Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kryzys obniżył ceny mieszkań

Utworzony przez Prymityw, 2 marca 2009 r. o 07:18 Powrót do artykułu
Hehe chciałbym zobaczyć to 74 - metrowe mieszkanie na Czubach po 3400 zł na metr kwadratowy. Chyba że to jakaś totalna rudera do kapitalnego remontu w zdemolowanym wieżowcu. Robiłem ostatnio kapitalny remont takiego mieszkania i stosując średniej ceny materiały budowlane i dużo pracy wykonując samemu, kosztowało mnie to ponad 60 000 zł. Propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny artykuł reklamowy. Tzn. że nic się nie sprzedaje a ceny z każdym miesiącem będą tanieć, czyli jeszcze trzeba poczekać tak do końca roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny spadaja, ale dotyczy to tylko mieszkań znajdujących się w miejscach gdzie ich sprzedaz zawsze była trudna. W dzielnicach gdzie ceny zawsze były wysokie sa takie nadal i nic się nie zmieni więc propaganda medialna dale trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile kosztuje taka darmowa reklama biura nieruchomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ? żal wam, że to nie do was zadzwonili z Dziennika? jak sie nie umiecie promowac, to nie pier.... smutkow, pozal sie boze posrednicy mieszkaniowi. A przy tym radze wiecej ostroznosci z wypowiadaniu sądów, sugestia przekupienia dziennikarzy moze was sporo kosztowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna wielka ściema.ci Panowie dobrze się znają tzn Wyrzykowski i Mojski. Sprawdźcie adresy ich biur. Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wyrzykowski, Plac Zamkowy 6 a/6 . Międzynarodowe Biuro podatkowe, biuro nieruchomości "Edax", Plac Zamkowy 6 a/6. Skorzystałem z tzw. biura międzynarodowego. takie ono międzynarodowe, jak ze mnie ksiądz. Angielskiego ani niemieckiego języka nie zna w biurze nikt. Czas oczekiwania minimum rok a prowizja jak w Eurotaxie, tylko że w tym drugim przynajmniej profesjonaliści pracują. Jak biuro nieruchomości mające tego samego właściciela czyli Mojskiego, to szczerze nikomu nie życzę, aby kiedyś korzystał z jego usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAły napisał:
To jedna wielka ściema.ci Panowie dobrze się znają tzn Wyrzykowski i Mojski. Sprawdźcie adresy ich biur. Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wyrzykowski, Plac Zamkowy 6 a/6 . Międzynarodowe Biuro podatkowe, biuro nieruchomości "Edax", Plac Zamkowy 6 a/6. Skorzystałem z tzw. biura międzynarodowego. takie ono międzynarodowe, jak ze mnie ksiądz. Angielskiego ani niemieckiego języka nie zna w biurze nikt. Czas oczekiwania minimum rok a prowizja jak w Eurotaxie, tylko że w tym drugim przynajmniej profesjonaliści pracują. Jak biuro nieruchomości mające tego samego właściciela czyli Mojskiego, działa tak jak to podatkowe, to szczerze nikomu nie życzę, aby kiedyś musiał korzystać z jego usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...