Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no a ty 'zasiepiony' słowem hipokryzja. ja cenię czas pracy z ks. Puzewiczem i to bardzo. I nie prosuiłam o czyjąkolwiek ocene mojej oceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL ma instytut NORWIDA , w ktorym zatrudnieni prawie nic nie robia tylko sie obijaja i niewmilosiernie sie nudza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
98 napisał:
chodze do kościoła nie słucham radia maryja nie jestem moherem ale uważam,że to jest przegięcie.Internet i media w rękach księży są tak samo niebezpieczne jak zapałki w rękach dzieci. Ten nie do końca mądry dla mnie ksiadz jeszcze swoje wypociny nazywa wizją literacką.W tej wizji zabrakło jeszcze pedofili,księży mających dzieci i zwykłych ludzi .Wstyd .Na miejscu biskupa wywaliłbym na zbity pysk .Ksiądz ma głosić ewangelię a nie wizje [/quote] [quote name='98' timestamp='1361382737' post='736443'] chodze do kościoła nie słucham radia maryja nie jestem moherem ale uważam,że to jest przegięcie.Internet i media w rękach księży są tak samo niebezpieczne jak zapałki w rękach dzieci. Ten nie do końca mądry dla mnie ksiadz jeszcze swoje wypociny nazywa wizją literacką.W tej wizji zabrakło jeszcze pedofili,księży mających dzieci i zwykłych ludzi .Wstyd .Na miejscu biskupa wywaliłbym na zbity pysk .Ksiądz ma głosić ewangelię a nie wizje
Masz rację. Skąd się biorą tacy księża i dlaczego zwierzchność toleruje ich lewackie wyypowiedzi - trudno zgadnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieciu... Mieczysławie... Daj sobie spokój. Nowe media rządzą się innymi prawami niż te, które tworzyłeś a potem je uśmierciłeś. Dwanaście godzin i "spadniesz z jedynki". Z foldu już zleciałeś. I znowu lubelski światek zapomni o Tobie na wiele miesięcy. Zdaj sobie Człowieku wreszcie sprawę z faktu że nie masz już za sobą Józefa Ż. zaś Twoi wrogowie zrobią wszystko, by Ci uprzykrzyć życie. A wiem doskonale że ich masz. Zamarzył Ci się Mieczysławie powrót do medialnego obiegu? Rozumiem to. Ale akcja na Martina Luthera Kinga - "I have a Dream" drugi raz nie zadziała. Niestety dla ciebie, albowiem naraziłeś się na śmieszność. Cóż Drogi Mieczysławie... "temat nie żre". Pomyśl nad czymś bardziej nowatorskim, opartym na pozytywnych wartościach, a nie rozwiązaniach kontrowersyjnych, bo od tego w Lublinie jest pan Palikot. Miałeś sen Mieczysławie o powrocie do tego, co uciekło. Szanuję to i rozumiem. Każdy tęskni do wspaniałych czasów prosperity. I wysłuchaj rady swojego ucznia. Daj sobie spokój Mieczysławie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...