Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A zdrowy rozum mówi, że to jakaś kiełbasa wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję Pana Żuka,gdyż to jeden z nielicznych godnych tego stanowiska.Jednak by zrealizować tak ambitny plan potrzebny jest drobny szczegół-pieniądze.A tych w najbliższych latach niestety będzie brakowało.Obym się mylił,to wówczas czapka z głowy i wielki szacunek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuka znam osobiście - to najlepszy kandydat, po prostu mądry gość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uratowanie cukrowni, tor jeździecki przypadkiem też nie były obiecywane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szesciokąt Żuka???Co jeden to lepszy...bajkopisarze.Trójkąt Wasilewskiego...albo koło tylko że błedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zagłosuje na pana Zuka pamietam go z uczelni nawet zdawałem u niego egzamin i jest osoba bardzo kompetentna i fachowcem który może ożywic nasz Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk jest chyba najlepszym kandydatem ale Panie Żuk, bajki o połączeniu Filaretów z Sowinskiego i to raptem w niecałe 3 lata? przecież wszyscy dobrze wiedzą, że do tego potrzeba pieniążków, projektów, dofinansowania itd itd tak więc kadencji Panu i Pana następcy by nie wystarczyło aby to powstało! ale mimo wszystko i ja na Pana zagłosuje, no chyba że będzie Pan opowiadał dalej takie nieznośnie bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzę, że powinien przebić ofertę Wasilewskiego i obiecać Disneyland zamiast AquaParku. Świetne pomysły, koncepcje, tyle, że to wszystko wirtualne...w praktyce wygląda to w ten sposób, że dobrych kilkaset tysięcy/ milionów złotych pochłonie wykonanie samego projektu (przez "znajomych królika"), po czym okaże się, że finalnie inwestycja jest zbyt kosztowna :-) skąd my to znamy. Precz z bandą cwaniaków, którzy uważają, że jakiś przygłup to kupi.
Ostatnio edytowany 9 września 2010 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.... znowu PO i te puste obietnice... a pieniądze jak gruszki - wyrosną na wierzbie!!! Ulice wybuduje do samego nieba a na górkach wielki kanion, brawo!!! Później znowu się okaże, że "woda płynie za szybko" (sprawa zalewu!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na polityce znam się niewiele.Ale lepiej powiedzieć ,że będzie ciężko ,a naród pozytywnie będzie zaskoczony aniżeli obiecać coś co ma wątpliwe szanse realizacji.A może rzeczywiście są realne szanse?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozum napisał:
A zdrowy rozum mówi, że to jakaś kiełbasa wyborcza
Jakoś i mnie się wydaje że te obietnice to taka kwadratura koła , czy jak wyżej napisane kiełbasa wyborcza!. Bo na te projekty potrzeba dużo więcej kasy jak wspomina pan Żuk w końcu króliki ratuszowe mają swoich znajomych urzędników i każdy chciałby ugrać coś dla siebie więc skąd je ma niby pozyskać ? -no tę kasę na te inwestycje bo Unijnej będzie dużo za mało sam Sobczak rozrzuci połowę funduszy w nieznane on zdolna bestia do nielogicznego wydawania no a pensje też muszą ratuszowym rosnąć!więc czyżby pan Żuk planował lokalne dodatkowe podatki choć ludzie i tak robią już bokami !-ale co tam syty głodnego nie zrozumie ! Zresztą ja tu też mogę obiecać takie rzeczy że cały ratusz razem z radnymi i posłami w sejmie zbledną i tylko mnie wybierzcie .Choć oczywiście przydały by się takie czy inne inwestycje przede wszystkim na miejsca pracy ale o tych pan Żuk wspomina raczej mgliście bez konkretów więc proszę bardzo chciałbym usłyszeć co ten pan zaplanował w tym trudnym temacie jakie firmy i w jaki sposób chce je pan tu ściągnąć i ile miejsc pracy szacunkowo może powstać ? -KONKRETNIE proszę bo ble ble ble to nawet pana kolega partyjny Palikot potrafi obiecywać i co z tego wynika NIC ?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjał lubelskich naukowców? Mam nadzieję, że nie ma Pan na myśli tej pani naukowiec co zamiast do ministerstwa pojechała na Okęcie i jej szefa naukowca który jej dzielnie bronił? I że nie zostawi Pan ich, a szczególnie jej w ratuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ŻUK wcześniej się tym nie zajął tylko akurat teraz to zrobi? wcześniej nie mógł? Puste i populistyczne gadanie i obiecywanie ludziom wszystkiego aby tylko do żłoba się dorwać. Kto nad Żukiem będzie trzymał bat, bo jak wiadomo jeśli nad nim się nie stoi i pokazuje palcem zrób to i to to nic nie potrafi zrobić!! I on ma być prezydentem? Dobre żarty dla tych co nie znają i nie wiedzą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawb napisał:
a ja zagłosuje na pana Zuka pamietam go z uczelni nawet zdawałem u niego egzamin i jest osoba bardzo kompetentna i fachowcem który może ożywic nasz Lublin
Popieram w 100%! ja również znam dr Krzysztofa Żuka z uczelni - profesjonalnie prowadzi wykłady. Jest konkretny, ma dużą wiedzę, doświadczenie, a przy tym miłe usposobienie. Wiążę z dr Żukiem nadzieje. Liczę, że jako Prezydent Lublina wykorzysta on swój potencjał, zajmie się inwestycjami, rozwojem miasta, a nie polityką i biurokracją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydu nie ma. Czekamy kiedy tylko zacznie się dr tłumaczyć z zasiadania w radzie nadzorczej PGE? może weżmie się do roboty na rzecz Lublina,a nie tylko picuje. Kiedy inwestorzy w strefie będą właścicielami gruntów, a nie inflantów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczen_Mistrza napisał:
Popieram w 100%! ja również znam dr Krzysztofa Żuka z uczelni - profesjonalnie prowadzi wykłady. Jest konkretny, ma dużą wiedzę, doświadczenie, a przy tym miłe usposobienie. Wiążę z dr Żukiem nadzieje. Liczę, że jako Prezydent Lublina wykorzysta on swój potencjał, zajmie się inwestycjami, rozwojem miasta, a nie polityką i biurokracją.
Tak, cały semestr prowdził z notatki na kartce A4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczen_Mistrza napisał:
Popieram w 100%! ja również znam dr Krzysztofa Żuka z uczelni - profesjonalnie prowadzi wykłady. Jest konkretny, ma dużą wiedzę, doświadczenie, a przy tym miłe usposobienie. Wiążę z dr Żukiem nadzieje. Liczę, że jako Prezydent Lublina wykorzysta on swój potencjał, zajmie się inwestycjami, rozwojem miasta, a nie polityką i biurokracją.
A wiesz kogo popierasz? Człowieka który przyczynił sie do zamkniecia m.in. Cukrowni Lublin. Ja temu Panu dziękuję, Ten Pan źle robi dla naszego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie obiecuje ( zresztą to specjaliznacja cwaniaków z Porażki Obywatelskiej) ale czy głupi lud to kupi ?? przecież rzadził i rządzi człowiek z porażki i ... pewnie lech kaczyński przeszkadza mu w rządzeniu. nie wierzę kłamcom spod znaku PO co najwyżej załatwki ciepłe posadki swoim kolesiom. dziekujemy po w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Jakoś i mnie się wydaje że te obietnice to taka kwadratura koła , czy jak wyżej napisane kiełbasa wyborcza!. Bo na te projekty potrzeba dużo więcej kasy jak wspomina pan Żuk w końcu króliki ratuszowe mają swoich znajomych urzędników i każdy chciałby ugrać coś dla siebie więc skąd je ma niby pozyskać ? -no tę kasę na te inwestycje bo Unijnej będzie dużo za mało sam Sobczak rozrzuci połowę funduszy w nieznane on zdolna bestia do nielogicznego wydawania no a pensje też muszą ratuszowym rosnąć!więc czyżby pan Żuk planował lokalne dodatkowe podatki choć ludzie i tak robią już bokami !-ale co tam syty głodnego nie zrozumie ! Zresztą ja tu też mogę obiecać takie rzeczy że cały ratusz razem z radnymi i posłami w sejmie zbledną i tylko mnie wybierzcie .Choć oczywiście przydały by się takie czy inne inwestycje przede wszystkim na miejsca pracy ale o tych pan Żuk wspomina raczej mgliście bez konkretów więc proszę bardzo chciałbym usłyszeć co ten pan zaplanował w tym trudnym temacie jakie firmy i w jaki sposób chce je pan tu ściągnąć i ile miejsc pracy szacunkowo może powstać ? -KONKRETNIE proszę bo ble ble ble to nawet pana kolega partyjny Palikot potrafi obiecywać i co z tego wynika NIC ?!.
J/w. Sztandarowa inwestycja obecnie nam panującego Adama Wasilewskiego nie doszła do skutku gdyż zorientował się Pan Prezydent, że nie da rady wydać 1/3 budzetu miasta na jeden problem. Przed wyborami nie był wstanie tego przewidzieć i palnął sobie od niechcenia coś o jakimś tunelu. Pech chciał, że wyborcy zapamiętali. Takie zachowanie to jest moim zdaniem zwykłe oszustwo i to z niskich pobudek. Wprowadzeni w błąd ludzie wpłynęli na wynik wyborów. Teraz kolejny wizjoner z tej samej partii, przeniósł się 300m na mapie i tam widzi miejsce na swoją "inwestycję". Proponuję sprawdzic przed obietnicą jakie są koszty takiego rozwiązania i czy miasto jest w stanie im podołać bo w przecinym wypadku odejdzie pan w niesławie śladami poprzednika. O strefie ekonomicznej chyba powiedziano ju wystarczająco duzo. Polecam film: http://www.youtube.com/watch?v=-_6YOYP5jO8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
pięknie obiecuje ( zresztą to specjaliznacja cwaniaków z Porażki Obywatelskiej) ale czy głupi lud to kupi ?? przecież rzadził i rządzi człowiek z porażki i ... pewnie lech kaczyński przeszkadza mu w rządzeniu. nie wierzę kłamcom spod znaku PO co najwyżej załatwki ciepłe posadki swoim kolesiom. dziekujemy po w lublinie.
Twój Pruszon 8 lat ponosił porażki a teraz ma ciepłą posadkę z Twoich i moich podatków więc zastanów się zanim cokolwiek napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...