Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może to oni jechali z Krakowa i pozbyli się tej 29-letniej kobiety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baju baju siedzi dziennik wschodni na jaju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1119168" timestamp="1447341989"] masz dowód na to że nie zapłacili za bilet? to mi wygląda na wyolbrzymioną aferę przypęjkanego mośka co poucza innych[/quote Milcz patolu. Bo następnym razem nie będzie wina na kreche to patole maja neta ? Widac ze juz tak po powyższej wypowiedzi. Idz zaj.. komuś komórkę zamiast pisać glupoty patolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzamykac lyse bydlaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL. Autor listu, albo pierwszy raz jechał pociągiem, albo rok temu skończył gimnazjum. :D Autorze! Jeszcze niejeden raz życie Ci pokaże że nie wszystko wygląda tak jak sobie wyśniłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak dalej stosujmy przyzwolenie na tego typu zachowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi autorze listu , miałeś pecha bo jechałeś za czasów rządów PO . Dopiero dzisiaj było zaprzysiężenie nowego rządu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa swołocz z marsz.u narodowców - po marginesie społecznym nie ma się czego spodziewać. Bardziej rozczarowuje postawa PKP - babci, która kupiła bilet ze złą zniżką nie odpuszczą, a tu spuszczają uszy po sobie i udają, że nie widzą. A wystarczyło bardzo prosto - tak jak napisał czytelnik - żeby w Lublinie czekała policja. Parę pał po pustych łbach odświeżyłoby młodzieńcom zasady podróżowania transportem publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zareagowałeś i nie pomogłeś konduktorowi? przed monitorem kompa wszyscy są tacy zniesmaczeni a na żywo głowa w okno i nic nie widzę. Trzeba było reagować a nie teraz łzy wylewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zareagowałeś i nie pomogłeś konduktorowi? przed monitorem kompa wszyscy są tacy zniesmaczeni a na żywo głowa w okno i nic nie widzę. Trzeba było reagować a nie teraz łzy wylewać.
 
Dlaczego nie zareagowałeś i nie pomogłeś konduktorowi? przed monitorem kompa wszyscy są tacy zniesmaczeni a na żywo głowa w okno i nic nie widzę. Trzeba było reagować a nie teraz łzy wylewać.
A Ty się dobrze czujesz? -czy może masz do końca Zryty Beret ??? Ciekawe co on jeden (nawet z konduktorem) zrobił by przeciwko bandzie idiotów kiboli ? Takiś "MiszczuNiuniu" hardy -bo Cię tam nie było !!! A gdybyś był, to już po kilku minutach się ossssał ze strachu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tzw. Woodstokowicze naćpani jadą w pociągu i zaczepiają ludzi to jest ok, i nikt tego nie opisze, ale to środowisko lewackie, więc bliskie ideowo prasie. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident pojechal do Wawy awantur szukac, a ze nic nie bylo to wyzalil sie komuchom z Dziennika..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za konfidencka ciota!!!! W domu siedz pizdo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego prawo nie pozwala władzom oraz ich siłom porządkowym (policji oraz służbom specjalnym) neutralizować takich bandyckich knaalii*?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było wracać taksówką ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to panstwo istnieje tylko teoretycznie :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było zebrać kilku chłopa i spuścić wpier... tym debilom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! to nie jest państwa prawa i sprawiedliwości, tymi pociągami jeżdżą moje dzieci i dzieci wielu moich znajomych, co się porobiło w tym kraju z tymi ludźmi? Pamiętam jak za nieboszczki komuny, będąc spokojnym studentem, zostałem po chamsku potraktowany przez obsługę pociągu Warszawa Lublin, straszony SOK-iem i ukarany mandatem za przewóz niewymiarowego bagażu, jak próbowałem się stawiać, kierownik pociągu - wysoki osiłek - obejrzał dokładnie moją legitymację studencką (forma książeczkowa, nie takie plastiki jak dzisiaj) i stwierdził, że pieczątka jest podrobiona, co było zakwestionowaniem legalnej, opieczętowanej w dziekanacie legitymacji, po czym stwierdził, żebym robił co każą bo zawiadomią o moich wyczynach rektora i wezwą w Dęblinie sokistów, żeby mnie aresztowali !!! śmiać mi się chciało, nie chciałem tracić czasu i z debilami się szarpać więc zapłaciłem 2000 zł (kwota spora jak na studenta - tak jak dzisiaj 200) mandat i uciąłem temat. Gdzie się podziali ci odważni debile w pociągu relacji Warszawa Lublin, solidarność kolejarzy solidaryzuje się widać z chuliganami wykrzykującymi ksenofobiczne hasła, padające na podatny lubelski grunt, z bohaterów porobili się tchórzliwi zające, tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konduktor jak i sokiści powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej...Na ową "gromadę" wystarczyła by interwencja z gazem...Wystarczy otworzyć drzwi spryskać obezwładniającym po kolei wszystkich, i można gdziekolwiek , potem zamykamy drzwi i trzymamy ok 15s, aż gaz dostanie się do błon śluzowych, po czym puszczamy drzwi, ze środka wypada galaretowata , zasmarkana zbieranina nagle potulnych "człowieku co Ty robisz" itd. Pozostaje tylko lać pałą aż do wyjścia na peron... W dyby i do lochu... Przetestowane na kibolach...Działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan który to pisze powinien pójść na wykład z prawa karnego. Żadnego rozboju tam nie było. Proszę poczytać, a następnie się wypowiadać. Znieważenia też nie było. Szanowny Panie to co Pan napisał, owszem może się podobać w odczycie, ale mija się Pan z prawdą celowo lub nieumyślnie, nie mając po prostu elementarnej wiedzy z prawa wykroczeń i prawa karnego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...