Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie jednemu psu na imię burek, ale jakby fundacja miała wpisane w statucie pomoc developerom zapewne lokal by się znalazł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na stronie fundacji nie jest napisane kim był dr Krzysztof Żuk. A zdanie zamieszczone na stronie: "Fundacja została założona z inicjatywy i na cześć przedwcześnie zmarłego Krzysztofa Żuka - Innowatora." wg mnie to za mało.
0
Cóż za przerost mniemania o sobie. W sumie to działanie na szkodę miasta, bo mowa o najmie a użyczeniu za darmo. Czyli Żuk woli doić nas podatkami i utrzymywać puste lokale zamiast na nich zarabiać. Ot dr. ekonomi...
0
nadęty wiejski bufon- myśli,że jest ponad wszystko. Powinien występować jako trybunał konstytucyjny oszołom
0
czy podobizną tego typa musicie psuć weekend ludziom czytajacym waszą gazetkę?
0
ALE PSY pis-u ujadają do budy
0
"Ubolewam, że ktoś używa mojego nazwiska" - bądź ja używam Jego nazwiska, zależy jak na to spojrzeć :) Jeżeli to dla p. Prezydenta jakiś problem to nazwisko zawsze może zmienić :) udanej soboty życzę
0
Popularne nazwisko otwiera wszystkie drzwi
0
ludzie czy parking w galerii zamkowej będzie bezpłatny od stycznia? bo nie chce płacić za parkowanie na pl. zamkowym...
0
SŁOŃCE LUBLINA MOŻE WSZYSTKO USTAWIĆ KONKURS I ANULOWAĆ PRZETARG ? BÓG I CAR Z PO.
0
MIŁOŚĆ MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCEGO DO NGO JEST POWSZECHNIE ZNANA. BY ŻYŁO SIE LEPIEJ -SWOIM.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: