Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ks. Wierzbicki z KUL na dywaniku u arcybiskupa. Za słowa o Kościele i PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 18:12 Powrót do artykułu
" wypowiedzi te szkodzą dobremu imieniu Uniwersytetu " - to ten 'uniwersytet' ma jeszcze dobre imie? kiedy wreszcie arcybiskup zrobi porzadek z ludzmi ktorzy pod szyldem "katolicki" zaprzeczają publicznie swoim zyciem i zachowaniami ze w ogole sa katolikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończy jak charamsa i lemański , wyznawca genderu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie został biskupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na prawdę ile nasi PIS-owcy mają wspólnego z pojęciem katolik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że KUL to uczelnia pluralistyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skumał się z koderastami i innymi lewakami. Widać o nauk pomieszało mu sie coś we łbie. Dobrze Arcybiskup zrobił zu upomniał. A jeszcze raz co palnie to zakaz wypowiedzi i zamknąć w odosobnieniu. Bo inaczej to wariatków go czeka bo widać że sfiksował i nie wie wcale co mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ktoś powiedział prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że artykuł traktuję o instytucji, która wierzy, że istnieją czarownice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A tak na prawdę ile nasi PIS-owcy mają wspólnego z pojęciem katolik ?
Kłamią i chwatit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę powiedział i już gp uciszaja skąd my to znamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz miał rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Księże profesorze! Tak trzymaj. Wypowiedź ksiedza powinna byc przeslaniem dla innych ludzi kosciola. Dziwie sie biskupowi Budzikowi ktory zachowuje sie niszym prezes partii politycznej. Spoleczenstwo nie jest glupie i kie wierzy w smoki i ognie piekielne. Niektórzy duchowni zapomnieli jaka jest ich rola w kościele i w społeczeństwie. Chyba nie czytali listu Św. Pawła do Tymoteusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie mylę to w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia są zbierane datki na KUL Mam nadzieję że ks Wierzbicki wesprze za mnie, bo jakoś przeszła mnie ochta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gloszeniem Ewangelii na Kulu by sie zajal bo coraz, mniej dziewic tam sie uczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolność słowa - są równi i równiejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się ksiądz profesor nie przejmuje PO i Nowoczesna chętnie księdza przygarną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niestety tak właśnie jest w Kościele. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to od razu upomina się go, degraduje i odsuwa na margines. Jeżeli tę wypowiedzią ksiądz prof. zaangażował się w politykę to co robią hierarchowie kościelni, którzy prawie przy każdej uroczystości religijnej wygłaszają polityczne i kazania i popierają PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun dla księdza Wierzbickiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo w kościołach jak co roku bedą zbierać na KUL.Za takie autorytety jak Wierzbicki a wcześniej Wielgus (TW) dostaną odemnie najwyżej 10 groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...