Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk przejął władzę w Lublinie (wideo)

Utworzony przez ekonom, 13 grudnia 2010 r. o 11:17 Powrót do artykułu
Biedne miasto, oj biedne...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Życzę sukcesów mam nadzieje że uda się panu prezydentura
Proszę również pamiętać o swoich wyborcach podczas urzędowania i postawić na rozwój infrastruktury drogowej bo do tego miasta nie da się normalnie dojechać.
Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szampan wypity, kieliszki zbite, gratulacje przyjęte, to teraz do roboty - za 4 lata rozliczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma większą pensję, biurko i gabinet reszta się nie zmieni. Znajomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACH TEN CZAR STOŁECZKÓW!Wreszcie "TKM". A reszta?A co nas to obchodzi-jest milczeniem. A póżniej -Głosować na nas!!!!To cała doktryna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz to POCAŁUJTA W CH..A WÓJTA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREZYDENCIE POODSNIEZAJ PAN CHODNIKI, BO LUDZIE O MALY WLOS SIE NIE LAMIA NA NICH. SAMA DZISIAJ SIE POTLUKLAM I NA DODATEK MUSIALAM ZAPLACIC ZA NAPRAWE TELEFONU. WSTYD ZEBY W TYCH CZASACH LUDZIE NIE DBALI O TAKIE COS, DO WYBOROW BYLO PIEKNIE A CO TERAZ? W SAMYM CENTRUM CHODNIKI OBLODZONE I OBSNIEXZONE JAK NA LODOWISKU. WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
PANIE PREZYDENCIE POODSNIEZAJ PAN CHODNIKI, BO LUDZIE O MALY WLOS SIE NIE LAMIA NA NICH. SAMA DZISIAJ SIE POTLUKLAM I NA DODATEK MUSIALAM ZAPLACIC ZA NAPRAWE TELEFONU. WSTYD ZEBY W TYCH CZASACH LUDZIE NIE DBALI O TAKIE COS, DO WYBOROW BYLO PIEKNIE A CO TERAZ? W SAMYM CENTRUM CHODNIKI OBLODZONE I OBSNIEXZONE JAK NA LODOWISKU. WSTYD!
Prezydent nie odpowiada za to czy chodnik np. przy galerii centrum w Lublinie jest odśnieżony czy nie, tylko odpowiednie służby, które biorą co rocznie za to odpowiednią kwotę pieniężną. Jak się wywiązują te służby z obowiązków, to może świadczyć o tym kara jaka została nałożona na MPO Sita (100 tys. zł), które m.in. utrzymuje porządek na ulicach LSM, okolicach ul. Nadbystrzyckiej i Głębokiej w Lublinie.
Ostatnio edytowany 13 grudnia 2010 r. o 14:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam zrobię głupi numer i będę lepszy od mojego poprzednika.Rozwinę Lublin że największym niedowiarkom szczena opadnie.Będziecie na msze za moje (nasze wspólne)sukcesy gospodarcze dawać.Bo będzie was stać w bogatym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Serdecznie gratuluję, cały mój rok trzymał za Pana kciuki. Mamy nadzieję, że nie odejdzie Pan z uczelni i dalej będziemy mieć z Panem zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydecje Gratuluje stanowiska zyczac powodzenia w rozwuj Lublina i regionu ,tak aby wszyscy powiedzieli ze Zuk to czlowiek na ktorego warto postawicniczym Grobelny ,Dutkiewicz czy Szczurek .Mlodzi ludzie wrecz prosza pana o budowe stadionu na miare miasta 400 tysiecznego .Stadion duzy to stadion BEZPIECZNY to Stadion waznych imprez Sportowo - Kultularnych to stadion na ktorzy chca wejsc wielcy Sponsorzy ZA{PAMIETAJ panie Zuk .Stadion Lubllin buduje 1x na 60 -lat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydecje Gratuluje stanowiska zyczac powodzenia w rozwuj Lublina i regionu ,tak aby wszyscy powiedzieli ze Zuk to czlowiek na ktorego warto postawicniczym Grobelny ,Dutkiewicz czy Szczurek .Mlodzi ludzie wrecz prosza pana o budowe stadionu na miare miasta 400 tysiecznego .Stadion duzy to stadion BEZPIECZNY to Stadion waznych imprez Sportowo - Kultularnych to stadion na ktorzy chca wejsc wielcy Sponsorzy ZA{PAMIETAJ panie Zuk .Stadion Lubllin buduje 1x na 60 -lat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że będzie lepszy władca jak ostatni i to nie ważne z jakiej partii jest bo to nie jest istotne ważne żeby Polska "B" trochę się ruszyła i szła w ślady na przykład Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz patrzeć jak miastem wojewódzkim stanie się lsw.... żal... już raz powiedziałem na debacie w sprawie toru że gówno zrobi i tu mówię to samo... Głupi ci ludzie no ale co zrobić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo dr Sobczak zawsze musi sie osmieszyć, albo cos palnie głupiego albo zrobi cos smiesznego. Niech chłopczyk rzuci robotę i w domowym zaciszu skleja modele samolocików znane z jego bilbordów PRO PUBLICO BONO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, coraz bliżej jest dzień kiedy będzie się mówiło Lublin miasteczko koło Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli cofania się w rozwoju ciąg dalszy....... pod "opiekuńczymi skrzydłami" PO dla której Polska kończy się na Wiśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech sie bierze do roboty. Punkt 1.´- droga ekspresowa S17...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a ONI się tylko bawią - celebryci je..ni, nic w tym mieście nie będzie smród bród i ubóstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...