Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk w sprawie uchodźców: Nigdy nie mówiłem, że Lublin ich przyjmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 16:10 Powrót do artykułu
Nie dla Zuka i islamistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo prezydent Żuk! kolejna nieudana prowokacja Pisiorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę przestać się śmiać. Platformerskie płatne trolle zatrudnione w ratuszu i urzędzie marszałkowskim, dwoją się i troją. Żuk, siedzi w ratuszu i pierdzi w stołek i wdraża głupoty które wymyśla durna platforma ze schetynam i i tuskami na czele. Teraz do akcji wkroczyli równie heroiczni politycy z ZSL - którzy łupali polską wieś. Żuk niestety się wypalił, srał się słaby, robi mnóstwo błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musimy obawiać się zalewu imigrantów. Arabowie i tak nie chcą żyć w Polsce i ,tym samym wytrącają broń z ręki Pis, prezes nie będzie mógł straszyć nas islamistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla Zuka i islamistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla emigrantów islamskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huiijkkkkmnh njiiiiujhbnjuhnj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę przestać się śmiać. Platformerskie płatne trolle zatrudnione w ratuszu i urzędzie marszałkowskim, dwoją się i troją. Żuk, siedzi w ratuszu i pierdzi w stołek i wdraża głupoty które wymyśla durna platforma ze schetynam i i tuskami na czele. Teraz do akcji wkroczyli równie heroiczni politycy z ZSL - którzy łupali polską wieś. Żuk niestety się wypalił, srał się słaby, robi mnóstwo błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien się zdecydowanie odciąć od smrodu platformianego - platforma mu tylko ciąży i jest kojarzona z przekrętami, emigrantami islamskimi, marnotrawstwem, postkomuną i aferami. Prezydent Katowic nie podpisał - i oficjalnie się od tego odciął !!! Jeżeli nie to woli prywatę partyjną, marazm i miernotę platformianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dla mnie się skompromitował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla emigrantów islamskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę przestać się śmiać. Platformerskie płatne trolle zatrudnione w ratuszu i urzędzie marszałkowskim, dwoją się i troją. Żuk, siedzi w ratuszu i pierdzi w stołek i wdraża głupoty które wymyśla durna platforma ze schetynam i i tuskami na czele. Teraz do akcji wkroczyli równie heroiczni politycy z ZSL - którzy łupali polską wieś. Żuk niestety się wypalił, srał się słaby, robi mnóstwo błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien się zdecydowanie odciąć od smrodu platformianego - platforma mu tylko ciąży i jest kojarzona z przekrętami, emigrantami islamskimi, marnotrawstwem, postkomuną i aferami. Prezydent Katowic nie podpisał - i oficjalnie się od tego odciął !!! Jeżeli nie to woli prywatę partyjną, marazm i miernotę platformianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniwersytet Warszawski w opublikowanych ostatnio badaniach zwrócił uwagę, iż w 2030 r. Polska zostanie krajem imigranckim. Oznacza to, że liczba wyjeżdżających na emigrację będzie niższa niż przyjeżdżających do nas imigrantów. To niedaleka przyszłość. Warto do tego się przygotować. Procesy związane z migracjami, nie są łatwe ani proste. Dlatego trzeba dzisiaj, w 2017 zacząć się do tego przygotowywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażający jest ten nasz polski rasizm i ksenofobia. Powiem więcej, u nas na bazie niechęci do uchodźców rodzi się neofaszyzm który ma przyzwolenie we władzach. Przymykają oczko na radykalnych nacjonalistów, kiboli itd. Jest w ludziach tyle nienawiści odrazy , leku do drugiego człowieka. Czlowieka ktory wlaśnie ucieka przed terrorem, wojną i tragiczną biedą.Lek bierze się ze stereoptypow i propagandy którą chamsko rozlewa rządową telewizja. To ohydne! A my siedzimy w swoich bezpiecznych domkach wylewamy przed komputerem albo przez płot swoją nienawiść do tych ludzi. Katolicy. Najbardziej bogobojny naród w Europie. Co tam Papież. To w końcu szalony lewak. Co tam Prymas i Episkopat. Stare dziadki coś tam pitolą o miłosierdziu i Ewangelii. My wiemy swoje. Przyjdzie brudas, zniszczy mam religię i zgwałci nasze kobiety. W liczbie jednego tysiąca zdominuje 40 ml rozjuszonych rodaków. Wstyd mi za Polskę. W styd mi za Was rodacy. Trzeba być przyzwoitym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla emigrantów islamskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rasizm i ksenofobia ??? Co innego pomagać faktycznym uchodźcą jak NIEKTÓRYM Czeczenom czy Ukraińcom lub innym prześladowanym chrześcijanom w krajach arabskich i islamskich, a co innego ściąganie islamskich emigrantów ekonomicznych, a niektórzy z nich mogą być nawet terrorystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę przestać się śmiać. Platformerskie płatne trolle zatrudnione w ratuszu i urzędzie marszałkowskim, dwoją się i troją. Żuk, siedzi w ratuszu i pierdzi w stołek i wdraża głupoty które wymyśla durna platforma ze schetynam i i tuskami na czele. Teraz do akcji wkroczyli równie heroiczni politycy z ZSL - którzy łupali polską wieś. Żuk niestety się wypalił, srał się słaby, robi mnóstwo błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien się zdecydowanie odciąć od smrodu platformianego - platforma mu tylko ciąży i jest kojarzona z przekrętami, emigrantami islamskimi, marnotrawstwem, postkomuną i aferami. Prezydent Katowic nie podpisał - i oficjalnie się od tego odciął !!! Jeżeli nie to woli prywatę partyjną, marazm i miernotę platformianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha tu i ówdzie nazywany "prawą ręką proboszcza" staje w opozycji do tego o czym mówi Kościół? Nieładnie, nieładnie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...