Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krwawy finał bitwy na śnieżki w Jabłonnej

Utworzony przez gim, 21 grudnia 2012 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Jabłonnna napisał:
Poszkodowany""\OFIARA''/ nekal napastnika przez dluzszy czas o ile mi wiadomo wiec chlopak nie wytrzymał.Teraz juz bedzie mial spokoj a ten ,,poszkodowany'' będzie mial nauczke,ze ''słabszy to nic nie zrobi''!!! pozdrawiam!!!
Wbijając nóż drugiemu kilka centymetrów w nogę,będzie miał spokój?o ile mi wiadomo to kilka lat poszkodowany wraz z drugim kolegą był prześladowany przez oskarżonego i jego kolegów ,kolega odszedł do innej szkoły a poszkodowany został sam a teraz odwracasz kota ogonem broniąc dorastającego bandytę atakującego kolegów nożem.Zastanawiam się jaki masz w tym interes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłonnna napisał:
Poszkodowany""\OFIARA''/ nekal napastnika przez dluzszy czas o ile mi wiadomo wiec chlopak nie wytrzymał.Teraz juz bedzie mial spokoj a ten ,,poszkodowany'' będzie mial nauczke,ze ''słabszy to nic nie zrobi''!!! pozdrawiam!!!
Pod jakim wzgledem on jest słabszy zawsze kogoś zaczepiał a jak kota pogonili to lecial na skargę,śmiech na sali ,to te głupoty co tu wypisujesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłonnna napisał:
Poszkodowany""\OFIARA''/ nekal napastnika przez dluzszy czas o ile mi wiadomo wiec chlopak nie wytrzymał.Teraz juz bedzie mial spokoj a ten ,,poszkodowany'' będzie mial nauczke,ze ''słabszy to nic nie zrobi''!!! pozdrawiam!!!
Typowe zagranie,zróbmy z ofiary sprawcę i na odwrót resztę pod dywan jak zawsze,a może mu się upiecze .Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że w tej sprawie bardzo ucichło. To nie jest ważne kto teraz zawinił ważne jest to że, oskarżony obwinia poszkodowanego a przecież to nie ofiara nosiła nóż zamiast kanapek zrobionych przez mamusię w plecaku. Jak można grać tak niewinnego i bezbronnego chłopca, a z drugiej strony z premedytacją wbijać nóż wiedząc że, przecież można zabić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petronas napisał:
Widzę że w tej sprawie bardzo ucichło. To nie jest ważne kto teraz zawinił ważne jest to że, oskarżony obwinia poszkodowanego a przecież to nie ofiara nosiła nóż zamiast kanapek zrobionych przez mamusię w plecaku. Jak można grać tak niewinnego i bezbronnego chłopca, a z drugiej strony z premedytacją wbijać nóż wiedząc że, przecież można zabić!!!
Rzecz to normalna,bagatelizować czyn aby nie było wyciagniętych konsekwęcji.to normalna zagrywka tej rodzinie ,tylko niewielu daje się na to nabrać.Ciekawi mnie bardziej jakie stanowisko obierze szkoła,za błache przewinienia w porównaniu z tym bandyckim wyczynem inni uczniowie nawet opuszczali szkołę nie wspominając o dozorze kuratorskim a zagorzałą entuzjastką surowych kar za występki była mausia Dominisia , ale tego że synuś palił fajki od dawna to biedna nie wiedziala i że jako jeden z pierwszych kupił sobie elektryczny papieros a potem nóż i chodził ztym kilka lat do szkoły. Szkoła nie może przeszukiwać dzieciom tornistrów, bo prawo na to nie pozwala,ale co to za matka co nieinteresuje się tym co robi jej dziecko.kasa kasa a dzieci same sobie tak niekturzy jak widać dzieci wychowują. Kogoś się potępiało i wyklinało od najgorszych a swojego to się kryje i oczernia innych gdzie honor!!!! Wstyd i tyle,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...