Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz gwałciciel pedofil

Utworzony przez kimono, 2 lipca 2008 o 19:05
Niedawno księża napiętnowali młodą dziewczynkę chcącą usunąć niepożądaną ciążę. Rozumiem, że teraz też odezwą się grzmiące głosy, napiętnujące oczywiście dziewczynkę, że dawała swemu ulubionemu księżulkowi???? Jak według szanownych obrońców życia ma czuć się dziecko upokarzane, gwałcone, dręczone przez tak zwanego sługę bożą?? Ma być zachwycone, że ksiądz dobrodziej, posłaniec boży zechciał ją namaszczonym penisem uświęcać??? A przecież to nie jedyny przypadek w tym rodzaju wśród klechów. Tutaj artykuł opisujący sprawę; (...) Ksiądz gwałcił dziecko 2008-07-02 05:09 Ksiądz Roman ze Stargardu Szczecińskiego stojąc na ambonie, wygłaszał płomienne kazania i pouczał wiernych, jak mają żyć. Ale poza murami kościoła objawiało się jego drugie, potworne oblicze - czytamy w "Fakcie". Policyjni śledczy twierdzą, że duchowny przez ponad dwa lata gwałcił 15-letnią dziś dziewczynę. W szokującym materiale dowodowym można wyczytać, że kapłan zmuszał nastolatkę do seksu groźbami i szantażem. Żaneta K. z Bielic miała niespełna 13 lat, gdy po raz pierwszy spotkała księdza Romana. Uczył ją wtedy religii. Uczniowie byli zachwyceni duchownym - ujawnia "Fakt", bo nie dość, że przystojny, to jeszcze potrafił zażartować, opowiedzieć ciekawą historię. Żaneta była nieśmiała, zazwyczaj trzymała się na uboczu. Miała problemy z matematyką, a ksiądz zaproponował swoją pomoc. Duchowny stał się częstym gościem domu, w którym mieszkała. Rodzice byli szczęśliwi, że córka znalazła pomoc w tak szanowanej osobie. To, co działo się w czasie, gdy Żaneta była poza domem, udało się odtworzyć na podstawie policyjnego śledztwa - pisze "Fakt". Okazało się, że dziewczynka była na każde zawołanie księdza. Niewinne spotkania powoli zamieniały się w wyuzdaną grę. Dziewczyna chciała się wyrwać z tego chorego układu. Ale za każdym razem słyszała, że o wszystkim dowie się jej rodzina i ludzie we wsi. Żaneta chciała nawet skończyć ze sobą - ujawnia gazeta. Kilkakrotnie próbowała popełnić samobójstwo. To prawdopodobnie podczas spotkania ze szkolnym pedagogiem nie wytrzymała i opowiedziała o swym prześladowcy w sutannie. A ten zawiadomił policję. Chciał uciec za granicę, ale śledczy aresztowali księdza na trzy miesiące. Ksiądz przez władze kościelne został zawieszony w posłudze duszpasterskiej.
Ostatnio edytowany 4 lipca 2008 o 08:55
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ikt nie broni księżulka??? A cóż to za wierni? Nie potrafią napisać, że ksiądz jest OK, jakieś cuda robił?? A dziewczyna rozpustna, po co nosiła spódniczki idąc do kościoła??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niemożliwe, ksiądz nie gwałci, ksiądz kocha małe dziewczynki, jak wszystkich ludzi, miłuje z całego serca, i bardzo mocno miłuje, czasami trochę za mocno. Amen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sługa napisał:
Niemożliwe, ksiądz nie gwałci, ksiądz kocha małe dziewczynki, jak wszystkich ludzi, miłuje z całego serca, i bardzo mocno miłuje, czasami trochę za mocno. Amen.
no nie tylko z serca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co tu bronić skoro był zły? Czy każdy ateista jest zły? Czy każdy ksiądz dobry, czy każdy samorządowiec porządny. Zło trzeba ganić a dobro nagradzać, tylko że w mediach pisze się tylko o tych złych czynach. Dobre jak zwykle są pomijane
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
A co tu bronić skoro był zły? Czy każdy ateista jest zły? Czy każdy ksiądz dobry, czy każdy samorządowiec porządny. Zło trzeba ganić a dobro nagradzać, tylko że w mediach pisze się tylko o tych złych czynach. Dobre jak zwykle są pomijane
Noo, ateista jest dobry!! Co za nowina, bo na ogół słyszy się o złych niewierzących (w kościół) rzecz jasna. Gdyby media podawały wszystkie informacje o uczynkach naszych kochanych księżulków to by kościół katolicki dawno upadł. Wiele spraw zamiata się pod dywan. Wiele brudów pozostaje w archiwach policyjnych. Jeśli chodzi o napiętnowanie zła to KrK umie napiętnować cudze zło, swoje broni. Znam parę ciekawych kawałków, oj znam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za tę podłość dożywocie w kamieniołomach bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
inny kwiatek z życia parafii:( o bogatym życiu wewnętrznym i nie tylko pewnego umoralniającego księża zobaczyć można tu: http://www.onet.tv/28962,4451,1,3694264,1,2,0,0,wideo.html proces byłego proboszcza - podkarpackie - za znęcanie się nad 13-latkiem i innymi dziećmi - w tle pedofilia. Obrzydliwość, skrajna obłuda. Jakim prawem tacy ludzie nauczają innych?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A papież przeprasza za księży pedofili. Czy to jest stosowne rozwiązanie problemu? Raczej kolejne upchanie tematu pod dywan. W imię kościoła katolickiego, amen. http://www.pardon.pl/artykul/5613/benedykt...zy_to_wystarczy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
endrju napisał:
ikt nie broni księżulka??? A cóż to za wierni? Nie potrafią napisać, że ksiądz jest OK, jakieś cuda robił?? A dziewczyna rozpustna, po co nosiła spódniczki idąc do kościoła??
nie sądźcie a nie będziecie sądzeni!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
nie sądźcie a nie będziecie sądzeni!
Nooo, można paść od takiej polemiki!! Nie sądźcie pedofili, dajcie im spokojnie wieść nikczemny proceder, nie sądźcie, bo ktoś tu straszy... A to dobre.. Czyżby jakiś czarnosukienkowy, który dzieciątko jakieś ma na sumieniu próbuje manipulować ludźmi!! Precz!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dalszy ciąg hipokryzji miłościwych "obrońców" życia, którzy prywatnie kim są?... nie mordercami?? Świeża historia. ====== Ksiądz chciał, by zabić jego dziecko 2008-07-22 05:03 "Proboszcz jest nawet fajny, czasem cukierki da, w kościele mszę pięknie odprawia, ale za kościołem to już trochę gorzej" - mówi parafianin z Janikowa na Śląsku. Proboszcz tamtejszej parafii prosił lekarzy o uśmiercenie swojej nowo narodzonej córki - informuje dziennik "Polska". Matka dziecka Edyta L. do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie trafiła w zaawansowanej ciąży. Z powodu wady łożyska dziecku groziła śmierć. Konieczne było cesarskie cięcie. Lekarze trzy dni nakłaniali ciężarną do operacji. - Odmawiała. Mężczyzna, który u niej przesiadywał całymi dniami i wypytywał o stan zdrowia, tłumaczył, że "lepiej, żeby to dziecko zmarło". Trzeciego dnia pacjentka wyraziła zgodę na cięcie - opowiada jeden z lekarzy. Dziecko urodziło się zdrowe. Ale, jak relacjonuje dziennik "Polska", mężczyzna był tym zdenerwowany. "Mogłaby pani coś zrobić, żeby to dziecko nie żyło?" - miał powiedzieć do zajmującej się noworodkami doktor. Lekarka zawiadomiła prokuraturę. Lekarze twierdzą, że Edyta L. była pod ogromnym wpływem księdza, który jest ojcem dziecka. Prawdopodobnie to za jego namową nie godziła się na cesarskie cięcie. Zachowywała się jak emocjonalnie uzależniona - przytacza dziennik relacje lekarzy szpitala. Duchownego zatrzymała policja, lecz zwolniono go do domu z powodu choroby - cukrzycy. Księdzu grozi dożywocie oraz wykluczenie z grona duchownych. http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=520186
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W każdej regule są wyjątki -tak ,jak w jednej rodzinie potrafi być ,,normalne " dziecko i kryminalista ,tak też w kościele są wyjątki wśród księży.Nie można jednak uogólniać i traktować wszystkich księży jedną miarką.Ci ,którzy w jakikolwiek sposób zaszkodzili duchowieństwu i osobom postronnym ,powinni ponieść odpowiednią karę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro jest przyczyna ,musi być też skutek....RODZICE-czy wiecie (myślę ,że tak),jak Wasze pociechy ubierają się np do szkoły? Otóż byłam naocznym świadkiem ,jak właśnie w szkole ,w gimnazjum, małolaty prowokowały swoim zachowaniem nauczyciela. Bluzeczka taka ,że biuścik ledwie zakryty ,goły brzuch i spodnie biodrówki takie ,że jak się gówniara nachyliła rzekomo zatemperować ołówek (zerkając spode łba ,czy nauczyciel na nią patrzy),miała prawie cały rowek dupska na wierzchu. Zapytałam nauczyciela ,jak on to wytrzymuje?-Zmieszał się i odpowiedział ,że to jest tylko i wyłącznie wina rodziców .Popieram go całkowicie.Macie pretensje do księży? W końcu ksiądz tez jest człowiekiem ,nie jest ze stali.Jeden jest taki ,że potrafi sobie z ,,tym"problemem poradzić ,a drugi nie. Jestem za tym ,żeby karać winnych,ale nie dajmy się zwariować i nie obwiniajmy wszystkich księży ,że są gwałcicielami i ludżmi najgorszego pokroju. Zacznijmy robić porządki wokół siebie (wyzywający ubiór i zachowanie),a potem obwiniajmy innych (nauczycieli ,księży itd).Nie wierzę ,że w tym przypadku było inaczej.Małolata sprowokowała ,a winny jest tylko ksiądz....Obłęd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zuza napisał:
Skoro jest przyczyna ,musi być też skutek....RODZICE-czy wiecie (myślę ,że tak),jak Wasze pociechy ubierają się np do szkoły? Otóż byłam naocznym świadkiem ,jak właśnie w szkole ,w gimnazjum, małolaty prowokowały swoim zachowaniem nauczyciela. Bluzeczka taka ,że biuścik ledwie zakryty ,goły brzuch i spodnie biodrówki takie ,że jak się gówniara nachyliła rzekomo zatemperować ołówek (zerkając spode łba ,czy nauczyciel na nią patrzy),miała prawie cały rowek dupska na wierzchu. Zapytałam nauczyciela ,jak on to wytrzymuje?-Zmieszał się i odpowiedział ,że to jest tylko i wyłącznie wina rodziców .Popieram go całkowicie.Macie pretensje do księży? W końcu ksiądz tez jest człowiekiem ,nie jest ze stali.Jeden jest taki ,że potrafi sobie z ,,tym"problemem poradzić ,a drugi nie. Jestem za tym ,żeby karać winnych,ale nie dajmy się zwariować i nie obwiniajmy wszystkich księży ,że są gwałcicielami i ludżmi najgorszego pokroju. Zacznijmy robić porządki wokół siebie (wyzywający ubiór i zachowanie),a potem obwiniajmy innych (nauczycieli ,księży itd).Nie wierzę ,że w tym przypadku było inaczej.Małolata sprowokowała ,a winny jest tylko ksiądz....Obłęd.
=========== Nie wierzę własnym oczom!! Jak do cholery można napisać coś takiego!! Nauczyciel jest od wychowywania, ksiądz jest od podobno od nauczania słowa Bożego. Jak można rozgrzeszać dorosłą osobę za przestępstwa przeciwko nieletnim tłumacząc, bo nosiła za krótką spódniczkę. Świat całkiem oszalał, albo księżulkowie nawet nie potrafią wybrnąć z klasą z sytuacji. Niedopuszczalne są takie tłumaczenia!! Zarowno nauczycielom jak i księżom powierza sie dzieci. Jeśli dzieci przysparzają kłopoty trzeba się skontaktować z rodzicami a nie je gwałcić.!!!! Ksiądz podobno jest z powołania i ma być nieczuły na wdzięki, więc jak to jest? Nagle przy dzieciach, lub cudzych żonach czuje się męski wyrażając to cieleśnie?? Świat do góry nogami, albo moheryzm jest niezywciężony. Niedługo niemowlaki będą odpowiedzialne, że ksiądz im paluszka wkłada. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dualis napisał:
W każdej regule są wyjątki -tak ,jak w jednej rodzinie potrafi być ,,normalne " dziecko i kryminalista ,tak też w kościele są wyjątki wśród księży.Nie można jednak uogólniać i traktować wszystkich księży jedną miarką.Ci ,którzy w jakikolwiek sposób zaszkodzili duchowieństwu i osobom postronnym ,powinni ponieść odpowiednią karę.
=== Tez prawda. Tylko tu chodzi o sprawy innej wagi niż brat profesor i siostra prostytutka. W kościele nie są to marginalne wyjątki. Tego było od groma, tylko zamiatano pod dywan. Przenoszono delikwenta z plebanii na plebanię i już. Dzięki internetowi kwiatki te wychodzą na jaw szybko. papież przepraszał Australijczyków za pedoflię księzy. To przestępcza epidemia w kościele katolickim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
inne "ciekawostki" z plebanii http://www.pardon.pl/artykul/6160/polski_k...tke_na_plebanii http://www.pardon.pl/artykul/4760/chlopiec...alcil_go_ksiadz http://www.pardon.pl/artykul/5436/kolejny_pedofil_w_sutannie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takajedna napisał:
no nie tylko z serca
Ty pedofilu jak mozesz tak pisac, molestowanie to chelb powszedni albo ksiadz albo nauczyciel i nikt takich nie podejzewa dlatego wykorzystuja niewonne dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jala napisał:
Ty pedofilu jak mozesz tak pisac, molestowanie to chelb powszedni albo ksiadz albo nauczyciel i nikt takich nie podejzewa dlatego wykorzystuja niewonne dzieci
Ej, chyba nie poznałaś się na ironii. Tak odbieram.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
odrazu dziada wykastrować i do więzienia na dozywocie niech go tam pogwałca i niech zobaczy jaki to ból jak ktoś gwałci!!!!!!!!!!!!! a kto go będzie bronił stare babcie i dziadki !!! taka prawda sory że po fakcie pisze ale mnie takie rzczy wkurzają !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: