Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ks. Wierzbicki z KUL na dywaniku u arcybiskupa. Za słowa o Kościele i PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 o 18:12 Powrót do artykułu
" wypowiedzi te szkodzą dobremu imieniu Uniwersytetu " - to ten 'uniwersytet' ma jeszcze dobre imie? kiedy wreszcie arcybiskup zrobi porzadek z ludzmi ktorzy pod szyldem "katolicki" zaprzeczają publicznie swoim zyciem i zachowaniami ze w ogole sa katolikami?
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
skończy jak charamsa i lemański , wyznawca genderu
-1
Dobrze, że nie został biskupem
-1
A tak na prawdę ile nasi PIS-owcy mają wspólnego z pojęciem katolik ?
1
Nic!
1
A ja myślałem że KUL to uczelnia pluralistyczna
1
skumał się z koderastami i innymi lewakami. Widać o nauk pomieszało mu sie coś we łbie. Dobrze Arcybiskup zrobił zu upomniał. A jeszcze raz co palnie to zakaz wypowiedzi i zamknąć w odosobnieniu. Bo inaczej to wariatków go czeka bo widać że sfiksował i nie wie wcale co mówi
-1
nareszcie ktoś powiedział prawdę
1
Pamiętajcie, że artykuł traktuję o instytucji, która wierzy, że istnieją czarownice
1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A tak na prawdę ile nasi PIS-owcy mają wspólnego z pojęciem katolik ?
Kłamią i chwatit.
1
Prawdę powiedział i już gp uciszaja skąd my to znamy
1
Ksiądz miał rację
1
Brawo Księże profesorze! Tak trzymaj. Wypowiedź ksiedza powinna byc przeslaniem dla innych ludzi kosciola. Dziwie sie biskupowi Budzikowi ktory zachowuje sie niszym prezes partii politycznej. Spoleczenstwo nie jest glupie i kie wierzy w smoki i ognie piekielne. Niektórzy duchowni zapomnieli jaka jest ich rola w kościele i w społeczeństwie. Chyba nie czytali listu Św. Pawła do Tymoteusza.
1
Jak się nie mylę to w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia są zbierane datki na KUL Mam nadzieję że ks Wierzbicki wesprze za mnie, bo jakoś przeszła mnie ochta
0
Gloszeniem Ewangelii na Kulu by sie zajal bo coraz, mniej dziewic tam sie uczy
-1
wolność słowa - są równi i równiejsi
1
Niech się ksiądz profesor nie przejmuje PO i Nowoczesna chętnie księdza przygarną.
1
No i niestety tak właśnie jest w Kościele. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to od razu upomina się go, degraduje i odsuwa na margines. Jeżeli tę wypowiedzią ksiądz prof. zaangażował się w politykę to co robią hierarchowie kościelni, którzy prawie przy każdej uroczystości religijnej wygłaszają polityczne i kazania i popierają PiS.
1
Wielki szacun dla księdza Wierzbickiego !
1
Niedługo w kościołach jak co roku bedą zbierać na KUL.Za takie autorytety jak Wierzbicki a wcześniej Wielgus (TW) dostaną odemnie najwyżej 10 groszy.
-1
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: