Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co na to PiS? pewnie powiedzą że ustawione, sfałszowane i bóg wie co jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że Żuk dość sprawnie zamienia skansen jaki tu zastał w nowoczesne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to jest dobry prezydent...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumo! Chwalą nas! Kto? Wy mnie, a ja was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 miliardy wydane na inwestycje(zdecydowana większość trafiona). Ciężko nawet porównywać K.Żuka do poprzednich prezydentów. Na ich tle wypada jak Mercedes na tle Malucha. Mam nadzieję, że porządzi jeszcze przynajmniej jedną kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem na niego. Jeśli będzie starać się o reelekcję, już ma mój głos. Za jego kadencji zacząłem uważać, że Lublin to rzeczywiście moje miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk nie radzi sobie sobie z klerem z Ruskiej,który jawnie łamie prawo (patrz sprawa Starego cmentarza unickiego Walecznych/Unicka w Lublinie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelne wydawanie pieniędzy jest w zakresie obowiązków prezydenta ,a nie jego szczególną zasługą, a czy trafione są to inwestycje to czas pokaże ,mam nadzieję że raty od zaciągniętych kredytów i bieżące utrzymanie ,na lotnisko ,stadion,basen itd będą spłacać bezkrytyczni wyznawcy kultu POpapranej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GUW---o prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelne wydawanie pieniędzy jest w zakresie obowiązków prezydenta ,a nie jego szczególną zasługą, a czy trafione są to inwestycje to czas pokaże ,mam nadzieję że raty od zaciągniętych kredytów i bieżące utrzymanie ,na lotnisko ,stadion,basen itd będą spłacać bezkrytyczni wyznawcy kultu POpapranej partii.
Pocieszę Cię mój drogi ;) O spłatę kredytów zupełnie nie musisz się obawiać... Przychody do budżetu z inwestycji, które powstały dzięki budowie dróg i lotniska są na tyle wysokie, że pozwalają na spłatę miesięcznych kredytów ;) Proszę sobie zobaczyć roczny bilans z lat 2005-2014...  Dochody własne w tym czasie, zwiększyły się z 440 897 001zł w 2005, do 1 009 408 522 w 2013 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk nie radzi sobie sobie z klerem z Ruskiej,który jawnie łamie prawo (patrz sprawa Starego cmentarza unickiego Walecznych/Unicka w Lublinie).
to przykre... że znowu przegracie następne wybory, tym razem z wieeeeeelkim hukiem hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to poseł z elektoratem mniejszym niż 600 osób Michał K. z Twojego Ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyda na inwestycje o miliard więcej niż dwóch poprzednich razem wziętych i to jest chyba najlepszym podsumowaniem jego prezydentury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pogratulować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN  powinien być dumny jak paw z tej okazji . Widoczne są zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelne wydawanie pieniędzy jest w zakresie obowiązków prezydenta ,a nie jego szczególną zasługą, a czy trafione są to inwestycje to czas pokaże ,mam nadzieję że raty od zaciągniętych kredytów i bieżące utrzymanie ,na lotnisko ,stadion,basen itd będą spłacać bezkrytyczni wyznawcy kultu POpapranej partii.
 
Rzetelne wydawanie pieniędzy jest w zakresie obowiązków prezydenta ,a nie jego szczególną zasługą, a czy trafione są to inwestycje to czas pokaże ,mam nadzieję że raty od zaciągniętych kredytów i bieżące utrzymanie ,na lotnisko ,stadion,basen itd będą spłacać bezkrytyczni wyznawcy kultu POpapranej partii.
Skoro obowiązek, to jak wywiązał się z tego np. Pan Pruszkowski? Przecież nikt nie chwali i nie ocenia tutaj Żuka za misję na Marsa tylko za to, że świetnie wydaje środki na potrzebne do rozwoju inwestycje. Pewnie, ze mam pełno zastrzeżeń i mógłbym narzekać. Ale ten Prezydent daje mi mniej powodów do narzekania a więcej szans do chwalenia niż każdy inny. PIS nawet nie potrafi być mierną opozycją dla obecnego Prezydenta... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie Lublin zadłużony jest po uszy. Spłacać będą to nasze dzieci... Wydawać kasę każdy umie - zwłaszcza nie swoje... Jakie miasto taki prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, które miejsce w rankingu drwali. Typuje, ze wysoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...