restauracji ... się najnormalniej w świecie wywalę." Szczera. Bo mój sąsiad jak "zatankował", to wracając do domu na schodach się rzeczywiście wywalił. Tuż pod drzwiami mojego mieszkania i musiałem go podnosić bo nie mógł wstać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECZYĆ SIĘ Z ALKOHOLIZMU, TO ŻADEN WSTYD. MĄDRZY LUDZIE TAK RATUJĄ SIEBIE, RODZINĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Posel,wspolczuje Pani gdyz kac moralny jest grozniejszy od kaca po libacji ktorego nalezalo leczyc w czterech scianach a nie udawac,ze nic sie nie stalo.Teraz pyta sie Pani sama siebie po jakiego diabla to bylo.Cale szczescie,ze niektorzy poslowie to dali sobie az nadto,ze korytarz sejmowy pomylili z sala sypialna.Popaprancy o tym juz zapomnieli,ale o Pani dlugo nie zapomna.JEDYNA RADA to zapomniec i zmienic sobie przyjaciol na rozsadniejszych i madrzejszych a z pospolstwem nie miec nic wspolnego w/g przyslowia kto z kim przystaje takim sie staje!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASAN napisał:
Pani Posel,wspolczuje Pani gdyz kac moralny jest grozniejszy od kaca po libacji ktorego nalezalo leczyc w czterech scianach a nie udawac,ze nic sie nie stalo.Teraz pyta sie Pani sama siebie po jakiego diabla to bylo.Cale szczescie,ze niektorzy poslowie to dali sobie az nadto,ze korytarz sejmowy pomylili z sala sypialna.Popaprancy o tym juz zapomnieli,ale o Pani dlugo nie zapomna.JEDYNA RADA to zapomniec i zmienic sobie przyjaciol na rozsadniejszych i madrzejszych a z pospolstwem nie miec nic wspolnego w/g przyslowia kto z kim przystaje takim sie staje!!!!!!!!!
Babo proponuję Ci pić zsiadłe mleko. Zapewniam, że służy zdrowiu i urodzie. Najlepiej będzie jak zostawisz polityke normalnym ludziom sama zajmiesz sie produkcja mleka. W oborze woń alkoholu nie jest wyczuwalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dala Pani powod do atakowania PiS przez wszystkich nieudacznych pseudo Polakow z PO. Wrogowie socjalnej i narodowej demokracji wala isc pod reke z Rosja i atakowac patriotyzm braci Kaczynskich. Ta halastra nigdy nie potrafi zrozumiec, ze ktos faktycznie moze byc chory i po lekarstwach wygladac na osobe bedaca pod wplywem alkoholu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 28 maja 1996 roku nie mialem w ustach ani odrobiny alkoholu i prosze mi wierzyc, ze mozna tak zyc. Walcze kzadego dnia ze swoja slabosci, ale czuje milosc rodziny i szcunek tych wszystkich, ktorzy znali mnie z dawnych lat. I moge jedynie powiedziec, ze w tamtych (dawnych) czasach wcale nie wygladalem gorzej od Pani. Z>dalem sobie jednak sprawe z powagi choroby i mialem odwage przyznac sie do wqlasnej slabosci. Prosze mi wierzyc, ze naprawde mozna sobie z tym poradzic. Ja tak radze sobie juz od ponad 12 lat. Mam nadzieje, ze nie chce Pani skonczyc tak jak zalkoholizowany Lech Kaczynski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijakom można współczuć. Trzeba im pomagać. Ale to nie znaczy, że muszą zasiadać w ławach poselskich. Przynajmniej do czasu podjęcia skutecznej terapii. PROSZĘ! NIE GŁOSUJCIE W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH NA TĘ KOBIETĘ. Jak już zapanuje nas sobą i odstawi kieliszek to co innego. Ale niech sprawdzi się przez jedną kadencję POZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijakom można współczuć. Trzeba im pomagać. Ale to nie znaczy, że muszą zasiadać w ławach poselskich. Przynajmniej do czasu podjęcia skutecznej terapii. PROSZĘ! NIE GŁOSUJCIE W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH NA TĘ KOBIETĘ. Jak już zapanuje nas sobą i odstawi kieliszek to co innego. Ale niech sprawdzi się przez jedną kadencję POZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik L. napisał:
Dala Pani powod do atakowania PiS przez wszystkich nieudacznych pseudo Polakow z PO. Wrogowie socjalnej i narodowej demokracji wala isc pod reke z Rosja i atakowac patriotyzm braci Kaczynskich. Ta halastra nigdy nie potrafi zrozumiec, ze ktos faktycznie moze byc chory i po lekarstwach wygladac na osobe bedaca pod wplywem alkoholu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o janku nieładnie a z czego ta kobieta będzie żyć za co kupi alkohol nie zastanowiłeś się.. prawda! właśnie na takich trzeba glosować....gdzie u ciebie chrześcijańskie miłosierdzie..wstydź się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...