Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk na 6 miejscu w rankingu prezydentów miast

Utworzony przez kolbi luis, 5 czerwca 2013 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Takiego prezydenta życzę wszystkim. Cieszę się, że mieszkam w Lublinie. Właściwy facet na właściwym miejscu - jestem przekonany, że wyciągnie to miasto z zapaści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciekawe kto spłaci dług miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciekawe kto spłaci dług miasta
  Jak wiesz pieniądze na drzewach nie rosną   Sprawa jest prosta, albo zadłużanie albo stoimy w miejscu/cofamy się   Lublin jest w takiej sytuacji, że stagnacja dla nas, mieszkańców, oznaczać będzie KATASTROFĘ.   A tak ... powoli bo powoli ale idziemy do przodu i miejmy nadzieję, że kierunek zostanie utrzymany.   ps: Też uważam że mamy niezłego prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest bodaj na 11 miejscu wśród miast wojewódzkich w rankingu zadłużenia w stosunku do PKB... Nie jest tak źle z tymi finansami miasta :) Gdyby kasa z kredytu szła na jakieś głupoty, to faktycznie... masz rację, byłoby to godne pożałowania... Ale to wszystko idzie na inwestycje! Zobacz ile firm osiedliło się przy samej Mełgiewskiej, jak wzrosła atrakcyjność Strefy na Felinie dzięki inwestycjom... Nawet ten głupi stadion to inwestycja w przyszłość! Ta kasa się szybko zwróci w podatkach :) Głupie felicity, które wznowiło budowę dzięki poprawie infrastruktury będzie płacić 2-3mln zł samego podatku od nieruchomości... To samo IKEA czy Tarasy Zamkowe... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZNAM BARDZIEJ LUDZKIEGO URZĘDNIKA. ZNAM PANA ŻUKA OSOBIŚCIE, MĄDRY I BARDZO MIŁY CZŁOWIEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie mamy prezydenta, który wie co robi i dba żeby miasto się rozwijało. Oczywiście zdarzyło się kilka wpadek, ale tylko ten co nic nie robi, nie zaliczy wpadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówców, to najlepszy Prezydent od transformacji, nigdy nie było tylu zmian co teraz. Od kilku lat remontuje się mnóstwo ulic, strefa przemysłowa ( pamiętam jak poprzednik P. Pruszkowski mówił że to Lublinowi nie potrzebne), lotnisko te inwestycje będą procentowały, już teraz ciężko kupić działkę przy Mełgiewskiej. Myślę że do obwodnicy Lublina też się "trochę" przyczynił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, wreszcie Prezydent Lublina zostal doceniony w skali calej polski. Szkoda tylko ze lubelscy pseudopolitycy caly czas sypia piach w tryby. Oby tak dalej a za rok bedzie pierwsza trojka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam, czytam i czytam.... i mam niejasne wrażenie, że autorzy powyższych komentarzy w innym mieście mieszkają bo chyba nie w Lublinie remonty? no w końcu trzeba jak się sypie, że opóźnienie kolosalne to nic nie szkodzi, kar wykonawcom miasto nie naliczy, a wręcz nagrodzi i zatrudni do kolejnych prac    tyle się przecież tu robi boisko buduje za 30 baniek -na które pewnie nie za bardzo kto pójdzie,bo raz nie ma po co, a dwa lekko strach plac litewski przebudują - super bo to spowoduje znaczny wzrost zatrudnienia i życie mieszkańców miasta znacząco polepszy   do miejskich spółek zatrudniamy specjalistów - tak żeby monopolista nie ucierpiał w walce z konkurencją - no i co ważne jest dar przekonywania bo nowy prezes zrobił nam łaskę że posadę przyjął   fakt, prezydent najlepszy choć obietnic w ogóle nie realizuje - ale nie wiem czy to powód do dumy czy do wstydu, prezes P...... nic prócz wojaży nie robił, teraz choć wojaży nie ma (albo o nich nie słyszałem) no ale jak można oczekiwać, że problemy miasta zna osoba, która nie jest tego miasta mieszkańcem     p.s. Panie Palikot choć zwolennikiem Pana nie jestem  przeprosiny przyjmuję lepsze to niż nic...        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepszy prezydent w historii Lublina. Oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam, czytam i czytam.... i mam niejasne wrażenie, że autorzy powyższych komentarzy w innym mieście mieszkają bo chyba nie w Lublinie remonty? no w końcu trzeba jak się sypie, że opóźnienie kolosalne to nic nie szkodzi, kar wykonawcom miasto nie naliczy, a wręcz nagrodzi i zatrudni do kolejnych prac    tyle się przecież tu robi boisko buduje za 30 baniek -na które pewnie nie za bardzo kto pójdzie,bo raz nie ma po co, a dwa lekko strach plac litewski przebudują - super bo to spowoduje znaczny wzrost zatrudnienia i życie mieszkańców miasta znacząco polepszy   do miejskich spółek zatrudniamy specjalistów - tak żeby monopolista nie ucierpiał w walce z konkurencją - no i co ważne jest dar przekonywania bo nowy prezes zrobił nam łaskę że posadę przyjął   fakt, prezydent najlepszy choć obietnic w ogóle nie realizuje - ale nie wiem czy to powód do dumy czy do wstydu, prezes P...... nic prócz wojaży nie robił, teraz choć wojaży nie ma (albo o nich nie słyszałem) no ale jak można oczekiwać, że problemy miasta zna osoba, która nie jest tego miasta mieszkańcem     p.s. Panie Palikot choć zwolennikiem Pana nie jestem  przeprosiny przyjmuję lepsze to niż nic...   spaniała, prawdziwa ocena bez lizusostwa jak wszystkie pozostałe. a zuczek to zdolniacha , pracyje w ratuszu, kilku radach nadzorczych. Ostatnio wymyślił ze swoim towarzystwem UNIKAT na skalę światową - ZNAK drogowy kieryjący na lotnisko. NIKT tego na świecie nie wymyślił , tylko ON, jedyny nasze zuczek
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo tego, że jest z PO, to jest po prostu kompetentny człowiek na właściwym stanowisku. Szkoda tylko czasu straceonego przez poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mówiłem że Pan Prezydent Krzysztof Zuk jest najlepszym gospodarzem Lublina w jego dziejach i to  wysokie wyróżnienie to potwierdza BRAWO ! serdecznie gratuluję i pozdrawiam. lublinianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/298291_257344027647231_1971268773_n.jpg  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.uwazamrze.pl/artykul/1008239-Grupa-trzymajaca-uzdrowiska.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na 6  miejscu to dobrze ale chyba najlepiej zarabiających ponieważ wykłada na uczelniach a 4 zastępców pracuje za niego więc wnioski są jasne !!!!!!!!!!! układy i układziki ale jeszcze należy do POsrańców to trzeba dbać o te nasze mordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karnowski na 3 miejscu? To chyba jakiś żart..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie Krzysiek jest number one
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...