Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w sumie spoko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta marihuana robi z ludźmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne ( hitowe ) wiadomości na 1 stronę ( nóż), tylko czego wszystki na raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak własnie zachowuje się ciemny naród glosujący na Kaczora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędas-ku Karolku raczej to twojej maści ograniczeni ludzie od Tasaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Tak własnie zachowuje się ciemny naród glosujący na Kaczora.
zablysnales intelektem. na pewno wszyscy bohaterowie tych wydarzen urzadzili sobie w wyborcza niedziele dzien abstynenta zeby pojsc zaglosowac. duzo masz jeszcze takich POmyslow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo bronowice, kunickiego...ghetto, powinni to murem ogrodzic, nawet jak samochodem przejezdzalem to zamykalem okna...wstyd mi za ten plebs z kunickiego i bronowic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, ten lubelski elektorat PiS-u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kunickiego to chyba już norma... ale Bronowice ostatnio oazą spokoju znów zaczynały być. Na Kunickiego i 1-maja Boga, PiS-u i PO nie ma... jest wódka z targu pod dworcem. Ktoś, kto tego nie wie, mieszka w Lublinie pewnie od wczoraj dopiero. Ale Bronowice? Tak ładnie zielone, tak już ucywilizowane... ech. Inna sprawa, że żaden z naszych publikatorów nie zajął się krwawym weekendem na drogach naszego miasta. Wypadek na al.Tysiąclecia (pod wiaduktem Łęczyńska/Hutnicza) z soboty wieczór wyglądał naprawdę poważnie... a ani DW (ani jego przystawka MM), ani Wybiórcza ani nawet Kurier ani słowem o nim nie wspominają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z bronowic i nie mam tej dzielnicy nic to zarzucenia. oczywiscie nalezy pamietac, ze bronowice dziela sie na dwie czesci - nowe i stare, tak wiec Wronska klasyfikujemy jak najbardziej do tych starych niebezpiecznych, reszta jest zielona i spokojna. Pozdrawiam pleps ktory jezdzi samochodem i zamyka okna tak naprawde walczac z wiatrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, bo kiedyś mieszkałem w tym województwie, niestety gwóżdż z konusem i bandą pisowską chcą Was tylko wykorzystać, macie być ciemny ludu, oni tak twierdzą, tylko maszyną do głosowania na tą bandę....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żule wyczuwają że ich jest za dużo i same się eliminują. To tak jak lemingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...