Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pożyjemy !!!!!!zobaczymy !!!!!!!! więc baranie łby pozbawione realnego myślenia zapamiętajcie mój wpis i wbijcie sobie do waszych pustych łbów!!!!! pogadamy za 4 lata kiedy skończą się dotacje unijne i trzeba będzie spłacać długi ,które są olbrzymie co nawet w waszych zakutych łbach się nie mieści !!!!!!!!!! a Żuk tak potwornie zadłużył miasto praktycznie wydając kasę na bzdury nie mające nic wspólnego z bezrobociem i rozwojem miasta ale za wasze głupie myślenie przyjdzie wam słono płacić a ja już wiem że niedługo będą sprzedawać wszystko co jeszcze można więc wyjeżdżam tam gdzie są normalni ludzie i mądrzy i nawet się nie będę przyznawał że byłem mieszkańcem zapowietrzonego Lublina rządzonego przez mafię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież Lublin na bieżąco spłaca długi i jakoś nie widać, żeby zaraz miało zabraknąć w domach wody i gazu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to frajer i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, również komentarze są pod pełną kontrolą - kontrolą za publiczne pieniądze. W jednej z bardzo wielu umów zawartych z zewnętrznymi kreatorami informacji z życia naszego miasta, wyczytać można, że zleceniobiorca jest zobowiązany do "social kryzysowy czyli reakcji na negatywne komentarze". Retoryczne pytanie brzmi - jakie pojęcie o przedmiocie komentarza ma "social kryzysowy", który nie jest pracownikiem UM czy radnym, a ma reagować na negatywne komentarze? Najlepsze jest to, że jedni drugim "skaczą do oczu", a tylko trzeci biorą za to pieniądze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii formalnej:oceniano tylko 3 prezydentów,a oceniali ludzie Lisa!!!To chyba wszystko wyjaśnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczepcie się od Żuka - jest to dobry prezydent, co najważniejsze niezainteresowany polityką, ON CHCE JAK NAJLEPIEJ RZĄDZIĆ MIASTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczycie ile trzeba będzie czekać na drugiego takiego Żuka... wtedy wszyscy zatęsknią za gościem który zapyziałą lubelską dziurę zamienił w piękne, nowoczesne miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Rzeszów lepszy od wyludniającego się Lublina. ^ tyś mieszkańców wymeldowuje sie rok w rok tak "dobrze" jest rządzony :)
Nie wiem skad wziałeś te tyś ale poczytaj sobie baranku o suburbanizacji, wujek google nie pogryzie a moze coś pomoze czasem a jak poszukasz dalej to dowiesz sie skad wzrost liczby ludnosci w Mojrzeszowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...