Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk o decyzji wojewody: Nie dam się zastraszyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2017 r. o 14:03 Powrót do artykułu
miliony slupow grozi smiercia w razie kolizji-sa miasta i regiony gdzie z poboczy wycina sie drzewa a ten przyglup nastawial slupy,ktore juz kiedys kilka sie zlamalo,co za szpeceie miasta!!!!!!ludzie!!!!!NA TACZKE Z NIM" - mam nadzieję że walniesz się głową w jeden z tych słupów to Ci się w niej może rozjaśni CIEMNIAKU 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż teraz tylko Pan Krzysztof może powiedzieć: "Ignoratia iuris nocet".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi - prezydenci miast wójtowie co dwie kadencje powinni być zmieniani bo robią się kliki i układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ten czlowiem mowi? O jakim zastraszeniu Dura lex sed lex A co z zasadą " In dubio pro reo". Mówi o tym także nasz kpk ( art.5, § 2). A wątpliwości mieli nie tylko zwolennicy PO, ale i wielu prawników. W normalnym kraju to sądy prawomocnym wyrokiem po udowodnieniu winy pozbawiają ludzi urzędu i godności,  a nie posłuszny i usłużny urzędnik. Póki co żaden sąd nie ocenił zarzutów i nie wydał wyroku,  więc ogarnij się trochę i nie chrzań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi - prezydenci miast wójtowie co dwie kadencje powinni być zmieniani bo robią się kliki i układy Nie stać cię na własne zdanie?  Koniecznie musisz powtarzać ten frazes wymyślony przez PiS? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynik głosowania pokazuje, że przeciw decyzji wojewody jest prawie 80% Lublinian. Dotąd wszelkie wielkie protesty zaczynały się na Pomorzu, bądź Śląsku. Może teraz Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof kredyt żuk prezydent wszystkich deweloperów powinien napisać do CBA albo do prokuratury ze go CBA ściga z urzędu ze złamał prawo niech te organy sie wypowiedzą...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czernek to podnóżek prezesa na który sika kot, bo się kaczorowi kuwety nie chce opróżniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo my tam panie mecenasie w Administracyjnym mamy? Sądy sądami ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co był sie chapać na siłę? Zadławić się łatwo. Uczelnie, rady, fuchy tylko czasu dla miasta mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dewelopery ratujta!!!! Ja się jeszcze przydam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że świnie cięzko oderwać od koryta a tu jednak i żuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ***.sz gościu. w mieście, gdzie nie powinieneś jechać więcej jak 50 na godzinę chcesz na słupie zginąć? jak siętak boiszto przesiądź siędo mpk które wreszcie jeździ jak trzeba. i nie słyszałem o miastach co drzewa wycinają- raczej jest odwrotnie. a ilość drzew w lublinie to właśnie mankament i tu mam do prezydenta zarzut. więcej drzew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk. Prawo jest prawem, i niema wyjątków. Złamał Pan prawo Polskie-i koniec. Taki przykład pójdzie dalej, i będziecie bezkarni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak było dobrze brać kase z PZU. Przyszło PiS i nie daje doić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE ŻUK CZY ZNANE JEST PANU SŁOWO HONOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zasiadał w PZU Ty czy Wojewoda? Więc mij honor i sam posyp głowę popiołem i nie szukaj winnych swojego pazerstwa na kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem powinni odwołać wojewodę za zły stan dróg!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, mieszkańcy Pana szanują. Oni są tylko smutnym wiatrem (a raczej wiatrami) historii. Nie oddamy Pana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...