Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdecydowanie najlepszy jest zespol Michala Wisniewskiego, ale oni i tak nie wygraja, bo " to przeciez ten czerwony swir, co tylko dzieci plodzi" - oto polska mentalnosc. Ja mimo wszystko stoje za Michalem murem, poznalam go osobiscie i wiem, ze to znakomity facet, a co najwazniejsze, jest niesamowicie szczery, otwarty i prawdziwy. Powodzenia Michal,pokaz wszystkim na co Cie stac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem wszystkie te programy to czysta komercja i wogole nie mają na celu wyniesienia na szczyt sławy ludzi dobrze śpiewających, lecz zrobienie "szoł" (nie "show"). Bardzo trafnie powiedział pan Krzysztof, że w tym programie wcale nie liczy się jak kto śpiewa. Podobnie jest z programem polsatu (must be the music) w którym dzisiaj np. zbesztali chłopaka bo śpiewał o ojczyźnie. Pierdo** nie oglądam tego więcej. strata czasu i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przeczytaniu tej wiadomości długo siedziałem z głową ukrytą w dłoniach...moje życie w jednej chwili legło w gruzach,od dziś nic już nie będzie takie same.nie wiem,czy podniosę się po tym ciosie.cały czas zadaję sobie pytanie:czy musiało do tego dojść???dlaczego???gdzie był Antoni Maciarewicz?Gdzie byli Prawdziwi Polacy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy wogóle wierzycie w uczciwośc tech konkursów, uczciwośc telewizji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla Pana Krzysztofa za końcową wypowiedź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
po przeczytaniu tej wiadomości długo siedziałem z głową ukrytą w dłoniach...moje życie w jednej chwili legło w gruzach,od dziś nic już nie będzie takie same.nie wiem,czy podniosę się po tym ciosie.cały czas zadaję sobie pytanie:czy musiało do tego dojść???dlaczego???gdzie był Antoni Maciarewicz?Gdzie byli Prawdziwi Polacy???
[ b]BOBO - masz jaja. Powiem ci gdzie jest Antek Macierewicz - jest u Kadafiego i wspiera sojuszników w walce z niewiernymi. A Prawdziwi Polacy są w pijalni piwa - piją za zdrowie Kadafiego.[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie napisał... tyle hitów "cień wielkiej góry" ... itd. Ten Człowiek to legenda, a jakiś program w TVP, to nieporozumienie. Oglądasz czy nie? wyślij SMS. Zawsze będę pełen podziwu dla wszystkich ludzi robiących dobrą muzykę, oczywiście komplementy nie tyczą się synów Pana Cugowskiego, bo to beztelencie totalne i blokuje tylko lubelską scenę!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
keej napisał:
brawo dla Pana Krzysztofa za końcową wypowiedź!
Popieram Twoja wypowiedź i wypowiedx Pana Cugowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w Polskiej telewizji nie liczy się talent muzyczny lecz TALENT DO PISANIA SMSÓW, to jest tzw misja kulturalna na którą idą pieniądze z abonamentu!!! Tandeta nas ogarnia, w sklepach chińska tandeta w tv smsowa tandeta -liczy się jak wyrwać kasę od ludzi. Gdy dochodzi do konfrontacji z artystami z innych państw np. Eurowizja Polscy artyści wyglądają jak prezydent Komorowski robiący wpis w księdze kondolencyjnej dla narodu Japonii !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie było pięknie, wysłałam dwa SMSy ale uważam, że Lublin nigdy nie przebije innych regionów. Pomimo, że chodziło o wznisły cel lubelszczyzna się nie popisała. Oglądałam program tylko z uwagi na Pana występ. Od następnej soboty koniec z oglądaniem tego programu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Panie Krzysztofie było pięknie, wysłałam dwa SMSy ale uważam, że Lublin nigdy nie przebije innych regionów. Pomimo, że chodziło o wznisły cel lubelszczyzna się nie popisała. Oglądałam program tylko z uwagi na Pana występ. Od następnej soboty koniec z oglądaniem tego programu.
Panie Krzysztofie w lubelskiem to trzeba Jesteś Szalona,Majteczki w kropeczki,czy Biały Miś,nie trafił Pan w gusta Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest program "Bitwa na głosy" tylko bitwa na największy idiotyzm! Wcale głos się tam nie liczy. Dobrze pan Krzysztof na koniec powiedział, szkoda, że w ogóle wziął udział w tej maskaradzie. A co w jury robi Jagielski? bo tego też nie rozumiem. Jak dla mnie program skreślony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po trzech odcinkach można wskazc kto prezentuje wysoki poziom i nie idzie na łatwiznę tj. zespół p. Cugowskiego, p. Dudziak oraz p. Urbańskiej. To są wg. mnie wygrani tego programu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jacy jurorzy Jagielski bu ha ha Szapołowska buhahahahahahahaha a ta trzecia to kto? Ktoś z nich ma w ogóle słuch muzyczny i jakieś muzyczne wykształcenie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniałe wasze śpiewanie -szkoda tylko iż to nie śpiew wygrywa tylko układy.TRZYMAM KCIUKI ZA LUDZI PANA-Olga i Pawełi tak są najlepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee napisał:
a jacy jurorzy Jagielski bu ha ha Szapołowska buhahahahahahahaha a ta trzecia to kto? Ktoś z nich ma w ogóle słuch muzyczny i jakieś muzyczne wykształcenie???
Pani Alicja jest uznawana za najlepszą spiewaczke operową w Polsce. Ona jest jak widac kobietą z pełną klasą i dobrze zna się na rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i " TO " miało wygrać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubicie ogladac ten program ? jesli tak ,i Wasza wiedza na jego temat jest bardzo imponująca to mysle ze warto bedzie sie sprawdzic w tym konkursie zwiazanym z programem http://konkurs.dlastudenta.pl/zobacz/Notebook_w_konkursie_wiedzy_o_BITWIE_NA_GLOSY,66443.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...