Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk o decyzji wojewody: Nie dam się zastraszyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2017 r. o 14:03 Powrót do artykułu
O czym ten czlowiem mowi? O jakim zastraszeniu Dura lex sed lex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek ty tchórzu nie umiesz walczyc fair.chcesz pokonac Zuka wystrtuj w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szkoda, żeś Pan ekspertyz prawnych nie przekazał Wojewodzie, a o których Pan żeś tyle mówił, że je posiada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymac Panie Prezydencie te PiSowskie pijawki nie wiedza co czynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałem skargę do prezydenta Żuka na działalność jego urzędników i już półtora miesiąca czekam na odpowiedź. To się nazywa arogancja władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieji z POmyj nic nie zastraszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożytom od ośmiorniczek i skradzionych kamienic mówimy NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klika się gotuje? O jak przyjemnie popatrzeć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wolny od pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasin kolejny pisowski kłamca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk, chyba powinien pan zawiadomić prokuraturę jeśli uważa pan, że CBA i wojewoda przekroczyli swoje uprawnienia, czyniąc z pana nieudolnego urzędnika, który nie nadaje się na fotel prezydenta. Bez tego zawiadomienia, to co pan teraz mówi to tylko słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo kwiczy, znaczy sprawy idą w dobrym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja pierdzielę, idą po nas"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło ch.... mi to lata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
; lublin wolny od pis ; - no to trzeb glosować na muchę [ słynną pieśniarkę ] a w sumie mnie to wali bo wieczorem jadę do RZESZOWA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Krzysztofem kredyt żuk prezydentem wszystkich deweloperów chcial kasę gdzie indziej niech idzie teraz do h..j z ta Polska wschodnia karpia albo do kolegi Palikota a moze do kolegów Kowalczyka np Janka burego !!!!!!!!!! W końcu Kowalczyk to członek PSL !!!!!!!a moze PZU go zatrudnia?????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś, pragniesz podkreślić czy podkreślasz? Bądź mężczyzną, do ch...lery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta Krowa z luplyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murem za Żukiem!!!!! Nie damy sie zastraszyć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd panie Żuk. UM marsz wypełniać ankiety poparcia. Marsz na ulice bronić cwaniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...