Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak studiowałam i prezydent Żuk był moim wykładowcą, był też inny Krzysztof Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durne żarty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowcip w stylu typowym dla PiS-owców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba raczej dr a nie dr. ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak studiowałam i prezydent Żuk był moim wykładowcą, był też inny Krzysztof Żuk.
Tak jest, potwierdzam, może nawet razem studiowaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykła prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba raczej dr a nie dr. ??!!
I po co te wykrzykniki? Dra lub dr. - obie formy są prawidłowe, w mianowniku oczywcie nie stawiamy kropki po r. You've been served.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durne żarty...
Pan prezydent Żuk to porządny facet, ale przyszło mu żyć w niezwykle parszywych czasach !!! 98 % młodzieży studiuje i wydaje im się ,że poza wiedzą dostaną mądrość ...! A tę daje Najwyższy w dniu poczęcia ,dlatego wybierajmy sobie zawsze mądrych Rodziców.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba raczej dr a nie dr. ??!!
Jeśli fundacja jest im. doktora Żuka (chodzi o przypadek), to zapis z kropką jest poprawny, inaczej można napisać Innovatio im. dra Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to czy jednemu psu na imię Burek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor to nie jest tytuł naukowy. Ignorancja dziennikarzy wprost poraża!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli doktor to nie stopień naukowy to zatem jaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stopień naukowy, nie tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł brzmi jak groźba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też znam Krzysztofa Żuka. Trzeciego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za megalomania pana prezydenta. Wydaje mi się, że imię nadaje się po śmierci rzeczonego... W celu oddania czci pamięci czy uhonorowania pewnych działań. A pan prezydent mysli, że jest taki "zajebisty", że za życia dostaje taki hołd ... No pogratulować wiary w siebie i swoje czyny... Boi się złych konotacji ale wszyscy widzielismy go na zdjęciach z osobami o conajmniej wątpliwej reputacji - i to nie jeden raz!!!!! Masakra... smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo popiera Krzysztof Żuk: http://palikot.pl/wlodzimierz-karpinski/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co chodzi, przecież nikt tych lokali nie chcial: "To standardowa procedura, że zgłaszającym się organizacjom społecznym wynajmujemy lokale, które od dłuższego czasu nie mogą znaleźć najemców – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy kropka po dr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...