Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz oskarżony o kierowanie po pijanemu. Obrońcy: To nie on. Pożyczył samochód koledze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2016 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Leszku Drogi znamy się ponad 30 lat... przyznaj się, nie rób szopki, nie pogrążaj innych a gospodynię wyślij do Kliniki Okulistycznej ponieważ kobieta najwyraźniej ma problemy z oczami... ja nigdy takic problemów nie miałem, dlatego proszę jak na wstępie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada panie "wielebny". Wcisnać kit ziemskiemu sądowi moż e się uda. Na boskim sądzie taki nmer nie przejdzie. Nie wtedy ani koloratka, ani sutanna, ani pisslamski (nie)rząd. szkoda mi frajerów , którzy u  pana będą się spowiadać lub to już zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja się dzieją.Można ,można ze świadka zrobić debila!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szuba L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byl taki ksiadz w olbiecinie 15 lat balowal az go wreszcie biskup przeniosl A tak ogolnie to pija na potege narkotyki i dziwki Wnaszej parafii potrafil upasc przy oltarzu w czasie mszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyślcie tylko parafianie, ktoś taki spowiada was i daje wam rozgrzeszenie, zadaje pokutę i straszy piekłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy teraz są nedzni pracownicy winnicy Panskiej ,pijaki ,złodzieje , ludzie bez honoru i żadnej moralności ,tam niektórzy coś bredzą o zbawieniu ,czy że bóg widził,G tam widział ,ale Allach,widział to na pewno hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dudapomoc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kasta świętych krów w Polsce. W Czechach, gdzie jest 80% ateistów odpowiadałby jak każdy przestępca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...