Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ten ksiądz uczy religii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jakieś niebo istnieje to prędzej tafi tam jakaś lezba lub gej niż któryś pedofil z czarnej mafii. A poza tym to nie nam sądzić kto do nieba trafić ma. Weźcie się lepiej do prawdziwej roboty czarne przybłędy z watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej, jest dyrektorem Radia Katolickiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentna promocja homoseksualizmu. Puzewicz to bardzo zły ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Ewidentna promocja homoseksualizmu. Puzewicz to bardzo zły ksiądz. [/quote] [quote name='Adam' timestamp='1361376211' post='736406'] Ewidentna promocja homoseksualizmu. Puzewicz to bardzo zły ksiądz.
Niesprawiedliwy i bardzo zakłamany. Mam nadzieję, że nie wszyscy są tacy. Mnie niestety kilku już zawiodło. Szkoda, że w tak trudnych i skomplikowanych czasach zaczyna brakować autorytetów moralnych a kościół bywa wręcz antyludzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Puzewicz musi tłumaczyć tej ciemnej masie to co powinno być oczywiste dla każdego chrześcijanina.Nie znacie Biblii i tu jest problem.Terlikowski oraz cała zgraja fanatyków religijnych niech się poddadzą leczeniu i to jak najszybciej.Budujące jest to,że Ksiądz ma odwagę mówić prawdę choć konsekwencje są przykre.Więcej takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ten księżulek narobił kwasu poorzedniemu Biskupowi i wyprawił go na tamten świat. Może jest w zmowie z Palikotem? Dobry tandem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku tak zwany "Ksiądz" Puzewicz jest najgorszą reklamą dla kościoła... że też nikt z kurii nie weźmie się za to co ten Pan wyprawia , ma obleśne żarty, wiecznie nieświeży (zarówno jeśli chodzi o higienę jak też o trzeźwość) i niezrównoważony w swoim zachowaniu ... myślę że wszyscy którzy mieli okazję spotkać Go wiedzą o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodze do kościoła nie słucham radia maryja nie jestem moherem ale uważam,że to jest przegięcie.Internet i media w rękach księży są tak samo niebezpieczne jak zapałki w rękach dzieci. Ten nie do końca mądry dla mnie ksiadz jeszcze swoje wypociny nazywa wizją literacką.W tej wizji zabrakło jeszcze pedofili,księży mających dzieci i zwykłych ludzi .Wstyd .Na miejscu biskupa wywaliłbym na zbity pysk .Ksiądz ma głosić ewangelię a nie wizje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z niewielu naprawdę mądrych księży, doceniany w środowiskach , gdzie naprawde bardzo wiele zrobił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No taka wielka slawa Kościola, że gdyby nie Terlikowski to nikt by sie nie dowiedział o jego wizjach. Przebrzmiały juz jego lata w Kosciele, wiec probuje takimi glupimi wpisami jeszcze potrzasnac opinia publiczna. A swoja droga to przeciez mozna w podobny sposob miec wizje z pedofilami, mama małej Madzi i plejada gwiazd faszyzmu i komunizmu. Np ks Puzewicz widzi pokoj pełen faszystów. Już widze jak go Żydzi bronia a on tłumaczy, że każdy ma prawo do zbawienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
As napisał:
jeden z niewielu naprawdę mądrych księży, doceniany w środowiskach , gdzie naprawde bardzo wiele zrobił!
ale o czym ty mówisz chyba nie o gigancie na który się udał.Chyba chciał nawiązać do swojego mistrza to ja Wasz brat józef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuka napisał:
Człowieku tak zwany "Ksiądz" Puzewicz jest najgorszą reklamą dla kościoła... że też nikt z kurii nie weźmie się za to co ten Pan wyprawia , ma obleśne żarty, wiecznie nieświeży (zarówno jeśli chodzi o higienę jak też o trzeźwość) i niezrównoważony w swoim zachowaniu ... myślę że wszyscy którzy mieli okazję spotkać Go wiedzą o co chodzi...
Jak ten ksiądz był księdzem w parafii DUCHA to moje dzieci bez problemu brały udział we mszy jak go zdjęto za jakieś winy to ,cała młodzież z Ducha przeniosła się do Dąbrowicy ,jest to bardzo mądry człowiek który do niczego nie zmusza ,ale wie kto b=ierze czynny udział we mszy i pyta dlaczego nie byłeś u komunii ,proszę nie opisywać że to zły człowiek bo kto go zna to stwierdzi że to świetny facet mimo żę ksiądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2&1 i o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuka napisał:
Człowieku tak zwany "Ksiądz" Puzewicz jest najgorszą reklamą dla kościoła... że też nikt z kurii nie weźmie się za to co ten Pan wyprawia , ma obleśne żarty, wiecznie nieświeży (zarówno jeśli chodzi o higienę jak też o trzeźwość) i niezrównoważony w swoim zachowaniu ... myślę że wszyscy którzy mieli okazję spotkać Go wiedzą o co chodzi...
Wszytsko sie zgadza- jesli sie z nim pracuje to kazdy wie , ze to koles bez klasy i kultury osobistej, pełen pychy i zarozumialstwa - nie sznujacy ludzi!!!! wiec to on moze pisac o posznowaniu innych ludzi lub orientacji - hipokryzja straszna!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst ks. Puzewicza świetny, może chrześcijanom otworzył oczy na to, czym jest postawa jaką wybieraja wybierając chrześcijaństwo. Oczywiście dla kogoś, kto chciałby wszystkich karać, tak jak Terlikowski, jest za bardzo chrześcijański i dlatego ich przeraża. Tylko wtedy jest pytanie, kto tu broni chrześcijaństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ks. Puzewicza także z pracy i pracować z nim jest doświadczeniem niesamowitym. Tyle w odpowiedzi tym, którzy twierdzą, ze 'wszyscy' uważają, że rzekomo źle się z nim pracuje. Współpracować z ks. Puzewiczem jest bardzo rozwijające, uwrażliwiające i bardzo konkretne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNO KS. PODSTAWKA POWIEDZIAŁ,ŻE JEGO ZACHOWANIE BYŁO NIEROZTROPNE. TEŻ TAK UWAŻAM...A O SWOICH SNACH LEPIEJ NIE OPOWIADAĆ, ZWŁASZCZA PUBLICZNIE BO TO BARDZO ŚLISKI TEMAT ...LUDZIE KOJARZĄ - SEN - MARZENIA SENNE- FREUD . I KŁOPOT GOTOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palić, sądzić, ekskomunikować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anda napisał:
znam ks. Puzewicza także z pracy i pracować z nim jest doświadczeniem niesamowitym. Tyle w odpowiedzi tym, którzy twierdzą, ze 'wszyscy' uważają, że rzekomo źle się z nim pracuje. Współpracować z ks. Puzewiczem jest bardzo rozwijające, uwrażliwiające i bardzo konkretne
musisz byc bardzo zaslepioną jego "wrazliwoscia" osoba , bo ja tez znam ks puzewicza z pracy i sam zle rzeczy moge tylko powiedzieć o nim- HIPOKRYZJA TOTALNA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...