Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w sumie spoko !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co ta marihuana robi z ludźmi
0
Świetne ( hitowe ) wiadomości na 1 stronę ( nóż), tylko czego wszystki na raz.
0
Tak własnie zachowuje się ciemny naród glosujący na Kaczora.
0
Urzędas-ku Karolku raczej to twojej maści ograniczeni ludzie od Tasaka.
0
Karol napisał:
Tak własnie zachowuje się ciemny naród glosujący na Kaczora.
zablysnales intelektem. na pewno wszyscy bohaterowie tych wydarzen urzadzili sobie w wyborcza niedziele dzien abstynenta zeby pojsc zaglosowac. duzo masz jeszcze takich POmyslow?
0
wiadomo bronowice, kunickiego...ghetto, powinni to murem ogrodzic, nawet jak samochodem przejezdzalem to zamykalem okna...wstyd mi za ten plebs z kunickiego i bronowic...
0
Ach, ten lubelski elektorat PiS-u !
0
Na Kunickiego to chyba już norma... ale Bronowice ostatnio oazą spokoju znów zaczynały być. Na Kunickiego i 1-maja Boga, PiS-u i PO nie ma... jest wódka z targu pod dworcem. Ktoś, kto tego nie wie, mieszka w Lublinie pewnie od wczoraj dopiero. Ale Bronowice? Tak ładnie zielone, tak już ucywilizowane... ech. Inna sprawa, że żaden z naszych publikatorów nie zajął się krwawym weekendem na drogach naszego miasta. Wypadek na al.Tysiąclecia (pod wiaduktem Łęczyńska/Hutnicza) z soboty wieczór wyglądał naprawdę poważnie... a ani DW (ani jego przystawka MM), ani Wybiórcza ani nawet Kurier ani słowem o nim nie wspominają.
0
jestem z bronowic i nie mam tej dzielnicy nic to zarzucenia. oczywiscie nalezy pamietac, ze bronowice dziela sie na dwie czesci - nowe i stare, tak wiec Wronska klasyfikujemy jak najbardziej do tych starych niebezpiecznych, reszta jest zielona i spokojna. Pozdrawiam pleps ktory jezdzi samochodem i zamyka okna tak naprawde walczac z wiatrakami.
0
Przykro mi, bo kiedyś mieszkałem w tym województwie, niestety gwóżdż z konusem i bandą pisowską chcą Was tylko wykorzystać, macie być ciemny ludu, oni tak twierdzą, tylko maszyną do głosowania na tą bandę....!
0
Żule wyczuwają że ich jest za dużo i same się eliminują. To tak jak lemingi.
0
Elektorat........
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: