Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielka pomyłka, ale kolesie mają władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co teraz minister zrobi dla regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowa komisji zadba o kulturę picia. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby spojrzenie miała trzeżwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wspólnego z kulturą ma kruk ?
No może z powiedzonkami:"kruk krukowi oka nie wykole".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowa komisji kultury??? powiedzcie , ze to zart, że to się nie dzieje naprawdę, że Pis szanuje naród i swoich wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzałem ją ostatnio w dyskusji w TVP Kultura odstawała intelektualnie od reszty dyskutantów na milę .Boże miej Polską kulturę w opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz? ta pierdoła wiceministrem?! a czymże on się wykazał w roli ministra? niczym! i znowu tylko się ośmieszy...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PiS, dla jasności, ale     Może sią na wieś przeprowadź, co ? Bo to już przesada, żęby kąpiel sąsiada Ci przeszkadzała. Na główkę do wanny skakał?
Na głowkę to ty upadłeś.O g.1,20 idiota bierze kąpiel.ściany w blokach przepuszczają wszelkie hałasy szczególnie nocą.Jest regulamin i jak się komuś nie podoba cisza od 22.00 to niech sobie na peryferiach wybuduje dom i kąpie się o każdej godzinie dnia i nocy.Poseł to nie święta krowa i zasady współżycia społecznego również go obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę aby Pan Michałkiewicz miał szacunek do innych mieszkańców w bloku. Cisza nocna obowiązuje od 22-6. Pan poseł chyba o tym zapomniał. Ostatnio hałasował do 1.20! Kąpiel w wannie po północy,głośne rozmowy itd.
Wow! Ciekawe masz zainteresowania. W blokach dochodzi do zabójstw  jak kilka lat temu na LSM, gdzie zginęła  matka i córka, dzieją się różne rzeczy, nikt nic nie słyszy, nikt nic nie wie. A ty wiesz kto mówi, co mówi, kto się kąpie (sam Michałkiewicz  chyba nie mieszka) i który kran ma w mieszkaniu odkęcony. Gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę aby Pan Michałkiewicz miał szacunek do innych mieszkańców w bloku. Cisza nocna obowiązuje od 22-6. Pan poseł chyba o tym zapomniał. Ostatnio hałasował do 1.20! Kąpiel w wannie po północy,głośne rozmowy itd.
K.Michałkiewicz w czasch PRL był znanym opozycjonistą. Może mieszkanie, które zajmujesz w czasach PRL było zajmowane przez tzw. kabla i  wykorzystywane przez SB do podsłuchiwania opozycji. Hehe. Joke!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...