Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Urząd Skarbowy i Urząd Kontroli Skarbowej to nie jest ta sama instytucja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadźcie w końcu do pierdla Rudego Ryja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce przekrętasów jest za kratami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapełnią sie POpaprańcami POlitycznymi wiezienne cele. Łpoj będzie bolałao dupsko bedzie bolało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po ptokach jak oznajmił Mundrol 2010 z PKW. Ile forsy wydano na "Śledztwo". Nietykalni jak śpiewał zespół "COMBI". A swoją drogą pracowałem 20 lat w ratuszu i widziałem jak chrząszcz Adaś przyjął do pracy całą młodzieżówkę lubelską PO. Śmieszne, że 23 tys POlaczków zgarnęło całą pulę stanowisk w RP. A dla reszty chołoty po 500złotych z UP bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochwała w kącie stała.. zdolna jestem niesłychanie.... ot i cała polityka pana Łątki nawet w dniach żałoby narodowej Samochwała nie mogła się powstrzymać od pochwalenia się na swoje stronie, tym co inni napisali o Panu Dyrektorze, musiała się skupić na własnej osobie Trzeba Waści odrobinę samokrytycyzmu, a nie wypinasz pierś po ordery od Stańczyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...